t 12

r1 vtc

New member
evo mešto i za stariju generaciju  :mrgreen:
 
i još
 
:mrgreen:
 
predobro :mrgreen: (y)
nego... jel mi se samo čini ili su prednje vile malo spigane?? :misli:  vidi se na onoj slici gdje je slikan sa strane (picture 042).
 
kruns said:
predobro :mrgreen: (y)
nego... jel mi se samo čini ili su prednje vile malo spigane?? :misli:  vidi se na onoj slici gdje je slikan sa strane (picture 042).
šta ja znam kakve su
još se nisam ni rodio kad je taj motor napravljen  :mrgreen:
69 je godište  :mrgreen:
 
Vozil sam ko klinjo od starog, nepoderiv motor  (y)
Na kraju smo ga dali rođaku da si od njega napravi karting, šteta bil je u original stanju...
Imal je i original paket sic!!!
 
kruns said:
predobro :mrgreen: (y)
nego... jel mi se samo čini ili su prednje vile malo spigane?? :misli:  vidi se na onoj slici gdje je slikan sa strane (picture 042).

boja je beba, krasan motor...
a vilice sliče mojima jednom kad mi se blatobran prebacil preko prednjeg kotača i kad me katapultiral pri nekih 60km/h
 
(y) fino uređen motorić krasne kredenc-plave boje  :mrgreen:
...jedina mana je kaj , ak ga ideš regat padaš u nesvjest  :mrgreen:...naime, gore ide velika tablica  i skupa je registracija  :palacdolje:
 
cool stari motorin  (y) (y)
poco loco said:
...jedina mana je kaj , ak ga ideš regat padaš u nesvjest  :mrgreen:...naime, gore ide velika tablica  i skupa je registracija  :palacdolje:

To mi nije jasno, isto je sa T14, T15 ,  nedavno sam baš vidio neku apriliu rs50 koja ima malu tablicu, a isto 50ccm kao i ovi gore. :misli:
 
Jel dvobrzinac ili trobrzinac ?
Ja sam imao dvobrzinca iz 1963., ali murija mi ga ga je otela 1992. :-(
Inače, svaka čast za posao !!!  (y)
 
GIXER said:
Jel dvobrzinac ili trobrzinac ?
Ja sam imao dvobrzinca iz 1963., ali murija mi ga ga je otela 1992. :-(
Inače, svaka čast za posao !!!  (y)
trobrzinac je  :mrgreen:
 
Jel taj motor bio u korju prije virovitice prije nekih tri tjedna pred garazom  :misli:
 
bobo RR said:
Jel taj motor bio u korju prije virovitice prije nekih tri tjedna pred garazom  :misli:
nije bio je tamo petnajstica i elektronka  :mrgreen:

kum11 said:
koliko te koštala restauracija ?
oko 5000 kn