SV1000 S/N - generalno

netko je napisao da je skupo 580 eura
neznam baš da li  se da kupiti jeftinijih auspuha, pogotovo takve kvalitete i još k tome s cestovnom homologacijom
neznam sad kolko košta leovinči, ali ako je skuplji, ne mora značiti i da je bolji
a ove lokalne home made proizvode bi po meni trebalo izbjegavati jer bude i kod nas jednom došlo...a onda bude to bačen novac
uostalom, ti auspusi su ruku na srce precijenjeni...deak bez homologacije košta kao taj hurric, pa čak i više ja mislim...
 
Ako dobro pogleaš, videl buš na lijevoj strani motora kakva je "cijev" rame :mrgreen:
 
Kažu jedna od boljih rama.

6e1d04a6.jpg
 
jessy said:
Čestitam Jedi kupil si dobar motor, i ja sam svojevremeno razmišljao o njemu. A kaj se tiče servisa, mislim da ti je Brum iz Buševca kraj V. Gorice tata mata za suzuki, doduše V-strom, ali koncepcija je vrlo slična. Uostalom već ga je Indian vozio kod njega na servis. Iznenadio bi se koji čovjek ima pristup prema servisiranju motora.
Iznenadio bi se i na cifru a i na kilometre kad ga ostaviš preko vikenda :palacdolje:
ili Taubi zg ili OneBike Sisak  :mrgreen:
 
dr.chala said:
Ne prepoznajem radionu???  :misli:
Na montiranju alarma kod jednog prijatelja. Sad taj čovjek radi nekaj drugo...EL TORO MOTORCYCLES
 
GSX 1402 said:
Iznenadio bi se i na cifru a i na kilometre kad ga ostaviš preko vikenda :palacdolje:
kad mi je jedan poznanik rekao koliko je platio tamo servis - pao sam na dupe :?
prošlo je od tad dosta vremena, ali nisam mogao vjerovati da neovlašteni servis može toliko koštati
 
jedimaster said:
(y)

bogami opako i jedno i drugo! jel Laser neko dila u RH?
laser jebeno zgleda, a ixil i zvuči yebachki, a vjerojatno i laser
to grmi drito nebu pod oblake
 
Jučer pričao sa poznanikom,ima SV-a 1000 S,mislim da je 2004 g.,veli da je mijenjao lance distribucije na 40 000 km jer tak piše u servisnoj knižici :misli:.Pošto za moj motor nema nikakvog naznačenog intervala za promjenu istih mislim da nema ni za njegovog? :misli:
 
avinko38 said:
Jučer pričao sa poznanikom,ima SV-a 1000 S,mislim da je 2004 g.,veli da je mijenjao lance distribucije na 40 000 km jer tak piše u servisnoj knižici :misli:.Pošto za moj motor nema nikakvog naznačenog intervala za promjenu istih mislim da nema ni za njegovog? :misli:
to ti je samo za ove kaj se hoce .urcit sa somacama  :LOL:
 
avinko38 said:
Jučer pričao sa poznanikom,ima SV-a 1000 S,mislim da je 2004 g.,veli da je mijenjao lance distribucije na 40 000 km jer tak piše u servisnoj knižici :misli:.Pošto za moj motor nema nikakvog naznačenog intervala za promjenu istih mislim da nema ni za njegovog? :misli:

Ako se ja dobro sjećam, to je preporuka tvornice...kontrola i po potrebi zamjena.

No na stranim forumima ljudi veliju da prvu promjenu rade na 90-100000 km.
 
avinko38 said:
Jučer pričao sa poznanikom,ima SV-a 1000 S,mislim da je 2004 g.,veli da je mijenjao lance distribucije na 40 000 km jer tak piše u servisnoj knižici :misli:.Pošto za moj motor nema nikakvog naznačenog intervala za promjenu istih mislim da nema ni za njegovog? :misli:
jedino na hondi vtr na toj kilometraži :mrgreen:
 
jedimaster said:
Hvala svima na čestitkama  (y)

2Bandit - pusti ove apriliabudalaše neka se malo ispucaju na meni...to se zove "hrvatski jal"   :LOL:

2Indian -  (y) već sam sa Deakom na PP-u

2jessy - a šta drugo reći frende , od tebe uvijek samo prave informacije  (y)
Ja sam nakon duge potrage i odmjeravanja,uloženog i dobivenog,stavio Deakov auspuh i stvarno sam prezadovoljan
  izgledom,zvukom,izvedbom i cjenom.Ne poznam čovjeka,ali je zbilja za svaku preporuku  (y)
 
tigone600 said:
Ja sam nakon duge potrage i odmjeravanja,uloženog i dobivenog,stavio Deakov auspuh i stvarno sam prezadovoljan
  izgledom,zvukom,izvedbom i cjenom.Ne poznam čovjeka,ali je zbilja za svaku preporuku  (y)

Ima jedan mali problem , homologacija  :misli: