tabu teme na moto sceni

Status
Not open for further replies.
Kraljica said:
kao sto i sam kazes povrsno poznajes genezu "sukoba" ... i vec si sam odgovorio na svoje pitanje :wink:

ako zaista zelis uci u srz price najbolje bi bilo da direktno kontaktiras "sukobljene" strane, ALI OBJE pa onda tek probas donositi i javno iznositi neke zakljucke
... u protivnom vracamo se na teoriju urote


kao sto je vec nebrojeno puta receno "klubovi svoje nesuglasice trebaju rjesavati medjusobno dijalogom a ne tu na forumu"
isto tako vec nebrojeno puta se to pokazalo kao jedini ispravni nacin, te vrlo efikasan nacin


zakuhat frku i onda doci tu plakat i kukat na forumu je u najmanju ruku jadno
cijelu pricu probat izmanipulirat i u nju uvuci jos vise strana/kubova bacanjem optuzbi na sve sto dise i mice se je jos jadnije
pa kad se i to izjalovi i odbije ti se o glavu pocet zazivat branitelje i domovinski rat je vrhunac neukusa i licemjerja
(sta su branitelji javno dobro pa da se njihovom kitom mlati po panju kak se kome sprdne???)

klub ili osoba 'moto pub' ako ima problema s nekim to bi trebao s njim i rijesit jer sve mi se nekako cini da ova situacija traje vec duze vrijeme i da je iznesena samo jedna strana price
a kao sto je bandit i rekao ... "svaka medalja ima dvije strane"  :wink:
a kaj ovdje na forumu nije dijalog?

najbolje za takve posvađane da si otvore jednu temu i samo te dvije strane mogu pisati, vrijeđati se i iznositi argumente... a admin pizdek  :pistoles: će biti sudac... ako se uključi netko treći tome banana  :bann: ...ako se ovi pošteno izvrijeđaju onda i njih može malo poslati na halđenje... :mrgreen:

a mi svi budemo pratili moto-sapunicu :LOL: , možda će se nekom dati napisati scenarij za pravu sapunicu.... recimo MC/MK Tip & Tricks  :LOL: ali pričekajte da se motažer vrati sa skijanja :hehehe:
 
:wink: bolje površno neg nikako  :LOL:
Kraljica said:
kao sto je vec nebrojeno puta receno "klubovi svoje nesuglasice trebaju rjesavati medjusobno dijalogom a ne tu na forumu"
isto tako vec nebrojeno puta se to pokazalo kao jedini ispravni nacin, te vrlo efikasan nacin

I da spustim tenzije upravo to  i samo to  (y) ali i forum je dijalog   :wink:

Dodatak s petnaestak ljudova nenajavljeno  povući 400-tinjak km da bi se argumentirano i plodonosno riješile nesuglasice  :misli: i nadasve miroljubivo i u duhu bajkerske tradicije odniti trofej(odnosno poniziti) a kako je ponos jebena stvar dobije se šta se dobilo .
Meni je više žao  eventualnih budućih nesuglasica ili neznam čeg više jer isprovocirana reakcija ipak može imati dalekosežne posljedice u "suglasju i suživotu" MC i MK jer se izgleda to diže na tu razinu a negdi san već napisa nije li ljepota u odabiru i raznolikosti na razno razne naćine  :mrgreen:
Evo rado bih pročitao i drugačiju verziju medalje i to bez prijetnji vrijeđanja ili omalovažavanja  :?

Kotrlj !
 
Kraljica said:
kao sto i sam kazes povrsno poznajes genezu "sukoba" ... i vec si sam odgovorio na svoje pitanje :wink:

ako zaista zelis uci u srz price najbolje bi bilo da direktno kontaktiras "sukobljene" strane, ALI OBJE pa onda tek probas donositi i javno iznositi neke zakljucke
... u protivnom vracamo se na teoriju urote


kao sto je vec nebrojeno puta receno "klubovi svoje nesuglasice trebaju rjesavati medjusobno dijalogom a ne tu na forumu"
isto tako vec nebrojeno puta se to pokazalo kao jedini ispravni nacin, te vrlo efikasan nacin


zakuhat frku i onda doci tu plakat i kukat na forumu je u najmanju ruku jadno
cijelu pricu probat izmanipulirat i u nju uvuci jos vise strana/kubova bacanjem optuzbi na sve sto dise i mice se je jos jadnije
pa kad se i to izjalovi i odbije ti se o glavu pocet zazivat branitelje i domovinski rat je vrhunac neukusa i licemjerja
(sta su branitelji javno dobro pa da se njihovom kitom mlati po panju kak se kome sprdne???)

klub ili osoba 'moto pub' ako ima problema s nekim to bi trebao s njim i rijesit jer sve mi se nekako cini da ova situacija traje vec duze vrijeme i da je iznesena samo jedna strana price
a kao sto je bandit i rekao ... "svaka medalja ima dvije strane"  :wink:

Ne vidim nikakav razlog zasto se ne bi objavila takva informacija o nemilom dogadjaju ? Ovako ovo djeluje kao zataskavanje a Leteci imaju puno pravo pricat i povlacit branitelje di god im to padne na pamet zato sta to jesu jos naj bolje da se toga srame zato sta to nekom ne odgovara....
 
ivbura said:
:wink: bolje površno neg nikako  :LOL:
I da spustim tenzije upravo to  i samo to  (y) ali i forum je dijalog   :wink:

...

ma forum ponekad i nije najbolji medij za takve razgovore, ipak to sve drugacije izgleda kad ljudi pricaju uzivo
ovako je sve nekako presterilno da se tako izrazim i cesto izrecene stvari budu totalno krivo protumacene ... i u roku od par minuta/postova tenzije narastu do krova  :palacdolje:

napisat neki zakljucak, kako je stvar na kraju odradjena, to da, ali odradjivati situaciju online, za to nikako nisam

eto i sam si vidio kako je bilo nedavno s predatorima ... u roku 5 minuta perje je krenulo frcati na sve strane i pale su neke dosta teske rijeci i svasta-nesto
da bi se na kraju ljudi nasli uzivo, popricali i kompromisom odradili cijelu situaciju na obostrano zadovoljstvo  (y)

znas kako to ide, puno babica kilavo dijete  :palacdolje:

 
Robi R. said:
usporedba ti ne stoji, jer je ovo javno mjesto gdje su "cigani" pozvani da raspravljaju, a nisu nepozvani dosli u neciju kucu izvodit pizdarije.

Bome tvoja usporedba ne stoji, ovo je NEČIJA kuća a ne javno mjesto.
 
Ajde mogao si reći da ovo cigani ne stoji :mrgreen:
A da je kuća je, javna. :)
 
Robi R. said:
...cinite isto sto i nasa draga Hloverka na nacionalnoj televiziji. a jebes takvo stanje di jedna osoba meni kroji dostupnost informacijama...

I dok Hlo plaćamo mi, RTV pretplatnici, nas ne plaća nitko.  :jesus: :mrgreen:

Pročitaj onu podvučenu rečenicu iz mog posta, pa mi na to odgovori. Kakva je to "dostupnost informacijama, ukoliko one nisu točne?
 
Bandit said:
I dok Hlo plaćamo mi, RTV pretplatnici, nas ne plaća nitko.  :jesus: :mrgreen:

Pročitaj onu podvučenu rečenicu iz mog posta, pa mi na to odgovori. Kakva je to "dostupnost informacijama, ukoliko one nisu točne?

hebeš Hlo :mrgreen: ...toliko o slobodi medija  i onoj drugoj :LOL: ukoliko ona ne zadire u vašu egzestencijalnu opstojnost  :mrgreen:
Dostupnost informaciji je i u demantiju  ili  :?
vjerodostojnost je najteže nadohnaditi  :misli:

Kotrlj !
 
Kraljica said:
ma forum ponekad i nije najbolji medij za takve razgovore, ipak to sve drugacije izgleda kad ljudi pricaju uzivo
ovako je sve nekako presterilno da se tako izrazim i cesto izrecene stvari budu totalno krivo protumacene ... i u roku od par minuta/postova tenzije narastu do krova  :palacdolje:

napisat neki zakljucak, kako je stvar na kraju odradjena, to da, ali odradjivati situaciju online, za to nikako nisam

eto i sam si vidio kako je bilo nedavno s predatorima ... u roku 5 minuta perje je krenulo frcati na sve strane i pale su neke dosta teske rijeci i svasta-nesto
da bi se na kraju ljudi nasli uzivo, popricali i kompromisom odradili cijelu situaciju na obostrano zadovoljstvo  (y)

znas kako to ide, puno babica kilavo dijete  :palacdolje:
I ovdje su se ljudi našli uživo :nasilni: :no:
 
koss said:
I ovdje su se ljudi našli uživo :nasilni: :no:

ako je to jedini tvoj prigovor na moj post onda sve 5 (y) bit ce da se s ostalim slazes :wink:
 
daj sta se to dogodilo o cemu se prica? ima netko dvd ili torrent pa si skinem sam :LOL: :LOL:
jebo vas to,okanite se toga i uzivajte...
 
Kraljica said:
ako je to jedini tvoj prigovor na moj post onda sve 5 (y) bit ce da se s ostalim slazes :wink:
Nije prigovor nego informacija. :wink:
Ovo s Predatorima da nije možda izašlo na forum ko zna bi li se do danas riješilo.
Uglavnom svaka čast (y)
I ja bi volio da nema ovakvih tema po forumu, ali bolje mi je nešto znati nego neznati.
Neko te zaebe preko oglasnika,neko sa servisom,neko na susretu,oduzmu ti prednost....
 
malaguti said:
daj sta se to dogodilo o cemu se prica? ima netko dvd ili torrent pa si skinem sam :LOL: :LOL:
jebo vas to,okanite se toga i uzivajte...

ima  :mrgreen:

ukucaj u google : sons of anarchy, sezona 1  8)  :LOL:

imaš i hr subtitlove  :mrgreen:
 
Ja bi to sve reduciral, svako selo MC/MK, pandemija. :bojimse: :bojimse: :bojimse:
 
Ne vjerujem. Kaj stvarno ima toliko idiota na svijetu.
Jebo vas, pa jel vama normalno to da ak ti neko ukrade goblen, casu, pepeljaru iz birtije (nije bitno tko) odma potezat pitanje 91, utoke i tak dalje.
Onaj car koji je u jednom sad vec obrisanom topicu izjavil da ima pistolj koji legalno posjeduje, ocito nije svjestan cinjenica da ako ga i posjeduje legalno da ima dozvolu za drzanje oruzja. I dalje je ilegalno prijetit nekom s tim pistoljem.
A buduci da su motori.hr forum otvoren za javnost, zbog tog njegovog preseravanja bi uprava foruma mogla ni kriva ni duzna najebat ako je to procital neki revniji organ reda i mira. Zato se to brise.
 
Fronius said:
Ne vjerujem. Kaj stvarno ima toliko idiota na svijetu.
Jebo vas, pa jel vama normalno to da ak ti neko ukrade goblen, casu, pepeljaru iz birtije (nije bitno tko) odma potezat pitanje 91, utoke i tak dalje.
Onaj car koji je u jednom sad vec obrisanom topicu izjavil da ima pistolj koji legalno posjeduje, ocito nije svjestan cinjenica da ako ga i posjeduje legalno da ima dozvolu za drzanje oruzja. I dalje je ilegalno prijetit nekom s tim pistoljem.
A buduci da su motori.hr forum otvoren za javnost, zbog tog njegovog preseravanja bi uprava foruma mogla ni kriva ni duzna najebat ako je to procital neki revniji organ reda i mira. Zato se to brise.

Koji je to da se znam čuvat. :misli: :mrgreen:

I mene su hteli tuč neki koji su zahvaljujući istom meni,
dobili neke zahvalnice kaj su prisustvovali nekom moto
događanju u Križevcima i na Kalniku dok su još vozili Jawe i Mz,
reko dajte im nekaj za zalaganje da se osjete ko članovi
moto zajednice, a i dosta vas ih ziher pozna, ah ta nostalgija,
to je bilo prije 95' :wink:

 
rednyaW said:
ne bi ja bil star  :LOL: :jesus:

Tatu si pitaj, i ekipu iz Martićeve, I HMK. :jesus:
 
Status
Not open for further replies.