Thailand GP

Ako se netko uputio na trku, a znam da je, opaaaa, neka se pazi, jer zamke vrijebaju:

https://thailandmedicaltourismcluster.wordpress.com/category/she-male/

:LOL:
Dragi Z.,
Pazi nase.
Znamo da nisi isao samo na trku!
:LOL:
 
mate said:
Opet sve Yamahe na vrhu a Rossi deveti. Mislim da je vrijeme za odmor... :mrgreen:



Na kvalifikacijama je u 2.krugu pao na krivini br.5..U toj su krivini pali nakon njega Quartararo i Marquez..Samo oni su već postsvili vrijeme, a doktor je morao po 2.motor..
 
RACE

2eec23d7c41247ab0e33f73121f5c811.jpg


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Wow! Ovo zadnje je bio show! [emoji15][emoji16].

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
ma opcenito, isplati se gledat moto2 i moto3...motogp je postala dosada...zadnji zavoj bla bla....zaspem do zadnjeg zavoja
 
Bas tak, ne znam sta je toliko zanimljivo niti u zadnjem krugu kad je kraj svake utrke isti. Prvi krug ok, onda dosada do zadnjeg a onda i taj svaki put bude isti samo se mjenjaju protagonisti. Pardon, protagonist i to u slucaju kad ovaj nije usamljen na vrhu.  :mrgreen:
 
ko F1 zadnjih 10 godina  :palacdolje:
 
dobro su rekli komentatori na bt sport....zadnjih par utrka stavio bi kljuceve svih motora u bubanj i dao im da izvlace...pa da vidimo tko je maher
 
Sjećam se u zlatna vremena kad je Vale pobjeđivao, svaka trka je bila fotofiniš i zapravo bio je cijeli grid konkurentan, i u tom brutalnom metežu isplivao je naš Dječak iz Tavulje kao pobjednik, a ovo sad ne znam šta bi reko.

Kad je Vale pobjeđivo svaku trku bilo je ipak nekako drugačije, zanimljivo, sad kad Marc uzima naslove redovno nekako je...ne znam kako bi reko.

Nije to to.
 
MM je jednostavno nadmoćan, htjeli priznati ili ne..
Sigurno bi i na drugoj mašini bio odličan ali mislim ne ovoliko. Honda mu savršeno odgovara i to je to.
Nikada nitko nije pobjeđivao s ovakom lakoćom. Teška srca priznajem.