Suzuki GSXR 125 2009.

Status
Not open for further replies.
strasilo said:
a zašto onda na bloku piše 249ccm ...  :misli:
bas htjedoh reci, sto samo 125 bacaju van kad ima i zainteresiranih za 250...al ako je ovo bude 250 :slinavac:
 
pa kaj nije suzuki već prije imao nešto tipa gsxr 125 samo se nije  radio za europsko tržište?
 
marko88 said:
pa kaj nije suzuki već prije imao nešto tipa gsxr 125 samo se nije  radio za europsko tržište?

na ovo si mislio?
Suzuki GSXR 250
 
BeLa-Vg said:
to je samo za americko i japansko trziste  :misli:

isto ko i FZR400... u JPN-u ih ima na bacanje a kod nas 0

samo za japansko,mislim da se nisu cak ni u Americi prodavali....al to je Marko i pitao...
 
nazalost puno toga kad nas nema,recimo klasa 400,monster,hornet,gsr...
 
malaguti said:
nazalost puno toga kad nas nema,recimo klasa 400,monster,hornet,gsr...


sve te klase se rade posebno za neke zemlje zbog ogranicenja ks i zbog velike cijene osiguranja
 
a bar je izgledom veca sportiva od ninje,ali sve je to nista...250ice su rs,rgv,nsr,tzr
[/quote]


(y) (y)
 
Bajkeer said:
Šta,reči češ da su kawasakiji lako kvarljivi,koliko ja znam u klasi 500ccm prodano je više kawasakija nego suzukija i nikad nisam čuo da se netko žalio na kawasaki,a cijena mu je na sve ovo navedeno veliki plus,mada kupci u HR misle da je suzuki sve.
suzuki opcenito nista nije bolji od kawasakija ili od honde ili yamahe.
sve je to isto, vec mi je pun k... prica kako je suzuki bolji ili obratno.
uglavnom onaj tko vozi kawasakija kaze da je njegov najbolji i tako redom.
svi su motori dobri zato nemojte vise pricati gluposti, birajte izgled a sto se tice agregata sve je to  (y) 
 
Saki said:
svi su motori dobri zato nemojte vise pricati gluposti, birajte izgled a sto se tice agregata sve je to  (y) 

ajde molim te reci kaj ti vozis, ili si vozil, da mozes tvrditi da su svi motori dobri  :misli:
 
Saki said:
svi su motori dobri zato nemojte vise pricati gluposti, birajte izgled a sto se tice agregata sve je to  (y) 
jbš izgled ako mjesecno moras odvajat koju somu za popravke i slicno...i mislim da nisu svi motori dobri..i mislim da ce uvijek postojati neko cesme koje ce se kvarit ko blesavo...
 
ja usporedjujem japansku cetvorku: kawasaki suzuki yamaha honda
a posto se u vecini tema ljudi natezu koja marka je bolja vec mi dopizdilo.
sta je suzuki bolji od honde ili kawasaki ili yamahe ili obratno bilo koji.
od te cetvorke kvaliteta nije upitna e za to kazem da samo birajte izgled i model  (y)
 
figure said:
ajde molim te reci kaj ti vozis, ili si vozil, da mozes tvrditi da su svi motori dobri  :misli:
obrati paznju da samo navodim japance ne korejce, kineze itd.
 
Saki said:
obrati paznju da samo navodim japance ne korejce, kineze itd.


pa jako sam dobro procitala kaj si napisal.. ali  se i dalje nimalo ne slazem da su oni isti kaj se tice kvalitete..
to kaj se rade u japanu nema nikakve veze.. i sushi je iz japana pa ne valja  :mrgreen:
 
Ako je ova smješna naprava na slici 250ccm, kako će tek onda izgledat 125  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.