Suzuki SV 700

Turbo

New member
Šta mislite?
Photoshop teški, ali baš me zanima konačna verzija kao i datum izlaska.. 8)


http://www.raptorsandrockets.com/images/Suzuki/2007_Suzuki_SV_yr.JPG

http://www.raptorsandrockets.com/images/Suzuki/Suzuki_SV2007r.JPG
 
mislim da je bilo to vec negdje na forumu, ali nema veze...

kakav god bio photoshop...ni jedan ni drugi mi se ne svidjaju...pogotovo ne prednja maska od crnog...jednostavno ne pase...ali da se ukomponiraju rjesenja s jedno i drugog u jedan motor, bilo bi jako dobro...da znam radit u photoshopu, pokazao bi na sta mislim  8)
 
Ne mogu vjerovati da nema USD vilicu, ove liče kao da su skinute s ER5.
 
Turbo said:
Šta mislite?
Photoshop teški, ali baš me zanima konačna verzija kao i datum izlaska.. 8)


http://www.raptorsandrockets.com/images/Suzuki/2007_Suzuki_SV_yr.JPG

http://www.raptorsandrockets.com/images/Suzuki/Suzuki_SV2007r.JPG

Šta mislim?

Pa mislim da mu fale upside-down vilice, mislim da kopira kilometar sad od raptora (kao i neki drugi šta kopiraju), mislim da mi se nikako ne sviđa ova manija dizajniranja ovakvog prednjeg svijetla, mislim da mu je okvri ružan...mislim da ima odličnu mašinu.

Ukratko mislim i znam da idem na cagivu raptor koji ima tu mašinu, a sve ostalo bolje riješeno
 
Pivi said:
Šta mislim?

Pa mislim da mu fale upside-down vilice, mislim da kopira kilometar sad od raptora (kao i neki drugi šta kopiraju), mislim da mi se nikako ne sviđa ova manija dizajniranja ovakvog prednjeg svijetla, mislim da mu je okvri ružan...mislim da ima odličnu mašinu.

Ukratko mislim i znam da idem na cagivu raptor koji ima tu mašinu, a sve ostalo bolje riješeno

Rekli bi ljudi..."Misliti je drek znati". :mrgreen:

Dosadan si sa Cagivom Raptor ko Demza sa Apriliom. To ti je ko sa prvom curom koja ti je skinula jumf...uvijek je pamtiš. :mrgreen: :mrgreen:

Prije nego počneš trkeljat o rami SV-a, malo po netu potraži kakva je to rama. A poželjno bi bilo da je vidiš i u živo. Pa da shvatiš o čemu pričaš.
 
Bandit said:
Rekli bi ljudi..."Misliti je drek znati". :mrgreen:

Dosadan si sa Cagivom Raptor ko Demza sa Apriliom. To ti je ko sa prvom curom koja ti je skinula jumf...uvijek je pamtiš. :mrgreen: :mrgreen:

Prije nego počneš trkeljat o rami SV-a, malo po netu potraži kakva je to rama. A poželjno bi bilo da je vidiš i u živo. Pa da shvatiš o čemu pričaš.
Pusti ajde tak je i meni bilo sa dedinim Puchom.. Nema boljeg! Dok nisam sjeo na APN-ca.. :mrgreen:
 
Bandit said:
Rekli bi ljudi..."Misliti je drek znati". :mrgreen:

Dosadan si sa Cagivom Raptor ko Demza sa Apriliom. To ti je ko sa prvom curom koja ti je skinula jumf...uvijek je pamtiš. :mrgreen: :mrgreen:

Prije nego počneš trkeljat o rami SV-a, malo po netu potraži kakva je to rama. A poželjno bi bilo da je vidiš i u živo. Pa da shvatiš o čemu pričaš.

evo ja pogledao,još prije na netu o sv-ovoj rami.....i ide jedna pričica,u engleskoj postoji neki lik koji frizira sve što mu dopadne ruku i to,za stazu...čovjek je jako cijenjen tamo...koji god motor bi dobio,prvo bi ga cijelog rastavio i počeo ojačavati ramu...kasnije bi sljedili daljni stupnjevi friziranja.....
uglavnom došao mu sv650,mislim pod ruku,čovjek sve poskidao ....ostala sama rama....i gleda on to....vrti u rukama....i kaže....ovo je jedina serijska rama koja je napravljena onako kako bi je ja napravio.....nemam tu što pojačavati....savršeno dobro je proračunata i čvrsta.....i pređe dalje, na friziranje mašinue...
 
pak said:
evo ja pogledao,još prije na netu o sv-ovoj rami.....i ide jedna pričica,u engleskoj postoji neki lik koji frizira sve što mu dopadne ruku i to,za stazu...čovjek je jako cijenjen tamo...koji god motor bi dobio,prvo bi ga cijelog rastavio i počeo ojačavati ramu...kasnije bi sljedili daljni stupnjevi friziranja.....
uglavnom došao mu sv650,mislim pod ruku,čovjek sve poskidao ....ostala sama rama....i gleda on to....vrti u rukama....i kaže....ovo je jedina serijska rama koja je napravljena onako kako bi je ja napravio.....nemam tu što pojačavati....savršeno dobro je proračunata i čvrsta.....i pređe dalje, na friziranje mašinue...

znači rama je jedino kaj valja na Sukcu, a svi znamo kak vole pucati  :jesus:
 
Stinky said:
znači rama je jedino kaj valja na Sukcu, a svi znamo kak vole pucati  :jesus:

Reče vlasnik Ducatia... :mrgreen: :mrgreen: ...i nastavi svoje vodovodne Ducati cijevi mazati antikorozinom :mrgreen: :mrgreen:
 
Stinky said:
znači rama je jedino kaj valja na Sukcu, a svi znamo kak vole pucati  :jesus:

rama od sv-a valja i ne puca....bar ja nisam vidio ni jednu koja je pukla

one koje su pucale to su bile na novim gsx-r koji teže 172 kile....ali i to je valjda otklonjeno
 
Stinky said:

Najebali smo ak ovo Šile vidi :mrgreen:

No da budemo on topic...gdje je taj famozni novi SV za 2008. godinu? Ne mislim na ovaj dječji od 700ccm :mrgreen:
 
po meni je to čisti fotošop. a da će bit mašina od 700 ccm to još nisam čuo, iako to pozdravljam.  No, izgled je potpuna pušiona, očekivao bi više  u današnjoj  poplavi lijepih motocikla.
 
Ja odlučio! Kad izađe kupit ću ovog crnog..  :mrgreen:
 
Meni je ovaj gornji mrak, samo da ima USD vilicu i da mu je ralica bolje izboćena van i još pokoji  detaljčić