Svi putevi vode u Karlobag

vtr-ke su odlični motori, imao sam ih 3, osim što troše puno ulja i relativno dosta goriva, ja sam bio zadovoljan
falco je ipak klasu bolji motor po svemu

samo nemoj sv-a :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: vlado1981 and tegla
meni Falco žderal uredno 10-11 litara


skoro sam propo ko student



Srki
 
vtr-ke su odlični motori, imao sam ih 3, osim što troše puno ulja i relativno dosta goriva, ja sam bio zadovoljan
falco je ipak klasu bolji motor po svemu

samo nemoj sv-a :mrgreen:
Ma ja sam znao da je to to cim sam sjeo na nju. Samo iz nekog razloga dosta trese nakon 3k okretaja, to valja skuzit docega je.
Inace mi se dopao po svemu.
 
Ma ja sam znao da je to to cim sam sjeo na nju. Samo iz nekog razloga dosta trese nakon 3k okretaja, to valja skuzit docega je.
Inace mi se dopao po svemu.
ima sad već svakakvih razjebanih primjeraka, ipak je to motor star 25 godina, nešto pretjerano nebi smio tresti
ja bi samo gledao '01+ jer su ipak malo moderniji i mislim da je 3 lit veći rezervar:mrgreen:
 
ima sad već svakakvih razjebanih primjeraka, ipak je to motor star 25 godina, nešto pretjerano nebi smio tresti
ja bi samo gledao '01+ jer su ipak malo moderniji i mislim da je 3 lit veći rezervar:mrgreen:
Ma nasao sam vec ovu i dogovorio je, vec bi mi bila doma da nije pocelo nevrijeme pa smo odgodili transakcije ali je u sustini moja.
Motor je stajao 2g sigurno, moze bit svasta.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
ne vidim zašto se nebi vozio i s apriliom, po meni su čak i izdržljivije i kvalitetnije, ali ih treba održavati, a nije da ni honda nema svojih mušica ako se zanemari i to svaka
 
  • Like
Reactions: ODST
Baš, onaj guzzi i ti. Kaos.
ko ćevap na pizzi.

Inače mi je lepi taj guzzi :mrgreen: