Sve o GSX 1400

Hvala na savjetu, tako ću i napraviti- stavit ću drugi volan i neću baš previše petljati po ovjesu....i samo ću staviti dobre gume i po gasu...
 
Dali ima neko viška prednji blatobran za gsx 1400, ovaj moj koji je na motoru je pukao i sam je sjeban malo kriv pa bi htio staviti drugi, a u eurorentu kažu da košta oko 1300 kn pa to je malo previše.... ako ima netko neka mi se javi preko foruma ili na mobitel 091/162-2550...
 
Dal ima tko na svom gsx-u straznji blatobran? Ako ima kolko kosta, gdje se da kupiti i mozda da je koja slika da vidim kak izgleda.
Ja sam trazio od Puiga al uzaludno. U novom katalogu nema nista :palacdolje:
 
skramar said:
Dal ima tko na svom gsx-u straznji blatobran? Ako ima kolko kosta, gdje se da kupiti i mozda da je koja slika da vidim kak izgleda.
Ja sam trazio od Puiga al uzaludno. U novom katalogu nema nista :palacdolje:

ja ga imam..nabavio ga preko grigića...pa ako se ne varam imaš slika na netu..
 
primo said:
ja ga imam..nabavio ga preko grigića...pa ako se ne varam imaš slika na netu..
Ne mogu naci nista. Daj molim te stavi neku sliku  da se vidi :D
 
Bas lijepo zgleda. Dal postoji kakav kod kojeg orginalni stitnik lanca nije potrebno micati.
 
skramar said:
Dal ima tko na svom gsx-u straznji blatobran? Ako ima kolko kosta, gdje se da kupiti i mozda da je koja slika da vidim kak izgleda.
Ja sam trazio od Puiga al uzaludno. U novom katalogu nema nista :palacdolje:

Ja sam bio u eurorentu pitati za prednji blatobran pa su mi rekli da ima neki zamjenski prednji i zadnji da zaštitom za lanac, i da košta (pazi sad) 1800 kn... jao to meni izgleda malo skupo
 
Srki said:
beba dobila nove šlape :mrgreen:




Ajde molm te kad ih malo izvozaš napiši kakve su, gdje si ih kupio i koliko koštaju???mene jako zanima jer se dvoumim između bridgestone bt-016, 021 i michelin pilot power---nisam siguran koje još želim a znam da je ova 021 sport-touring....a moram hitno na motor staviti gume....


Srki
 
primo said:
srki ako ti guma ima oznake :"Made in France" - DOT 6UCW 980TÂ ili DOT 6UCW 979T ..onda si lagano nahebao  :jesus: :mrgreen:


pogledo sam, piše:

"nije za papke ne odgovaramo za struganje deklova"


kaj sad, da ju vraćam? :mrgreen:




Srki
 
Imao bih jedno pitanje ako moze.Dal bi suzuki GSX 1400 s maksimalnim doradama na masini mogao konkurirati R motorima soma kubika u ubrzanjima na 400m.
 
bobo RR said:
Imao bih jedno pitanje ako moze.Dal bi suzuki GSX 1400 s maksimalnim doradama na masini mogao konkurirati R motorima soma kubika u ubrzanjima na 400m.


neznam što bi tebi značila "maximalna dorada"


možda ovak nekaj :mrgreen:
http://uk.youtube.com/watch?v=Bbg4uA9IXyk


:mrgreen:


Srki
 
bobo RR said:
Imao bih jedno pitanje ako moze.Dal bi suzuki GSX 1400 s maksimalnim doradama na masini mogao konkurirati R motorima soma kubika u ubrzanjima na 400m.

sumnjam,to bi trebala biti jebena prerada...gsx ima preko 220kg-a..a i ne razumijem zašto bi to uopće išao radit.. :misli:
 
primo said:
sumnjam,to bi trebala biti jebena prerada...gsx ima preko 220kg-a..a i ne razumijem zašto bi to uopće išao radit.. :misli:
Mislim da je gsx na startu jaci od bilo kojeg R-a zbog momenta i nacina na koji razvija snagu. Mislim da bi bio i bolji do nekih 200 metara, a dalje R :roll: