Tablica - da ili ne?

Status
Not open for further replies.
evo ja prodajem za 200 kn
 
vuzmaj said:
gdje ima za kupiti ono da se tablica diže i spušta na dugme? :misli:
ima g.Bond,samo nije na gumb nego na daljinski...
 
Ljudi, a kaj tu napraviti???  :misli: Ha??? Ja nemam ideje. Inace, ak bum skidal nosac tablice onda ide sve dole (i blatobran i sve) a ja to necu.  :(
Neko je to napravio (netko iz Turske) ali se ne vidi dobro na slici. Prve 3 su moje slike a ova zadnja sa neta.
 
ili je skinut ili je ostavit na nosacu sve ostalo ne prolazi danas mi je frend dobio kaznu jer nije imao tablicu na vidljivom mjestu,nego ispod repa
 
Hmmm...Meni je sve ovo kao rasprava tipa: "Opljačkati ili ne kiosk, ako nemaš love za pljuge"  :misli: Izgleda da bi i ta rasprava krenula u smjeru "da..pljačkati se mora jer su male plaće" pa bi replika bila "to nije u redu i gotovo"..Dakle, nesuvislo u svakom slučaju. Da parafraziram-recimo da se takva rasprava vodi na "mup-ovom" forumu.

Totalna budalaština rapravljati "isplati" li se imati ili ne nekaj kaj moraš imati onako kako je to propisano. BTW, zakaj onda regamo motore, stajemo na crveno, plaćamo benzu nakon tankanja. Zbog ovih likova koji tupe o svojim estetskim zahvatima gro pučanstva obrušava se i na one "normalne"...Dok se voziš, tablicu ionako ne vidiš. Dakle, nije TEBI ljepši motor nego želiš biti drugima ljepši. Izgleda da se svodi sve na iskompleksiranost tipa "ja sam faca.."
Ne kužim baš da se na ovom portalu poznatom i priznatom uopće raspravlja o temi "biti van prekršaja ili ne".
 
Je bravo, ljudi koji imaju tablicu pod repom su iskompleksirani  8)


Ne vidis ti skoro nista od motora dok se vozis pa to ne znaci da ne mora ili mora biti lijepo...
 
cepovi , kad perem da mi voda ne ulazi u aupuh

a stavim ih i preko zime zbog korozije ... i zacepim filter zraka  :mrgreen:
 
Tommee said:
Je bravo, ljudi koji imaju tablicu pod repom su iskompleksirani  8)


Ne vidis ti skoro nista od motora dok se vozis pa to ne znaci da ne mora ili mora biti lijepo...

Čekaj, čekaj. Kaj si odmah stao na zadnje noge! To kaj veliš je izvučeno iz konteksta. Ali, kaj je to sve kaj imaš za replicirati na moj post? Samo taj dio, koji ti se ne sviđa a tiće se "tebe"? (tablica pod repom)
Za ovaj ostatak si u pravu. mora na nešto lićiti. Ali tebe i mene zakon obvezuje na neke stvari. Sve mimo toga je ulazak u sivu zonu. "Toleriranje" kroz polemiku oko te stvari me začudilo, obzirom na reputaciju sajta.
 
BobaCH said:
Hmmm...Meni je sve ovo kao rasprava tipa: "Opljačkati ili ne kiosk, ako nemaš love za pljuge"  :misli: Izgleda da bi i ta rasprava krenula u smjeru "da..pljačkati se mora jer su male plaće" pa bi replika bila "to nije u redu i gotovo"..Dakle, nesuvislo u svakom slučaju. Da parafraziram-recimo da se takva rasprava vodi na "mup-ovom" forumu.

Totalna budalaština rapravljati "isplati" li se imati ili ne nekaj kaj moraš imati onako kako je to propisano. BTW, zakaj onda regamo motore, stajemo na crveno, plaćamo benzu nakon tankanja. Zbog ovih likova koji tupe o svojim estetskim zahvatima gro pučanstva obrušava se i na one "normalne"...Dok se voziš, tablicu ionako ne vidiš. Dakle, nije TEBI ljepši motor nego želiš biti drugima ljepši. Izgleda da se svodi sve na iskompleksiranost tipa "ja sam faca.."
Ne kužim baš da se na ovom portalu poznatom i priznatom uopće raspravlja o temi "biti van prekršaja ili ne".
:lolcry:
Ja sam forumaš godine i s ponosom nemam tablicu i bježim sa benzinske i ne plaćam cestarinu na naplatnim kućicama. I sve to zbog toga jer je moj motor ljepši, kako meni tako i drugima, bez repa i te šugave tablice. Znači spojio sam ugodno s korisnim.
Jel bi volio da imaš muda za tako nešto iskompleksirana faco?
 
Hrvoje said:
:lolcry:
Ja sam forumaš godine i s ponosom nemam tablicu i bježim sa benzinske i ne plaćam cestarinu na naplatnim kućicama. I sve to zbog toga jer je moj motor ljepši, kako meni tako i drugima, bez repa i te šugave tablice. Znači spojio sam ugodno s korisnim.
Jel bi volio da imaš muda za tako nešto iskompleksirana faco?

Ne, za neke druge stvari sam imao muda kad je trebalo!! Imam 4 kćeri!
 
BobaCH said:
Ne, za neke druge stvari sam imao muda kad je trebalo!! Imam 4 kćeri!
:lolcry:
Ko ti kriv kad nemaš mjere... :LOL:
 
Hrvoje said:
:lolcry:
Ja sam forumaš godine i s ponosom nemam tablicu i bježim sa benzinske i ne plaćam cestarinu na naplatnim kućicama. I sve to zbog toga jer je moj motor ljepši, kako meni tako i drugima, bez repa i te šugave tablice. Znači spojio sam ugodno s korisnim.
Jel bi volio da imaš muda za tako nešto iskompleksirana faco?
dali  bi htio imati dosta novaca za benzin i cestarinu kako nebi morao bježati ,te bi mogao muda upotrebljavati za to predviđene stvari i radnje...
 
Hrvoje said:
:lolcry:
Ja sam forumaš godine i s ponosom nemam tablicu i bježim sa benzinske i ne plaćam cestarinu na naplatnim kućicama. I sve to zbog toga jer je moj motor ljepši, kako meni tako i drugima, bez repa i te šugave tablice. Znači spojio sam ugodno s korisnim.
Jel bi volio da imaš muda za tako nešto iskompleksirana faco?
:shock:
pa to ima samo u hrvatskoj



:mrgreen: :mrgreen:
 
Zanimljiva tema i jako mi se svidja da tu mozemo razmijeniti misljenja,koliko god bila razlicita.( Ne svidja mi se vredjana na Forumu).Zelio bih napisati nekoliko stvari.
1.Ovaj Forum posjecuje i cita puno ljudi,koji nisu motoristi ili oni koji bi to htjeli postati,vecinom mladi ljudi,
2.Odredjenih pravila u zivotu se moramo pridrzavati
3.Hrvatska zeli uci u EU i samim tim mora zadovoljiti odredjene Europske norme po pitanju prometa,
4.Na sluzbenike Policije ne gledam kao na neprijatelje,bez obzira radili svoj posao dobro ili lose
5.Moja tablica bu ostala na,za to predvidjenom mjestu,ne zato jer bi za nekoga bio bolji ili losiji motorist,ili kaj bi se plasio novcane kazne,vec zbog ciste savjeti.
 
Obzirom da vidim da tema nikako da dodje na pravi put, !zakljucano!
Preseravanja, kurcenja, vrijedjanja cuvajte za neke druge dane.

Cudim se samo onima koji bi htjeli rispekt, a sami ga ne zasluzuju svojim ponasanjem.

No, zivimo u HR, zar ne? Tu cak i politicari koji se bore protiv organiziranog kriminala mogu biti mafijasi.

Zivjeli.

 
Status
Not open for further replies.