Suzuki gsxr 600 99'god. ili Honda cbr 900rr 97'god?

kacigae30

Member
Pozdrav.
Nudi mi se u zamjenu Suzuki gsxr 600 99' god za moju Hondu cbr 900rr.
Suzuki ima 38000km a Honda 19000km
Kaze da su nove obje gume i servis obavljen prije 2000km te da je regan do 04.2017.
Ima gore Akrapovicev top.
Sta mislite obtoj zamjeni?
Ostati na Hondi ili to uzet?
Probao sam od kolege njegov isti takav samo 2000' god i puno mi lakse  i bolje lezi nego Honda..
Dobro,mislim nije ni ona problem ali akonje ovo bolje zasto ne??
Mozda tko i zna decka?
Ivan Planinc iz Zapresica?

 
sa jaceg na slabiji,sa manje km na vise..o svom znas sve,o tom drugom nista..pa jel ti za potribu,il tvoj ima problema.. :misli:
 
A nemam problema,nisam ni 500km napravio otkad sam ju uzeo i servisirao al kazem sjeo sam na takav Suzuki i dosta manje mi je naporan i osobno mi je i ljepsi..
 
besmisleno, srad nije loš, ali je za klasu ili dvije lošiji motor, 600 ima dosta izažene vibracije, bar ovih nekoliko koje sam ja vozio (y) ne kužim ovo kaj se položaja tiče, po meni nema neke razlike, oba naginju na sport touring, ali davno sam ih vozio..
 
Inače od japanske mašinerije preferiram kawasakijeve uratke a njihov sam fan od mladih dana,međutim hondin agregat je po svim parametrima u ovoj izvedbi nekoliko stepenica iznad suzukija,mada je neusporedivo miješati kruške i jabuke,o tehnićkoj i estetskoj izvedbi sve ide u korist honde.,zato palac gore i moonshildovoj konstataciji da se ne ide s konja na magarca,po mome nije toliko bitno jeli motor po godištu mlađi pa je nużno odmah i bolji ili se možda varam po tom pitanju !  :021: :palacdolje:
 
Pocetnik sam i jos se nekuzim dosta toliko u motore niti sam ih probao puno..
Tih par minuta sto sam sjeo na kolegin koji je spusten mi je bilo dosta razlike,cak i samo bocno naginjanje mi je lakse.
Hocu reci da mi se Honda cini dosta duza i masivnija od njega te samim time i on lakse upravljiv..
Hvala na objasnjenjima i ipak Honda ostaje jer mi je dosta ocuvanija i makar joj znam povijest a i imao sam priliku drzati staru prometnu gdje sam i vidio da je bila odjavljena od 2012-te godine sve do moje nove registracije..
 
kacigae30 said:
Po cemu si skuzio?

Prednja maska jednobojna, naljepnica gsxr je pod cudnim kutom,ne vidi se jel ima na repu naljepnica. A boja je isto ruzna.
Mislim da nije ni jedan imal full bijeli blatobran.
 
čak i da je u najoriginalnijem mogučem stanju, i dalje se ne isplati, dobra i očuvana 919 će uvijek vrijediti 2,5-3 t€, za razliku od srada (y)
 
Ne mjenjaj!
 
Ako ovaj suzuki ima manje od 100 000km dam ti ja svoj shiver..haha (šala mala)

A budući da ne znaš zašto ti kažu da je farban skupljaj za novu r1..Pa da vidiš barenja :)
 
kolko oš đenge za tu cbr-ku?? :mrgreen: ako bi je se stvarno riješio pukni neku cifru na pp pa se možda dogovorimo (y)