Tablica

LukaSokol

Active member
Pozz
Pitanje jedno
Kupio sam kratki nosac tablice za motor ali zbog svjetla za tablicu nemogu stavit na nosac tablicu sa okvirom jer mi smeta gornji dio okvira, zapinje u svjetlo
Da li se smije tablica probusit i preko sarafi
Dal nece srat na tehnickom zbog toga?
 
Ne smijes ju busit, lijepit po njoj naljepnice, niti na bilo koji drugi nacin mijenjat.
 
Niti savijat ili bilo kako oštetit istu.


Poslano sa iPhoneX i crkvenog tornja...mit Tapatalk
 
ne gine ti novčana kazna 15 tkn, izvanredni tehnički i kazna zatvora 6 mjeseci s rokom kušnje 2 godine :LOL: :LOL: :LOL:


za 4 šarafa ti nitko neće reći ništa ako je tablica postavljena i osvijetljena u skladu s propisima (y) uostalom, nekada su tablice za motore dolazila s već izbušenim rupama, a danas si ih moraš sam bušiti ako nemaš okvir s osiguračem..
 
MOONSHIELD said:
ne gine ti novčana kazna 15 tkn, izvanredni tehnički i kazna zatvora 6 mjeseci s rokom kušnje 2 godine [emoji38] [emoji38] [emoji38]


za 4 šarafa ti nitko neće reći ništa ako je tablica postavljena i osvijetljena u skladu s propisima (y) uostalom, nekada su tablice za motore dolazila s već izbušenim rupama, a danas si ih moraš sam bušiti ako nemaš okvir s osiguračem..
Da, kad san ovo lito minja motor, odjavljujem starog, prepisujem novog, i hoću na novog stavit istu tablicu, teta na šalteru kaže: "Ne može, oštećena je."
-Ma di je oštećena? Malo je šporka, ali sva slova i grb su uredni.
-Ima te 4 rupe.
-Da, takvu ste mi je prodali prije 15 godina.
-Ne, to ste vi izbušili.
-Ne, takvu sam dobija u ovoj istoj PU, evo vidite, i ova s drugog motora iz druge županije je takva.
-Ne može, oštećena je, ne smijete je bušit.
-Ali za gospu blaženu, nisam je ja izbušija, nego je takva od prvog dana, već sam tri motora s njom registrira.
-Žao mi je, oštećena je, ne smije imat rupe.
-Ok, dajte mi novu, jebale vas rupe da vas jebale.

:angry:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
MOONSHIELD said:
ne gine ti novčana kazna 15 tkn, izvanredni tehnički i kazna zatvora 6 mjeseci s rokom kušnje 2 godine :LOL: :LOL: :LOL:


za 4 šarafa ti nitko neće reći ništa ako je tablica postavljena i osvijetljena u skladu s propisima (y) uostalom, nekada su tablice za motore dolazila s već izbušenim rupama, a danas si ih moraš sam bušiti ako nemaš okvir s osiguračem..

Ma bit ce i svjetlo i tablica na vidljivom mjestu, sve normalno samo ju moram bušit :D
Vjv nece zajebavat
 
Najbolje da imamo original auspuhe,vidljive tablice i kricave prsluke... zemi bormasinu i busi,nemoj bit pi....
 
Buši to, ko in jebe mater. :misli: (y)
 
Luka odi moli te gore na EDIT prvog posta i postavi anketu: bušiti ili ne bušiti? Odgovori da ne  8) ipak je ovo demokracija pa ajmo glasat  :mrgreen:

ja isto velim buši ko im jebe mater u pi*ku  8)
 
https://m.youtube.com/watch?v=LNclrCMGrUs
 
kawatom said:
E sokole sokole...bit će da nisi kupio dobar nosač tablice...baš retardirano,ha?

Nosač orginal za tip motora, kupljen u louisu i placen 110 eura, tak da sumnjam da nije bas dobar ;)
 
LukaSokol said:
Probao, retardirano stoji

Pošto je okvir svega par kn da ga možda probaš lijepo izrezati. Točno gdje  i koliko ti smeta pa će se sve komplet pomaći na gore, a vjerovatno se ništa neće ni primijetiti jer će sve biti blizu.
 
Shepa said:
Da, kad san ovo lito minja motor, odjavljujem starog, prepisujem novog, i hoću na novog stavit istu tablicu, teta na šalteru kaže: "Ne može, oštećena je."
-Ma di je oštećena? Malo je šporka, ali sva slova i grb su uredni.
-Ima te 4 rupe.
-Da, takvu ste mi je prodali prije 15 godina.
-Ne, to ste vi izbušili.
-Ne, takvu sam dobija u ovoj istoj PU, evo vidite, i ova s drugog motora iz druge županije je takva.
-Ne može, oštećena je, ne smijete je bušit.
-Ali za gospu blaženu, nisam je ja izbušija, nego je takva od prvog dana, već sam tri motora s njom registrira.
-Žao mi je, oštećena je, ne smije imat rupe.
-Ok, dajte mi novu, jebale vas rupe da vas jebale.

:angry:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

I ja imam tu original izbušenu tablicu.  :misli:
 
Imam ju i ja i sve je ok.
Po napisanom ako bi sada kupio drugi motor nećeš moći više na njega prebaciti tu sa rupama nego kupiti novu bez rupa i to je to
 
salej600 said:
Imam ju i ja i sve je ok.
Po napisanom ako bi sada kupio drugi motor nećeš moći više na njega prebaciti tu sa rupama nego kupiti novu bez rupa i to je to

Promaknul ti je završni korak, probušiti i to je onda to  :mrgreen:
 
ali ali ali tablica se ne smije bušiti :shock: