TDM 900

Status
Not open for further replies.

niksa

New member
pretrazivao sam, ali ova tema jos nije bila ...

pa oni koji ga imaju neka kazu svoje.. a ja bi ga kupia :oops:
 
Ne da mi se sad tražit po forumu, ali koga god znam da je sjeo na TDM-a, nikad nije govorio nešto protiv tog motora. Meni je bio želja, ka i tebi, ali eto, na kraju uzea ovo šta sad vozam. Al TDM mi je i dalje strava motor. Pogotovo ovi novi, za vidit.
 
Ima ga jedan moj frend (Sved), mislim dvije godine i hoce ga se rijesit. Kaze: "Old man needs something sportier!". Navodno mu handling nije bas na visini i hoce ga zamijenit za VFR 800. :neznam:

Cini mi se da je pricao da inace motor ide ok, i da nema problema mehanicke/elektricne prirode, ali... (ovo gore).

Pitat cu ga jel ima jos primjedbi.
 
Normalno da ga zanima. I još neke. Moga si puknit link negdje na serveru, pa da ogolimo!
 
Uuuuuuuuuu dobra stvarčica! I dalje gori želja u meni! Pa jednog lijepog dana u budućnosti(čini mi se ne skoroj) imam ga u planovima! :D
 
Salji i meni ib na [email protected]...
Mada sam ga ja vec narucio, trebao bi biti u mojim rukama za 15-tak dana... :dribble:
TDM 900 ABS = 8980eeeeeeeeee
 
Nemoj mi sad vozit s onim tvorničkim trubljama, odriši kesu do kraja, prepokuka MIVV, ima čak i db killer(za u EU), i ako staviš kufer, neću više prićat s tobom
 
Rivi said:
Ne da mi se sad tražit po forumu, ali koga god znam da je sjeo na TDM-a, nikad nije govorio nešto protiv tog motora. Meni je bio želja, ka i tebi, ali eto, na kraju uzea ovo šta sad vozam. Al TDM mi je i dalje strava motor. Pogotovo ovi novi, za vidit.


Slažem se da je TDM super (sam imam 850 variantu), al da želiš iz Fazer1000 na TDM......takav primjer do sada nisam poznao, poznam jedno par njih koji su več promjenili ili to barem žele iz TDM na Fazer 1000 ali ne obrnuto!
Zašto ti misliš da bi se ti TDM više sviđao od Fazera? (ima manje KS, ima manju top brzinu, u zavojima je mekši, ima slabiju zaštitu od vjetra, jedino možda je poza sjedenja udobnija ali i to je subjektivno). No ja Fazera još nisam vozio, ali kako čujem od drugih svi kažu da je malenkost bolji od TDM.

LP
 
Bluzonder, nismo se razumjeli. Naime, ja san u dućan doša gledat TDM-a s namjerom da ga kupim, a na kraju sam uzea Fazera. 4 cilindra, puno jači motor.
TDM mi je motor koji sam gleda godinama, a fazera ne, mada mi se i on svidija iz prve.
 
no važno da smo se na kraju razumjeli :cool:

P.S.:
dal je možda tko primjetio u filmu Ghost rider 2, da policajci voze TDM :D (mislim da ih se vidi negdje oko 27minute filma)

index.php


LP
 
:wink: TDM je pravi twin i to moćan,prema tome nema usporedbe sa Fazerom.Tko hoće 4 cilindra,taj drukčije razmišlja.Drugo,TDM je sport tourer koji bi mogao biti i neki daljnji potomak enduro tourera.Nisu rijetki testovi usporedbe sa V-Stromom ,iako je TDM ipak daleko više(ipak)sport tourer.Osobno,meni nakon KLE-a,TDM je jedini motor koji bi uopće poželio voziti i imati.Sve što sam o njemu saznao jesu uglavnom superlativi.Ali,bitno je znati o čemu se točno radi.Neprimjerene usporedbe ne dolaze u obzir.Novi model sa ABS-om je posebno poželjan za one koji ne voze previše na samo zadnjem i li samo prednjem kotaču ,čemu je TDM vrlo sklon.Tko je probao,sigurno zna.Nije za svakoga,ali čini mi se da uopće nema pravu konkurenciju.Više detalja mogu prenijeti iz testova koje imam. :)
 
Gasho said:
Salji i meni ib na [email protected]...
Mada sam ga ja vec narucio, trebao bi biti u mojim rukama za 15-tak dana... :dribble:
TDM 900 ABS = 8980eeeeeeeeee

Stavio sam na privremeni link:

http://ib.haerbe.net/suzuki/video/tdm900.asf

Nemrem to dugo drzat jer ne znam ima li autorskih prava na te recenzije. Zato skinite ovih dana...

ib
 
tomee said:
Gasho said:
tomee said:
moj buraz fura 850

Je li velik kao i ti... 8)

ne mi smo ti ko debeli švarceneger i malo mršaviji deni de vito u blizancima :mrgreen:

ja ga zajebavam da je genetski otpadak :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znaci u tom slucaju bi ja i ti prije bili blizanci nego ti i on... :mrgreen:
(195, 135-6) Zato mislim da je TDM dobar za mene, mada ni Vara ne bi bila losa... :wink:
 
možda je tdm malo mali ,možda visoko težište,zanimljivo kako ga moraš okretat na cesti za 180 stupnjeva ko R motor
sjetio bi se još toga
 
Razlika u cijeni je kod nas oko 2500 eura... :neznam:
 
tomee said:
možda je tdm malo mali ,možda visoko težište,zanimljivo kako ga moraš okretat na cesti za 180 stupnjeva ko R motor
sjetio bi se još toga

Pa zar nije na vari jos visocije teziste... :|
Sto ti znaci ovo za okretanje... :?:
 
Gasho said:
tomee said:
možda je tdm malo mali ,možda visoko težište,zanimljivo kako ga moraš okretat na cesti za 180 stupnjeva ko R motor
sjetio bi se još toga

Pa zar nije na vari jos visocije teziste... :|
Sto ti znaci ovo za okretanje... :?:

varadero ti trosi vise , mada to i nije neka stavka...
Sta si uzeo TDM-a?!
idi tamo u ducan gdje si ga uzeo i reci da si se predomislio, pa daj se koncentriraj :)
trazi da ti da fazera 1000, ima bolje sjedalo (za suvozaca) od tdma, trose skoro pa isto, cijena ima je skoro pa ista, a ovaj ima 143 konja, za razliku od 86 tdm-ovih. A to sto ovaj ima 2 cilindra a fazer 4, ma boli te djon, zaboravis na zvuk kad vidis kako leti :)
 
Status
Not open for further replies.