Suzuki gsxr 600 99'god. ili Honda cbr 900rr 97'god?

Bio biš lud da napraviš ovu trampu a ovaj s SRADom totalni srečković.
CBR ka je vozniji, jači, elastičniji i ljepši motor od SRADA.
Još SRAD 750 ide nešto ali 6-tica ne ide po ku..a.
I ova CBR ka je inače model 98/99 osim ako nije stariji model pa su joj stavljeni oklopi od 98/99...ili je baš neki kraj proizvodnje 97..pa je model 98..

CBR 900 98/99 je kultna mašina, ako je dobra drži je ili promijeni za nešto bolje,,,nikako za ovog SRADa..
(y)
 
Nego reci mi, ako si upoznat sa povjescu doticnog primjerka, kako je u 19 godina uspila skupit 19 000 km?
Da je samo nediljon u crkvu isa ito samo liti skupija bi toliko...
 
Provjerio sam motor prije kupnje i vise je bila odjavljena  nego regana i vozena.. skoro svaki vlasnik je bio ili kirurg ili ugostitelj bez slobodnog vremena ili kao ovaj prije mene izasao iz moto kluba i motor stajao u garazi 4 godine uz povremeno vozanje po ulici radi reda i servisiranje kada je potrebno..
Prvi vlasnik joj je bio neki Eugen Weisse iz Zagreba..itd..itd..
Tko je iz Umaga znat ce da je motor prvotno kupljen za zenu koja je kasnije operirala koljeno i prestala voziti i nakon toga skupa sa muzem izasla iz kluba i odjavili motor..
Mislim da je ovaj motor medu rijetkima sa njuskala sa  istinitim opisom da je stvarno pazen i nikada viden u divljanju..
Denis Blašković je vlasnik bivsi iz Umaga,da ne ispadne da lazem..tko ga zna onda zna da je picajzla za motore..
 
toecutter said:
Bio biš lud da napraviš ovu trampu a ovaj s SRADom totalni srečković.
CBR ka je vozniji, jači, elastičniji i ljepši motor od SRADA.
Još SRAD 750 ide nešto ali 6-tica ne ide po ku..a.
I ova CBR ka je inače model 98/99 osim ako nije stariji model pa su joj stavljeni oklopi od 98/99...ili je baš neki kraj proizvodnje 97..pa je model 98..

CBR 900 98/99 je kultna mašina, ako je dobra drži je ili promijeni za nešto bolje,,,nikako za ovog SRADa..
(y)

Ovo je model 98' ali proizvodnja kraj 97' .
Kocione celjusti su Nissin i ima jace karburatore od novije linije..model je sc33
Kada dignem poklopac suvozacevog sica na bokovima iznutra je ona tablica sa mjesecima u toj godini i mislim da su tockicama oznaceni 8,9 i 10-ti mjesec..to bi valjd otprilike trebalo oznacavati proizvodnju..