taljenje titana

bmw m 5 said:
treba ti taliste....vreliste je kada se pretvara u paru(valjda)... :misli:
ili ključa  :mrgreen:
 
da...ja se ravnam po vodi...kada voda kljuca...polako isparava....mozda tako i titanij... :LOL:
 
bmw m 5 said:
da...ja se ravnam po vodi...kada voda kljuca...polako isparava....mozda tako i titanij... :LOL:

sumljam  :mrgreen:  :LOL:
a ti dežurni teoretiče nemaš pojma ko ni mi  :palacdolje:  :jesus:  :mrgreen:
 
jolly the roger said:
imam pojma samo ne unovcim svoje savjete svaki put nego ih dijelim besplatno

:prsti:
imaš i pravo  :mrgreen:  :jesus:
 
paky said:
što meni treba, ključanje ili taljenje ili nešto između  :misli:
bilo koja termička maltretiranja titana se izvode u potpuno sterilnim komorama i pod zaštitom argona !!!! mani se čorava posla i napravi od toga nešto ako možeš vijčanim spojevima ili blok zakovicama a ako ti to nepaše-pokloni nekome tko če to pametno iskoristit !
 
Šile je u pravu,sve se mora raditi bez prisustva kisika ,tj. u zaštitnoj atmosferi,tipa argona.Mi jako puno radimo sa titanom,jer ga jako pno koristimo u medicini,ali ovo što klega trži nismo u stanju napraviti,a sumljam da i može tko u našoj okolini.
 
znači ni talionice ne mogu  :misli:
 
drugabrzina said:
Šile je u pravu,sve se mora raditi bez prisustva kisika ,tj. u zaštitnoj atmosferi,tipa argona.Mi jako puno radimo sa titanom,jer ga jako pno koristimo u medicini,ali ovo što klega trži nismo u stanju napraviti,a sumljam da i može tko u našoj okolini.


puno delaš sa titanom? davaj afale vamo... budem ja to vec iskorisrtio =)

jedva čekam da padnems a skuterom..večina šarafa je od titana =) al bu se zapalil =)))
 
zvonko situm said:
naravno da mogu...ali naravno da neče !!!

si siguran  :jesus:  :mrgreen: