Svi putevi vode u Karlobag

Pa oko podneva. Ako nismo na kavi i onako idemo ko debili gore-dolje-gore-dolje. 😍😍😍
 
Di se nalazite kod Luckog? Išao bi i ja ali nisam baš naviknut na duže ture pa neznam kako budem to izdržao(r1). Jel na benzinskoj nakon naplatnih? Koliko vas ide?
 
Di se nalazite kod Luckog? Išao bi i ja ali nisam baš naviknut na duže ture pa neznam kako budem to izdržao(r1). Jel na benzinskoj nakon naplatnih? Koliko vas ide?
Benzinska iza naplatnih u 9h. Ide nas 4-5. Nismo ni mi navikli na duže ture. Tempo je različit, da ne bude pritiska, dogovorimo se da se čekamo negdje po putu na kavi. Kavu obično ja platim jer sam zadnji. Ak si sporiji vozač, obavezno dođi. Umoran sam od plaćanja kava.
 
Ajd napisi koje motore imate da ne uđem u krivu grupu😅. Ja sam sa r1 big bang, dođem 99%, pratim redovno temu pa da vidim ako budem izdržao tu kilometražu🤣. Spor sam, naravno😅, nisam naviknut vozit vam zagorja tako da nit ceste baš i ne poznajem.
 
Ajd napisi koje motore imate da ne uđem u krivu grupu😅. Ja sam sa r1 big bang, dođem 99%, pratim redovno temu pa da vidim ako budem izdržao tu kilometražu🤣. Spor sam, naravno😅, nisam naviknut vozit vam zagorja tako da nit ceste baš i ne poznajem.
Vozim GSA, većinu R-ova riješim na naplatnima zato jer imam ENC. Drugi put ih naperem u birtiji jer vrhunski lažem. Ostatak ekipe je skromniji. Ali realno brži.
 
Vjerojatno cu i ja Multicu u djir… Ionako je u ponedjeljak Desmo servis… tako da nece biti voznje do Srijede 😂
Optimizam je najbolji 😁😂
 

Attachments

  • Screenshot_20230528_064942_Chrome.jpg
    Screenshot_20230528_064942_Chrome.jpg
    353.3 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: MGS
Proso danas oko 12h, nakon nabudzuvivanja motora u KMSu i lutanja po sloveniji. Iskoristio priliku dok su shiverovci i gsovci na gablecu da se spokojno provozam praznom cestom i ne smetam. Cini mi se da sam spazio chopera na stekatu krajickom oka.