Thailand GP

MM je đubre, ima sreće i to je to

Forza Vale!
 
tako je!

bezkarizmatičan je do bola, a i realno ima više sreće nego što zna voziti, plus nema pravog protivnika, Vale dok se probijao i osvajao titule je vozio protiv najvećih velikana ovog sporta tipa Sete i sl (y)
 
smrad.....
da kontempliramo.....
vozi daaaleko najbolji motor.....
ima više sriće od tri prasca u blatu.......
karizme ima ko i jadranka kosor+josipović+danijela dvornik...........
nema ni dostojnog protivnika (jerbo je dida baš nekidan navršio tu zadnju godinu kad je moga sa trećinom onog starog dide konkurirat).....
pfuj smeće metiljavo........
 
Riker said:
Sjećam se u zlatna vremena kad je Vale pobjeđivao, svaka trka je bila fotofiniš i zapravo bio je cijeli grid konkurentan, i u tom brutalnom metežu isplivao je naš Dječak iz Tavulje kao pobjednik, a ovo sad ne znam šta bi reko.

Kad je Vale pobjeđivo svaku trku bilo je ipak nekako drugačije, zanimljivo, sad kad Marc uzima naslove redovno nekako je...ne znam kako bi reko.

Nije to to.

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Nakon pogledane utrke, mogu samo zaključiti ebeš  GP  :palacdolje:  živio BSB  (y) ,samo slušajući različite zvukove meni je triput bolje od GP-a  8)

https://www.youtube.com/watch?v=aWG4ttQwegg
 
bac said:
Nakon pogledane utrke, mogu samo zaključiti ebeš  GP  :palacdolje:  živio BSB  (y) ,samo slušajući različite zvukove meni je triput bolje od GP-a  8)

https://www.youtube.com/watch?v=aWG4ttQwegg
A bogami i tamo Redding umalo ka ovaj smrad mali .

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
piljun said:
A bogami i tamo Redding umalo ka ovaj smrad mali .

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Dobar je Redding ( pred kraj pogotovo, se privikao na v4r ) tj. dukci ,ali nije toliko dominantan jedan vozač ,ko mali pakšu  :mrgreen: (y)

1 SCOTT REDDING BE WISER DUCATI 645
2 JOSH BROOKES BE WISER DUCATI 617
3 TOMMY BRIDEWELL OXFORD RACING DUCATI 580
4 DANNY BUCHAN FS-3 KAWASAKI 559
5 TARRAN MACKENZIE MCAMS YAMAHA 538
6 PETER HICKMAN SMITHS RACING BMW 530
7 XAVI FORÉS HONDA RACING 186
8 ANDREW IRWIN HONDA RACING 181
9 JASON O'HALLORAN MCAMS YAMAHA 167
10 CHRISTIAN IDDON TYCO BMW 166
 
tibor said:
tako je!

bezkarizmatičan je do bola, a i realno ima više sreće nego što zna voziti, plus nema pravog protivnika, Vale dok se probijao i osvajao titule je vozio protiv najvećih velikana ovog sporta tipa Sete i sl (y)

daj se malo informiraj pa pisi

https://en.wikipedia.org/wiki/Marc_Márquez




 
lesli eldridž said:
smrad.....
da kontempliramo.....
vozi daaaleko najbolji motor.....
ima više sriće od tri prasca u blatu.......
karizme ima ko i jadranka kosor+josipović+danijela dvornik...........
nema ni dostojnog protivnika (jerbo je dida baš nekidan navršio tu zadnju godinu kad je moga sa trećinom onog starog dide konkurirat).....
pfuj smeće metiljavo........


Da, bas tako kako ti kazes.... osporavati ovako uspjeh nekom tko iza sebe ima 8 (slovima: OSAM) titula, u ovom sportu, di najbolje svi mi znamo koliko su skupe greske, biti u stanju ovako upravljati motociklom, e pa ne bih bas rekao da je sve to sreca....

Mozes ga voljeti ili ne, ali uspjehe i rezultate ne mozemo osporiti, na kraju krajeva, statistika je tu.
Protiv nje ne mozes.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možeš MMa voljeti ili mrziti, ali - nije to sreća. Takav je i tako vozi
BSB - vrh.
A nitko ne spominje kako je rossijev krakati pulen rođo pregazio malog brata velikog prvaka :LOL:
Ozbijno, nisu mi iskreno ni jedan ni drugi neke prevelike nade. Mislim da će ih Brad Binder izdominirati samo tako, pogotovo kad i ako odu u vrh. Kako taj vozi po boku. Stoner škola.
 
zagrepcan said:
Možeš MMa voljeti ili mrziti, ali - nije to sreća. Takav je i tako vozi

može on vozit kako oće al nikad neće bit peoples champ!
 
tibor said:
može on vozit kako oće al nikad neće bit peoples champ!

GHx62rd.jpg