TDM 900

Status
Not open for further replies.
Ma neću, ako sam ja započeo s p********m, netrebam je sad opet spominjat (ionako ima samo 5-6 km. od prodavaonice do Nikšine kuće) :mrgreen:
 
niksa said:
kako stvari stoje u petak nosim kaparu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:shock: vidi sad ovo :!: maknem se 2 dana iz splita i odma neke novosti :paper: . :cool: o tome čemo na kavi u podne na rivi :roll:
 
A Joke, jebate, pa otkad se radi mene nešto NE govori. Obično se DA govori, zato pivaj.
 
niksa said:
VEKI said:
niksa said:
kako stvari stoje u petak nosim kaparu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:shock: vidi sad ovo :!: maknem se 2 dana iz splita i odma neke novosti :paper: . :cool: o tome čemo na kavi u podne na rivi :roll:

evo sad san iz piccila... nismo se dogovorili, pa cu malo prošuljat okolo....

Nisi se moga sa Piccilom dogovorit???? :shock: :shock: :shock:
Ma ne mogu virovat da se ti i šjor Nikica niste uspili nać! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
alien said:
niksa said:
VEKI said:
niksa said:
kako stvari stoje u petak nosim kaparu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:shock: vidi sad ovo :!: maknem se 2 dana iz splita i odma neke novosti :paper: . :cool: o tome čemo na kavi u podne na rivi :roll:

evo sad san iz piccila... nismo se dogovorili, pa cu malo prošuljat okolo....

Nisi se moga sa Piccilom dogovorit???? :shock: :shock: :shock:
Ma ne mogu virovat da se ti i šjor Nikica niste uspili nać! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:LOL:
 
zivili buduci vlasnici tdm-a.

kako stvari stoje u petak nosim kaparu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

bas mi je drago! :cool:

me provozas malo jedan đir kad se jednom upoznamo? :mrgreen:
 
alien said:
Nisi se moga sa Piccilom dogovorit???? :shock: :shock: :shock:
Ma ne mogu virovat da se ti i šjor Nikica niste uspili nać! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Alijene, da ti ne kažen tukcu jedan, našli su se oni. Nego, nisu se mogli dogovorit! :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.