tehnicki pregled

Mislim da je tu slični problem kao u Njemačkoj, barem se dosta žale na razne forume, da osoblje na tehničkom nije školovano s novim zakonima i odredbama. Kako pratim još po koji forum u D, uvijek ista priča. Prvo nedaju, pa ih upozotiš na novi zakon, pa provjere, pa najjednom nije problem...
Tako je i kod nas, tako se uvijek radilo, zašto bi mijenjali.
 
Mislim da je tu slični problem kao u Njemačkoj, barem se dosta žale na razne forume, da osoblje na tehničkom nije školovano s novim zakonima i odredbama. Kako pratim još po koji forum u D, uvijek ista priča. Prvo nedaju, pa ih upozotiš na novi zakon, pa provjere, pa najjednom nije problem...
Tako je i kod nas, tako se uvijek radilo, zašto bi mijenjali.
Kod nas je kako kod koga dodjes sam ja skuzio. Ovi gdje je moj auspuh prolazio tehnicki pregled mi se cude da zasto bi bio problem, pa tako je uvezen, homologiran, ima e oznaku sve. Slali cak u moju STP mailove sa slikama, slali i ovi gdje je homologacija pri uvozu radena, izmaltretirao sam pola drzave sa tim auspuhom.
Ali ne, svi su krivo radili do sad, nije smio prolaziti.
 
Evo toga koji nije prošao. Vide se i oznake 🤷
20230502_122746.jpg
 
  • Like
Reactions: snoopyx
Da li provjeravaju maglenke na tehničkom? Uzeo neki Puig sa oglasa, a nevidim da li je homologirano.
 
Pitao ga što u slučaju da ih skinem, kaže, nema veze.
 
Pita lik da li sam naknadno ugradio bisage?
Da.
Upisalo u prometnu: Ugrađene elastične vreće. :)
Cekaj, salis se da upisuju i prtljagu u prometnu?
To su onda na nosacima? Nemoguce da upisuju one bisage koje samo prebacis preko sjedala?