Suzuki V-Strom 800DE

Prvi strom je oličenje vrhunskog dizajna, pojam ljepote.
😂
Za mene da, za taj tip motora i konkurenciju u to vrime, da uopce ne uzimam u obzir da se radi o vrimenu prije cca 15-16 god, ako to uzmem obzir onda je Lidija Bacic i Rozga naspram Ivane Kindl
 
Zadnji pravi Strom je od 2018-2020 god., Strom 1000 XT...zuji ka Golf 2, 1,9 TDI... naravno ovi noviji isto nemaju premca,jedino sto malo lice na cokoladu...
 
I to godište i ti imaš?
I za šekija je jedina prava afrika 2018.
ma, ima sam ja i starije...i voze i danas...jedino nisam bas veliki ljubimac puste elektronike sto se stavlja, sve...
 
Dobar usporedni test sa iznenađujućim pobjednikom!

 

Attachments

  • Screenshot_2023-08-10-19-54-44-894_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-08-10-19-54-44-894_com.google.android.youtube.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: frulex
Ni ja. :coffee:
 
Bahaa...nema se sta tu potvrditi...Strom je ka Golf 2.,nepoderivo...ali ,jedino moje mišljenje, kad bi se vraćao unazad...mislim da bi radije uzeo novijeg 650 xt.,nego ovog...,al to je moje misljenje...
 
Bahaa...nema se sta tu potvrditi...Strom je ka Golf 2.,nepoderivo...ali ,jedino moje mišljenje, kad bi se vraćao unazad...mislim da bi radije uzeo novijeg 650 xt.,nego ovog...,al to je moje misljenje...
Nemaju ta dva motora veze jedno s drugim..Koliko je skuplji, Strom 800 toliko više i vrijedi..Motor je uglađen i složen stvarno dobro.
 
kakva je šasija DE800? u smislu kakav je za putovanja u dvoje, i natovaren sa 3 kufera?
bio jučer u salonu i dosta je to komodan motor, mala razlika od 1050...
sad sam na transalpu 700, to je baš udoban motor za putovanja...a i znam ga bogami junački natovarit...nas 2, 3 kufera, šator na kufer, crash bar torbe, tank torba i gonja nas, nema nekih uvijanja, ili da se osjećam nesigurno...
brzina mi nije toliko bitna koliko udobnost i naravno pouzdanost.
gledam nešto zvirkam, ako bi minjao u nekoj bližoj dubućnosti i uzimao novi motor, ovi DE800 i novi Transalp su mi najozbiljniji kandidati... DE800 ima nekih 80 konja, a transalp je 90ks ako se ne varam, al to manje bitno...
 
ma mislim sad ok, po svemu sudeći odličan je to motor, al sad pobjednik... u čemu, čega? u odnosu na šta, koga? to meni ko i auta godine... aj ovu godinu ćemo ovome, onu godinu ćemo onome... eeeej alo diš ti, alo.... ti malo pričekaj, tebi ćemo za 3 godine....ono car of the year... woooow boktejebo...
 
Vama điletinašima to itako ne znači puno...nama šta osvajamo planinske vrhove i lomimo ćoše,to ipak predstavlja neke smjernice u smislu sta odabrati.

Proslu sedmicu bia u Bobana u servisu...moto bit.
Ona uzbrdica za Visoku se moze mirit sa nekim od najtezih uspona na Gross.

Polako se trenira za uspon na Malačku.
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06
Vama điletinašima to itako ne znači puno...nama šta osvajamo planinske vrhove i lomimo ćoše,to ipak predstavlja neke smjernice u smislu sta odabrati.
pa nosim đilet i vozim transalpa, i opet me čudno gledaju i ovi điletaši čoperaši ka di je krom tu?? ali i ovi anti-điletaši sa enduro motorima šta in je pivo razvodnjeno na partijima hahha

meni je isto ovaj DE800 odličan izbor obzirom na moje preferencije i potrebe, bolje i jače mi ne triba, al sad da je najbolji na svitu....

i ove testove novih modela od 2002. kad san uzeja novi model auta sa novim motorom i dobro se zajeba, ne bandam 5%... ajmo mi test i pregled nakon 3-5 godina korištenja, i najmanje 40-50 tkm... to mene zanima... a ne test novog vozila. da san ga ja inžinja i sklapa izdrža bi godinu dana sigurno...