Tecnigas RS2

....prijatelju...nasao si slabu bazu za tuniranje...kymco 50...i uz to jos i zracnjak..... :mrgreen:

Uglavnom....sretno u tvom projektu...... :?
 
svaki spuh koji se vrti do 9 je za serijalu, a to je od 5 leo vinceva, njih 4 su takva

arrow titanium je bogom dan za piaggio masine

samo dubre nekad zna nenadano odeltit u okretaje, frendu se nrg znao i u prevrtavanju na 10+ t vrtiti

taj rs tecnigas je nesto kao top per. topl line ili yasuni r vrti se oko 10 svakako previse za serijalu i za zracnjak

2 weseli vidim da si iz srbije

posavjetuj se s ovim gospodinom

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,16819.0.html

evo projketic  8)

 
igor86 said:
svaki spuh koji se vrti do 9 je za serijalu, a to je od 5 leo vinceva, njih 4 su takva

arrow titanium je bogom dan za piaggio masine

samo dubre nekad zna nenadano odeltit u okretaje, frendu se nrg znao i u prevrtavanju na 10+ t vrtiti

taj rs tecnigas je nesto kao top per. topl line ili yasuni r vrti se oko 10 svakako previse za serijalu i za zracnjak

2 weseli vidim da si iz srbije

posavjetuj se s ovim gospodinom

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,16819.0.html

evo projketic  8)
pogledao projekt doticnog gospodina.....i mogu samo reci da se malo sjebo u izboru hladnjaka ...uzeo je hladnjak iz kabine automobila...koji sluzi za grijanje...i kao takav je puno sitnijeg unutrasnjeg profila....i puno gusceg "saca"....otuda mu i visoka radna temperatura...hladnjaci vode su drugacije izvedbe.....a i ovo ostalo je upitno....koliko ta el pumpa ima protoka(litara u minuti).....itd itd.....tako da no comment... :mrgreen:
 
prelistaj sve postove sto je pisao na forumu

lik je jak

sve te bosch pumpe koje su se pojavljivale i sto su stavljali imale su oko 700l po satu ak se ne varam

 
....ma imamo i mi nasih likova koji su jaki....jebes "uvoz"....trosimo hrvatsko.... :LOL: :LOL: :LOL:





















:mrgreen:
 
vavpdno je kucelj slozio jako dobar auspuh za sp180 :neznam:

ja osobno nebi takvo nesto kupio,ajde za 4t moze proci ali 2t ipak ne...
 
malaga said:
vavpdno je kucelj slozio jako dobar auspuh za sp180 :neznam:

ja osobno nebi takvo nesto kupio,ajde za 4t moze proci ali 2t ipak ne...

kao da si fulao temu al kad smo kod kucelja i spa

aaaaaaaaaaaaaaaa smrc

foto0045op2.jpg

dsc04369hy9.jpg


(kopija jollya, savijen da se moze voziti na ph)
 
igor86 said:
kao da si fulao temu al kad smo kod kucelja i spa

aaaaaaaaaaaaaaaa smrc


(kopija jollya, savijen da se moze voziti na ph)
e na tog sam mislio,taj decko je bio ovdje na forumu i stavio slike,kaze da je bio zadovoljan sa auspuhom...
 
Weseli said:
E ovako...posto vidim da svasta pisete (i sto treba i sto ne treba), al posteno sam se nasmejao kada je neko napisao da izvadis fabrickom auspuhu katalizator pa da ce onda bolje ici

tigre ja sam to rekao, i govorio sam striktno o Aerox-u 98' i vjeruj mi ima jaaako dobar spuh za standarda... a kad se kaze standard, mislim na sve standardno bez sirenja kanala.... inace nigdje nisi ni rekao do sad o kojem motoru pricas, kakav spuh ima kymco pojma nemam, vjerojatno burek... a prije nego se pocnes smijat ljudima radje malo provjeri o cemu pricaju....  :wink:    (y)
 
Igore ti sto si me posavetovao da pitam tog coveka, taj covek se zove Mrksic Mario i od njega kupujem rs2 i on mi sredjuje skuter... On je doktorirao za te stvari. Sto se tice njegovog skuta nije vise na vodu vec ga je vratio na vazdusno hladjenje ;) I da, kymco je skroz dobar izbor :)