Suzuki GSXR 125 2009.

Status
Not open for further replies.

darko_b

Well-known member
aj kad svi,onda cu i ja ... :misli:

vrlo lako moguce....kad svi ostali imaju 125-ice...



 
a zašto onda na bloku piše 249ccm ...  :misli:
 
strasilo said:
a zašto onda na bloku piše 249ccm ...  :misli:

vidi,sad i ja vidim....

uglavnom mislim da bi bilo bolje da je Gixxer 250. nego 125. konkurent Ninji nego maloj Yamahi...

(
 
strasilo said:
a zašto onda na bloku piše 249ccm ...  :misli:

los PS....  :mrgreen:
 
ako je 250 i ako se bude proizvodio onda ode ninja250 u 3pm...
 
Skuzili u suzi kako kawa bere paru na 250 klasi  :D
 
malaguti said:
ako je 250 i ako se bude proizvodio onda ode ninja250 u 3pm...


Ja se nebi složio s tvojom tvrdnjom,ipak znamo da je kawasaki jednako kvalitetan i još je jeftiniji od suzukija općenito. :wink:
 
Bajkeer said:
Ja se nebi složio s tvojom tvrdnjom,ipak znamo da je kawasaki jednako kvalitetan i još je jeftiniji od suzukija općenito. :wink:
jeftiniji ce bit kawasaki sigurno,ali dizajn...ovo je sportiva :wink:
 
malaguti said:
jeftiniji ce bit kawasaki sigurno,ali dizajn...ovo je sportiva :wink:

Ma sta ti pricas, pogle prednju vilicu i zadnju isti ustroj ko na kawi, neki entr level... Jebote sportiva, moze bit sam izgledom, a nije nit to...
 
Tommee said:
Ma sta ti pricas, pogle prednju vilicu i zadnju isti ustroj ko na kawi, neki entr level... Jebote sportiva, moze bit sam izgledom, a nije nit to...
a bar je izgledom veca sportiva od ninje,ali sve je to nista...250ice su rs,rgv,nsr,tzr
 
Bajkeer said:
Ja se nebi složio s tvojom tvrdnjom,ipak znamo da je kawasaki jednako kvalitetan i još je jeftiniji od suzukija općenito. :wink:

koliko dugo si ti u vodama skutera motora opcenito svijeta na dva kotaca?? :misli:
 
Yamaha i honda imaju 125ice, kawasaki ima 250icu, suzuki nema ništa.
Ovo bi bilo bolje da je 250 nego 125. Ako je ovo istinito, onda i nije nešto posebno, 250icu "R"a sa klasičnin vilicama već imamo u ponudi (kawa), a virujen da ce i cijena onda bit slična tako da...

Bajkeer said:
Ja se nebi složio s tvojom tvrdnjom,ipak znamo da je kawasaki jednako kvalitetan i još je jeftiniji od suzukija općenito. :wink:

Suzuki > Kawasaki
 
ovo je photoshop,da suzuki vec radi tako nesto pomeo bi ostatak i izgledom i ostatkom
 
Bajkeer said:
Ja se nebi složio s tvojom tvrdnjom,ipak znamo da je kawasaki jednako kvalitetan i još je jeftiniji od suzukija općenito. :wink:

Samu u HR,u USA je Suzuki najjeftiniji
 
mali shile said:
koliko dugo si ti u vodama skutera motora opcenito svijeta na dva kotaca?? :misli:


Šta,reči češ da su kawasakiji lako kvarljivi,koliko ja znam u klasi 500ccm prodano je više kawasakija nego suzukija i nikad nisam čuo da se netko žalio na kawasaki,a cijena mu je na sve ovo navedeno veliki plus,mada kupci u HR misle da je suzuki sve.
 
Bajkeer said:
Šta,reči češ da su kawasakiji lako kvarljivi,koliko ja znam u klasi 500ccm prodano je više kawasakija nego suzukija i nikad nisam čuo da se netko žalio na kawasaki,a cijena mu je na sve ovo navedeno veliki plus,mada kupci u HR misle da je suzuki sve.

:LOL: :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.