Suzuki SV 700

ovaj crni mi je bas fora...
maska mu je ko u ptice :mrgreen:
 
miro said:
ovo je rama.  :mrgreen:

Aj sad potražit na net usporedbu te "nazovi rame" i okvira od SV-a. Imaš ono neke testove na razna naprezanja.

:jesus:
 
Pivi said:
Da, koji je to majstor! On zna gdje treba enku ramu pojačavat itd...a projektanti u tvornici neznaju....dobro bi im došo  :LOL:

:) :) :) :) :) ala je lepo biti glup  :D :D :D :D

tvornica radi (proračunava) motor za cestovnu vožnju ,ne za pistu......ako je rama od željeza....par cjevčica više je automatski i par kila više,ili par sati više varenja ili brušenja...dakle to poskupljuje proizvod......i povečava težinu

činjenica je da se željezne rame uvijaju a aluminijske ne zbog krtosti i strukture materjala (mogu eventualno puknutu).

bandit,molim te,ako su ti pri ruci tablice čvrstoće rama da ih tu zaljepiš,da se ne moramo više natezati oko toga.
 
Bandit said:
Aj sad potražit na net usporedbu te "nazovi rame" i okvira od SV-a. Imaš ono neke testove na razna naprezanja.

:jesus:
Ko što si reko, kog zanima nek traži. Ja svoja znanja i uvjerenja o ramama imam, kako kvalitativna tako i estetska. A i ne rekoh da sv ima lošu ramu, već samo da ima ljepših i provjereno čvrstih.

Vidim da vas sve pomalo muči voda. Čim se kRRndija susret dogovori vi ćete biti prvi kome ću javiti - pa udri po izvoRRu ako ćete i cijeli dan, no ako završite na ispuštanju kRRvi da vam čuna spadne, nisam ja kRRiv.  8)

Ne znam da li će suza izbaciti 700 ili 750 ccm mašinu, mada nije isključeno jer aprilija kreće na tRRžište s šiverom 750, a što se tiče 650 ccm mašine suzukija - prva liga, ali je obzirom na kubikažu malo slaba naspram 1000 ccm verzije koja ipak doseže i 120 konja na sv-u, a 650 samo 70. Zato bi mašina od  nekih 750 ccm i 90 konja bila dobro osvježenje umjesto 650 -ice. ALi živi bili pa vidjeli.  (y)
 
Jadna moja tema..  :(
:mrgreen: