Svi putevi vode u Karlobag

uvijek moramo bit oprezni ali kad je ljeto jos vise. jer di god da krenes naletit ces barem na jednog turista koji se u zavoju okrece

Danas se u ZG lik polukruzno okretao na Novoj Branimirovoj i to nije odradio na brzinu jednim potezom sto je moguce jer su 4 trake u pitanju, nego je to trajalo i trajalo (3-4 puta isao naprijed nazad). Izletio iz guzve (kolona duga parsto metara koja stoji), a iz kontra smjera nikog osim mene na motoru. Nije bila frka, al jebote, ja morao ne usporit, nego stat i pricekat idiota da zavrsi sto je zapoceo. (naravno da je puna crta u pitanju, isprekidane ni nema jer su 2 trake u jednom i 2 u drugom smjeru)
 
Danas se u ZG lik polukruzno okretao na Novoj Branimirovoj i to nije odradio na brzinu jednim potezom sto je moguce jer su 4 trake u pitanju, nego je to trajalo i trajalo (3-4 puta isao naprijed nazad). Izletio iz guzve (kolona duga parsto metara koja stoji), a iz kontra smjera nikog osim mene na motoru. Nije bila frka, al jebote, ja morao ne usporit, nego stat i pricekat idiota da zavrsi sto je zapoceo. (naravno da je puna crta u pitanju, isprekidane ni nema jer su 2 trake u jednom i 2 u drugom smjeru)

nazalost ali to je klasika danas. ljudi uopce vise nemaju osjecaj za voznju a kamoli jos da paze na druge
 
Taj dan nije bilo vruće. prometa vrlo malo, kampera gotovo niti jednog.... da nije bilo nekoliko grupica po 5-6 auta rekao bio okvirno 15.3. a ne početak srpnja.
 
Sinoc....
 

Attachments

  • IMG_20230707_204558422_HDR.jpg
    IMG_20230707_204558422_HDR.jpg
    3.2 MB · Views: 0
Naravno da je kamilica kad su dečki otišli na Grobnik a na cesti ostale samo curice. Jedino što nikako vidjeti da dečki rade neke rezultate... :mrgreen: :p