Suzuki Intruder VZR1800 M1800R Generalna tema

2006 kad je izasao ja na Nowom Zelandu i vidim ga u ovoj kombinaciji

road-bike-cruiser-15698924.jpg


Noge su mi se osikle

Strasan motor
 
  • Like
Reactions: hondimir
Sad to puno bolje izgleda. Nikad mi nece biti jasan mentalni sklop nekoga tko kupi "muscle bike" i onda stavlja razne sofersajbe i metalnu galanteriju po njemu.
A vidi ovog sirocica livo
Prestrasno
 
Vec vidim, dosao kod tebe tada i rekao "daj najskuplje i najbolje!". I sta drugo da mu prodas? :mrgreen:
A, nisam mu ga ja prodao :) ..
Ali da Žele voli Suzuki, voli ga :ROFLMAO:
 

Attachments

  • fdab27cc33bb716b25ae.jpeg
    fdab27cc33bb716b25ae.jpeg
    40.4 KB · Views: 0
  • 43106cc86750e1a53a97.jpeg
    43106cc86750e1a53a97.jpeg
    50.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: hondimir
Nikad mi nece biti jasan mentalni sklop nekoga tko kupi "muscle bike" i onda stavlja razne sofersajbe i metalnu galanteriju po njemu.

A zašto ne? Koju brzinu misliš da možeš voziti na tom "muscle bikeu" bez dodataka, onako efektivno, pusti tablice sa specifikacijama...? Teorija je cca 190, a praksa... sretan da držiš malo preko 100 deset minuta....

BTW, da li pojam "muscle bike" ovom cruiseru daju samo vlasnici, ili ima još netko tko bi to popušio?

Vozio sam ga, nagib u zavoju nula zbog 240 zadnje gume, 125 konja na 320 kila suhe vage mi baš ne liči na muscle bike, vadi ga jedino obrtni moment od 160 Nm, no svejedno... da je vizuelno fora motor - je, da je za išta drugo praktičan čak i u bajkerskom smislu - nije... kao i kod mnogih Harleya, imaš puno ccm, konja i svega ostaloga što si platio, a ne možeš koristiti, no za priče na terasi je dobar.
 
Last edited:
Sad to puno bolje izgleda. Nikad mi nece biti jasan mentalni sklop nekoga tko kupi "muscle bike" i onda stavlja razne sofersajbe i metalnu galanteriju po njemu.
Odlično mi je što je tablica bočno tako da se dobro vidi ta ogromna guma 👍
 
  • Like
Reactions: WraGG
Odlično mi je što je tablica bočno tako da se dobro vidi ta ogromna guma 👍
Pa da, bas ruzno izgleda sa onim tvornickim nosacem tablice. Rekli bi ameri "beaver" :mrgreen:
Rijetko koji se jos i da naci da nije sa ovim bocnim nosacem tablice. Steta je ne pokazati ovako siroku gumu
 

Attachments

  • Screenshot_20230114_111244_mobilede.jpg
    Screenshot_20230114_111244_mobilede.jpg
    647.4 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene
Pa da, bas ruzno izgleda sa onim tvornickim nosacem tablice. Rekli bi ameri "beaver" :mrgreen:
Rijetko koji se jos i da naci da nije sa ovim bocnim nosacem tablice. Steta je ne pokazati ovako siroku gumu
Dvije muhe jednim udarcem,em je nosač ljepši em se ovako vidi guma koja je stvarno sa svojom širinom super za vidjeti na motoru
 
  • Like
Reactions: WraGG
A zašto ne? Koju brzinu misliš da možeš voziti na tom "muscle bikeu" bez dodataka, onako efektivno, pusti tablice sa specifikacijama...? Teorija je cca 190, a praksa... sretan da držiš malo preko 100 deset minuta....

BTW, da li pojam "muscle bike" ovom cruiseru daju samo vlasnici, ili ima još netko tko bi to popušio?

Vozio sam ga, nagib u zavoju nula zbog 240 zadnje gume, 125 konja na 320 kila suhe vage mi baš ne liči na muscle bike, vadi ga jedino obrtni moment od 160 Nm, no svejedno... da je vizuelno fora motor - je, da je za išta drugo praktičan čak i u bajkerskom smislu - nije... kao i kod mnogih Harleya, imaš puno ccm, konja i svega ostaloga što si platio, a ne možeš koristiti, no za priče na terasi je dobar.
Tek sad vidim ovo sto si dopisao.
Ne zavaravam se da cu brzo voziti na ovom motoru, niti da cu ici sa njim na neka putovanja. Ovo je tip motora koji se glanca u garazi, nepotrebno se ulaze u razne dodatke za njega i onda se vikendom (ne svakim) ide na kavu sa njim, parkira se ispred kafica i onda sjedis, pijes kavu i uzivas u pogledu.
Na HD temi sam vec pisao, htio sam Street Glide ali ovo mi je bio "second best thing", pa kako nisam nasao Street Glide koji bi mi odgovarao uzeo sam njega.
Za smislenu voznju, za svaki dan kao i za duze jednodnevne/visednevne voznje, pa i malo brzu voznju tu i tamo, imam Versysa koji sasvim dobro ispunjava tu zadacu.
Intruder je samo igracka za nas veliku djecu, a po stanju trzista i dosta dobra investicija. Vec 4-5 godina im cijena samo raste.