t 12

svaka čast      (y)

uređujem isto jednog T-12 samo će biti crveni, pa me zanima jesi gume kupio sa bijelim rubom ili ....  jer i ja bi isto tako?
 
kad sam vidio temu t12 i kad sam usao pomislio sam da je to tomos od mog djeda...
naime moj djed je "restaurirao" isti takav, i te je boje jedino mislim da ima duboki onaj blatobran...
ulozio je novaca u njega, sve je izmjenjao a motor nema papira  :palacdolje:
 
kum11 said:
hvala,
da znam, trebao bi takvo što odraditi na jednom T14.
kako si uspio tako felge srediti ?
felge i žice kupljene nove
 
r1 vtc said:
felge i žice kupljene nove


... i mislio sam.
Prezahtjevne su za odraditi da bi tako lijepo izgledale.

Još jednom svaka čast na trudu, stvarno je lijep ....  (y)  (y)
 
trop said:
svaka čast       (y)

uređujem isto jednog T-12 samo će biti crveni, pa me zanima jesi gume kupio sa bijelim rubom ili ....  jer i ja bi isto tako?

ha,ha ,a moj je bija crven.e a zaista lipo izgleda sad ovako sređen
  a bogami koliko se sičan mislin da su i bile samo ove dvi boje (crvena i plava)
 
rus said:
ha,ha ,a moj je bija crven.e a zaista lipo izgleda sad ovako sređen
  a bogami koliko se sičan mislin da su i bile samo ove dvi boje (crvena i plava)
i ja isto mislim da je tak
 
koje su to gume i gdje si ih nabavio, svi se čude kad tražim sa bijelim rubom?      :misli:
 
poco loco said:
...jedina mana je kaj , ak ga ideš regat padaš u nesvjest  :mrgreen:...naime, gore ide velika tablica  i skupa je registracija  :palacdolje:


Mayco said:
To mi nije jasno, isto je sa T14, T15 ,  nedavno sam baš vidio neku apriliu rs50 koja ima malu tablicu, a isto 50ccm kao i ovi gore. :misli:

tome smo se smijali kao klinci. tada sam negdje cuo da se registriraju na 2 osobe, a sve ostale 50ice smiju voziti 1, pa je valjda zato velika tablica..  :?

iako, i t14 i t15 idu preko 50kmh pa je mozda i zbog toga  :misli:
 
Moped-do 50ccm i do 50 km-h;mala tablica.

Motocikl-svi ostali dvotočkaši čija brzina prelazi 50 km-h;velika tablica.
 
Mayco said:
aprilčia rs 50 ide skoro 100 km/h = mala tablica.

Da, ali u knjižici piše max.brzina 45 km/h a na tehničkom neide na valjke za mjerenje brzine jer ima mjenjač.
 
..ja.. said:
tome smo se smijali kao klinci. tada sam negdje cuo da se registriraju na 2 osobe, a sve ostale 50ice smiju voziti 1, pa je valjda zato velika tablica..  :?

iako, i t14 i t15 idu preko 50kmh pa je mozda i zbog toga  :misli:


malo off jer nije ta tema .....  :mrgreen:

mislim da je stvar male tablice u kategoriji do 50ccm.
skuteri do 50ccm spadaju u taj rang jer se vode pod 49ccm.
t14 i t15 ima 50ccm i zbog toga spada u viši rang - velike tablice.

tako sam čuo, pa nek me isprave ako griješim .......  (y)
 
(y) odlicno, a li ja imam crno bjelog orginal boja. jos je u rsulu i nema papira
 
ovakav tomos sam vozikao davne 82.
to je trobrzinac i šalta se na ručici, kao vespa.
mislim samo, ako se dobro sjećam, da se za više brzine ide položaj prema dolje
vozio sam ga da stari nije ni znao a nakon njega sam kupio MZ-a 250 i bio glavna njuška u ekipi. dok nisam pao i razbio ga​
 
Da,budi uspomene,koliko se doma donilo vrića krumpira,boca plina,vrića grožđa,maslina jednostavno bio je u rangu sa "malim divom" Renaultovom 4-om a kad sad bolje pogledaš bio je mjenjaćem i stilom (osim dimenzije kotača,  :misli: ako se ne varam mislim da su na njoj bile 19-colne felge) sličan Vespi i bila je baš "narodni motor"  (y)
 
pelizzari said:
jako dobro obnovljen stari T-12  (y)
budi razne uspomene  :D :D
Zaboravija sam te pitati di je završila očeva  :misli:
 
a svaki dan u CL pa i kad je bilo "par nepar"  :jesus:

tu je negdi u garaži, sad kad je  r1 vtc  pokaza da se još mogu nabaviti dijelovi moga bi i ja u restauraciju  :wink: