SV1000 S/N - generalno

jedimaster

Active member
Evo i ja se malo ponovio , pod bor je sletio SV1000 S  . Kupljen od člana foruma Indian-a (thanx dude  (y) ) i uz malu pomoć Bandita (savjetodavnu , ne financijsku  :mrgreen: ).
S obzirom da "mala braća 650" imaju svoju temu nije zgorega da i mi imamo svoju . Koliko znam ima na forumu barem 5 velikih SeVki pa to već čini organiziranu (ne-krimi  :mrgreen: ) grupu!
Za početak zanimaju me 2 stvari , dole idu oriđiđi spulje a dolaze...e sad  :misli: koje :misli: ima li netko nekoga ili nešto za preporuku...Također zanima me servis. Gdje ?  Pozz  (y)


     
 
eto konacno i kod tebe Sukac....cestitam  (y)
stavi si Devil Magnume(Karbon)  (y)
http://www.youtube.com/watch?v=Hh4g-e_Kq_A

 
Kakvo je vreme došlo, metni neke kaj imaju homologaciju. Da ne bi plaćal kazne. Gledaj da imaju db kilere kaj ih lako zvadiš vun :mrgreen:

A servis...bum razmislil pa ti javim. :mrgreen:

Imam service manual, ak trebaš - viči :D
 
Moram priznat pravi dar!I ja sam bil u nekim pregovorima sa Indianom za tu hiljadarku i uvjeren sam da si kupil odličan motor (y).Neke teme za hiljadarke već postoje,znam za dosta tisućica u Hrvatskoj i auspuha na njima ima svakakvih(sve ovisi o željama i mogućnostima),teško da možeš fulat što se tiče zvuka,V2 te kubikaže jednostavno oduševljava!(one koji vole zvuk dvocilindraša).Za dobre servisere nek se neko drugi javi,u mojem slučaju sam sebi najviše vjerujem.
Sretno!
 
nemrem bulivit, cestitam  (y)

de vill je sasvim OK, ja sam ga stavil an ZweRkana karbonskog de villai zadovoljan (jos kad mi Taubi postela frgice)

inace dolaze s db killerima koji su spojeni na tijelom henom pop nitnom, dakle borer i nitna dole (posle denes maticu vijak i zeger sajbicu)

i da imaju homologaciju  (y)
 
avinko38 said:
Moram priznat pravi dar!I ja sam bil u nekim pregovorima sa Indianom za tu hiljadarku i uvjeren sam da si kupil odličan motor (y).Neke teme za hiljadarke već postoje,znam za dosta tisućica u Hrvatskoj i auspuha na njima ima svakakvih(sve ovisi o željama i mogućnostima),teško da možeš fulat što se tiče zvuka,V2 te kubikaže jednostavno oduševljava!(one koji vole zvuk dvocilindraša).Za dobre servisere nek se neko drugi javi,u mojem slučaju sam sebi najviše vjerujem.
Sretno!
Sory  :mrgreen: gazda je imal bolje argumente.... :mrgreen:
 
bilo predvidjeno.... (y)
www.auspuhdeak.webs.com
www.bagster.com
sjedala imas u tc-motoshop.si u ljubljani vjerujem najbrzi izbor..... (y)
 
Čestitam Jedi kupil si dobar motor, i ja sam svojevremeno razmišljao o njemu. A kaj se tiče servisa, mislim da ti je Brum iz Buševca kraj V. Gorice tata mata za suzuki, doduše V-strom, ali koncepcija je vrlo slična. Uostalom već ga je Indian vozio kod njega na servis. Iznenadio bi se koji čovjek ima pristup prema servisiranju motora.
 
jessy said:
Čestitam Jedi kupil si dobar motor, i ja sam svojevremeno razmišljao o njemu. A kaj se tiče servisa, mislim da ti je Brum iz Buševca kraj V. Gorice tata mata za suzuki, doduše V-strom, ali koncepcija je vrlo slična. Uostalom već ga je Indian vozio kod njega na servis. Iznenadio bi se koji čovjek ima pristup prema servisiranju motora.

Hvala svima na čestitkama  (y)

2Bandit - pusti ove apriliabudalaše neka se malo ispucaju na meni...to se zove "hrvatski jal"  :LOL:

2Indian -  (y) već sam sa Deakom na PP-u

2jessy - a šta drugo reći frende , od tebe uvijek samo prave informacije  (y)
 
jedimaster said:
Evo i ja se malo ponovio , pod bor je sletio SV1000 S  . Kupljen od člana foruma Indian-a (thanx dude  (y) ) i uz malu pomoć Bandita (savjetodavnu , ne financijsku  :mrgreen: ).
S obzirom da "mala braća 650" imaju svoju temu nije zgorega da i mi imamo svoju . Koliko znam ima na forumu barem 5 velikih SeVki pa to već čini organiziranu (ne-krimi  :mrgreen: ) grupu!
Za početak zanimaju me 2 stvari , dole idu oriđiđi spulje a dolaze...e sad  :misli: koje :misli: ima li netko nekoga ili nešto za preporuku...Također zanima me servis. Gdje ?  Pozz  (y)


     

Dobar motor,










ak nemas love za R-a 8)




Spuh ostavi original,puno tog mu sjebes stavljanjem kojekakvih aftermarket domaca radinost spuljama od smjese , sta onda za sobom vuce povecanu temperaturu izgaranja,itd,itd.
Uglavnom ostavi original i budi sretan sto si ih uopce dobio na polovnom motoru (y)



A kaj se servisa tice Suzukija bi vozio jedino Taubiju
a ako si tehnicki pismen skini servisni manual i DIY.
 
svaka čast na motoru
svojevremeno sam i sam razmišljao o kupnji istoga dok je bio novi nekih 60 i kusur tkn (po meni apsolutni best buy ikada u hrvatskoj), ali kako nisam imao više od 30 tkn, a kreda mi se za moped nije uzimala..
mislim da sam čak i konktaktirao indiana prošle godine dok sam kupovao, ali tada još nisam mt mogao riješiti, a i cijena mi je onda bila prevelika, da je dao za te pare sigurno bi uzeo
snage ko u priči, o momentu ne moramo ni pričati, a navodno da su ga riješili i dječjih bolesti s prethodnika

što se auspuha tiče, najbolje kaj sam na njemu vidio/čuo je ixil i two brothers, a po mojem ukusu bi to bilo i high mounted kak imam ja na vtr-u, a mislim da i ixil i bros imaju kitove za to (y)
 
jedimaster said:
Hvala svima na čestitkama  (y)

2Bandit - pusti ove apriliabudalaše neka se malo ispucaju na meni...to se zove "hrvatski jal"   :LOL:

2Indian -  (y) već sam sa Deakom na PP-u

2jessy - a šta drugo reći frende , od tebe uvijek samo prave informacije  (y)
ja imam deaka, zamjerki nemam ali ih zato imaju susidi. Nemam prigusivace za njega ali odgovaraju sa jednog modela akrapovica, a kolega ih ima u garaži pa ću ih najvjerovatnije napraviti po njima,kad mi se bude dali ili kad mi bude potriba.
 
shark ima u louisu
ali po meni puno bolji izbor, jeftin, a k tome i legalan i meni osobno prekrasan je hurric gp
provjereno odlični auspusi, ja sam ga imao na yamahi mt03, a znam još 3-4 čovjeka koji ga imaju
dok sam ja kupovao je bio 290 eura komad (u louisu)
ima db killer, ima homologaciju
naravno GP izvedba :)
hurric_supersport.jpg

ima i karbonska izvedba koja je nešto skuplja, 10 eura ja mislim, ali meni karbonski i nije bio nekaj napeti
http://www.evisor.tv/tv/motorrad-auspuffanlagen/sv-1000-s-mit-hurric-superspor-5016.htm
tu imaš i video
 
Thanx Moon  svakako dolazi u obzir (y) kao što je i Bandit rekao važno je da ima db killer i da je legal jer u ZG su kao što znate počeli "problemi" i na cesti i na tehničkom vezani uz glasnoču ispuha!
 
jedimaster said:
Thanx Moon  svakako dolazi u obzir (y) kao što je i Bandit rekao važno je da ima db killer i da je legal jer u ZG su kao što znate počeli "problemi" i na cesti i na tehničkom vezani uz glasnoču ispuha!
imas temu gdje je netko trazil broj moba za LeoVince, tip prodaje prek oglasa i navodno su vise nego OK cijene 091 206 2756
 
jedi, pogledaj ramu...zapravo popipaj cijevi rame...pa reci jesu li cijevi ili :mrgreen:
 
OK, sad je dosta zajebancije i većina postova ide u birtiju u za to predviđen topic. ovdje samo tehničke stvari, i to za one koji nekaj znaju o motociklu, a ne za one koji to pročitaju na wikipediji