Suzuki RF600R

Ja bi to tero strasilu da napravi dobar servis...karbovi, ventili, malo prekidace pogledat, mjesavinicu podesit, ler gas...

Fora motor... (y)
 
Jbg,trenutno sam u Njemačkoj...kao i motor... Kad se riješi tehnički,čitaj kad kupim prednju gumu i bude placa da rijesim sto jos treba da prode tehnicki,registriram ga i platim osiguranje)trebao bi ici dolje,onda ce i ici na dotjerivanje negdje...
 
prpa said:
lako moguce da filteri zezaju

Ako je onaj "dodatni" filter što se stavlja na crijevo, a unutra je onaj žuti papir kao filter materijal, nije možda, već je sigurno da zajebava .. ;)
 
pa neka proba bez njih, što ce 2 filtera ?na jednom crijevu
 
strasilo said:
Ako je onaj "dodatni" filter što se stavlja na crijevo, a unutra je onaj žuti papir kao filter materijal, nije možda, već je sigurno da zajebava .. ;)
Da,oni obični plasticni prozirni sa papirom...dva komada...kroz ovaj sto sam nasao kad sam tank skidao,puhao sam islo je onak ok,reko ajd ostavit cu ga dok ne kupim novi...kad ono jos jedan skroz ispod karbova skriven... Koji k.... će mu dva filtera,kad ima filter na tanku,na cijevima za uzimanje goriva... Ajd jedan,ali dva, čisto me zanima gdje je taj tenkirao...

U subotu čupam to sve van pa ću vidjeti...

I dobra vijest,supruga dobila slike motora...i nije bilo prijetnji smrću...dobro je,svida joj se...
 
prpa said:
pa neka proba bez njih, što ce 2 filtera ?na jednom crijevu
Na dva razlicita crijeva su... Prvi je na crijevu između pipe goriva i pumpe goriva... A drugi je na crijevu izmedu pumpe goriva i karburatora... Zato i nisam vidio ovaj drugi odmah...
 
Stavi predfilter za mercedesa 123 dizelaša ... on ima plastičnu mrežicu .. ;) .... ili uzmi baš filterčić za motore .. oni imaju bakreni filter ..

Ovi sa papirom se "natope" i nema protoka ..  (y)
 
Narucio sam neki za motore,metalni sa staklom,unutra je mrežasti uložak,koji se može prati...

Evo i slika... U Louisu naručio...
3aebbde40578117a5a2918fe9e463183.jpg