Svi putevi vode u Karlobag

A kad si već u Kninu ne provest se uz Peručko jezero ... ajme ajme (n):mrgreen:(n)
A kad već obilaziš jezera, ni Baćinska nisu predaleko. Sa pravim motoroN.
39DC636F-DB60-4C73-9ECC-EEA87D8D6638.jpeg
 
Tomo.
Kakva ti je to komandna ploča? Ka u igrici?? To ka da na virtualki se vrtiš, makar ne znam kaj to znači eeeeee gangaaa eee zavrsetak gange.
 
Danas je bilo odlično dok se nisam zapiknuo u auto ispred. Vole ljudi skretati bez zmigavaca iza nepreglednih zavoja. Nije strašna šteta ali je motor bio nevozljiv dalje. Pukao je poklopac sa desne strane i isrcurio je dio ulja. Ja sam izveo jednu gimnastičarsku figuru za koju nisam znao da ju mogu izvesti. A taman sam se mislio okupati i pojesti nešto u Senju.

Pazite na te turiste kamikaze. Njima puna crta, zmigavci, gledanje retrovizora kod skretanje ne znače ništa.

Ako su na forumu kolege sa narančastim z750 koji su stali i ponudili pomoć, hvala im još jednom. Uvijek ima dobrih ljudi 🙂
 

Attachments

  • motor1.jpg
    motor1.jpg
    343.8 KB · Views: 231
I netko je pao s plavim R motorom. Čini mi se mozda ninja zx9. Nadam se da je sve ok, jer je motor ružno izgledao. Ima netko info više?
 
Danas je bilo odlično dok se nisam zapiknuo u auto ispred. Vole ljudi skretati bez zmigavaca iza nepreglednih zavoja. Nije strašna šteta ali je motor bio nevozljiv dalje. Pukao je poklopac sa desne strane i isrcurio je dio ulja. Ja sam izveo jednu gimnastičarsku figuru za koju nisam znao da ju mogu izvesti. A taman sam se mislio okupati i pojesti nešto u Senju.

Pazite na te turiste kamikaze. Njima puna crta, zmigavci, gledanje retrovizora kod skretanje ne znače ništa.

Ako su na forumu kolege sa narančastim z750 koji su stali i ponudili pomoć, hvala im još jednom. Uvijek ima dobrih ljudi 🙂
Dal smo danas zajedno bili u karlobagu?
Ja vozim z900 iz Ri
 
I netko je pao s plavim R motorom. Čini mi se mozda ninja zx9. Nadam se da je sve ok, jer je motor ružno izgledao. Ima netko info više?
Meni policija nije mogla doći na uviđaj jer su rekli da je prema Karlobagu bila gadna nesreća i da ja svoje riješim preko izvješća i tako sam i napravio. Nekih 20 min prije neko sam ja imao nesreću je hitna jurila prema Bagu
 
I netko je pao s plavim R motorom. Čini mi se mozda ninja zx9. Nadam se da je sve ok, jer je motor ružno izgledao. Ima netko info više?

Prosli smo taman par minuta nakon sto je hitna ga odvela, i meni se cinilo da je plavi zx9r bio... policajci su adili uvidjaj, ruzno je izgledalo.
Par zavoja prije skretanja za Stinicu iz smjera Rijeke.
 
Danas je bilo odlično dok se nisam zapiknuo u auto ispred. Vole ljudi skretati bez zmigavaca iza nepreglednih zavoja. Nije strašna šteta ali je motor bio nevozljiv dalje. Pukao je poklopac sa desne strane i isrcurio je dio ulja. Ja sam izveo jednu gimnastičarsku figuru za koju nisam znao da ju mogu izvesti. A taman sam se mislio okupati i pojesti nešto u Senju.

Pazite na te turiste kamikaze. Njima puna crta, zmigavci, gledanje retrovizora kod skretanje ne znače ništa.

Ako su na forumu kolege sa narančastim z750 koji su stali i ponudili pomoć, hvala im još jednom. Uvijek ima dobrih ljudi 🙂
Jel to onaj Suzuki što su bijele čizme bile uz njega, smjer Senja.
Prošli smo kraj vas, dečki su mahali da je sve OK.
 
Ja jučer brzinski Zadar-Rijeka-Zadar, vozivo je jedino od 5 ipo do 7. Sve posli prevruće i previše prometa
Riječka obilaznica je milina :mrgreen: