Thailand...jer ste vi to trazili

prpa said:
jbenti, koji čušpajz :shock:

meni #1 na listi tajlandskih jela, samo ako je dobro napravljeno  (y)
 
bocojaki said:
Ja sam tu do 06.01. s kratkim izletima okolo...
Pivkan moze naravno  (y)
0066938890031 zvrcni
Uskoci malo sa fotkama i tekstom ako ti se da  :wink:

..ja za 2 tjedna prolazim kroz Bangkok, ali nazalost cu imati vremena samo za tus i veceru prije leta.. drugom prilikom..  (y)
 
Nazalost nema nikakvog sluzbenog dogadjanja tu u kvartu, povodom rodjendana kralja pa nemam sta slikati.
Ljudi su na ulici i pustaju muziku, svako svoju pa to sve nalikuje na vasar.
Glavni dogadjaj je naravno u centru blizu kraljevske rezidencije.
Svi tv programi prenose ceremoniju i sve snimaju iste kamere.
Sve internet stranice domene .co.th prvo izbace stranicu sa obavijesti o dogadjaju.
Na telki je tesko ocijeniti koliko ljudi tamo ima ali siguran sam da se mijeri u stotinama tisuca.

Neki susjedi su otisli jutros a brijem da se poslije 15h nije vise ni moglo prici blize od 5 km.
Vatromet roka konstantno od 18 pa do sad.
Sad su govori razno raznih duznosnika i na kraju molitva za dug zivot kralja koju cita glavni general ujedno i predsjednik vlade a sudionici ceremonije ponavljaju.
Poslije pijevaju pjesmu kraljevskoj obitelji visoki vojni casnici.
 
bocojaki said:
...
Sad su govori razno raznih duznosnika i na kraju molitva za dug zivot kralja koju cita glavni general ujedno i predsjednik vlade a sudionici ceremonije ponavljaju.
Poslije pijevaju pjesmu kraljevskoj obitelji visoki vojni casnici.

To uvode uskoro i kod nas, ali za premijera :mrgreen:

Dobro se odmori (y) i riješi te pločice :mrgreen:
 
:LOL:  :LOL:

Bit ce plocice prekosutra gotove.
Ovdje nisu culi za one krizice kad postavljas plocice, nisu culi ni za smijesu za impregnaciju kad skines stare a sa cudom su me gledali kad sam trazio tiple za knauf.
Dobro u cudu me gledaju jer sam stranac i za njih sam ogroman.
Jucer u trgovini neko dijete me gleda otvorenih usta i nesto drobi, pitam zenu, sta kaze, kaze ti si ogroman  :LOL:
 
Arnold 8) ,čini mi se da je vrijeme za hrkanovac :LOL:
 
jebeš hranu
daj ti slike ženskih
ali ne onih s pišulinom, već pravih ženskih ako ih tamo uopće ima
:mrgreen:
 
bocojaki said:
:LOL:  :LOL:

Bit ce plocice prekosutra gotove.
Ovdje nisu culi za one krizice kad postavljas plocice, nisu culi ni za smijesu za impregnaciju kad skines stare a sa cudom su me gledali kad sam trazio tiple za knauf.
Dobro u cudu me gledaju jer sam stranac i za njih sam ogroman.
Jucer u trgovini neko dijete me gleda otvorenih usta i nesto drobi, pitam zenu, sta kaze, kaze ti si ogroman  :LOL:

Evo prilike za biznis, furaj tamo križiće, smjesa je teška za avion :LOL:

... nisi ti mali ni za naše pojmove :mrgreen:
 
Onda bi Adam tamo bija Guliver? :mrgreen:
 
liberty said:
jebeš hranu
daj ti slike ženskih
ali ne onih s pišulinom, već pravih ženskih ako ih tamo uopće ima
:mrgreen:

Strpljivo bit ce i toga.
Trenutno sam u cetvrti gdje sam jedini stranac pa brijem da bi me cudno gledali da slikam trebe po ulici a drugi,veci problem je da bi trebe koje slikam mogle dobiti po picici od moje zene ako se nasmiju u kameru  :mrgreen:
U srijedu idem solo na Pattayu pa cete imati freak show.
 
Super Jura said:
Evo prilike za biznis, furaj tamo križiće, smjesa je teška za avion :LOL:

... nisi ti mali ni za naše pojmove :mrgreen:

Opcije za biznis su neogranicene ovdje...
Pisao sam u nekoj temi o europskoj hrani koju ovdje masno placaju i doslovno je prozdiru.
Druga stvar su cipele. Frend je stvorio cijelo kraljevstvo na talijanskim cipelama.
Ray Ban ovdje kosta oko 250 eura a kod nas 150 za isti model.
Ovdje je bitno da je made in europe what ever country, ovdje srot iz kine dominira...
Kad bi se imalo vremena za boraviti ovdje i oko 5 soma eura trebalo bi proizvoditi oluke za kuce.
Toga ovdje nema a kad je kisna sezona sva dvorista su potopljena...
I ovdje postoje naselja u kojima zivi elita, voze se ferari i porche tu i tamo lamborghini. Prozdiru sve iz europe i imaju novaca za platiti.

Znam da sam velik i za nase pojmove ali ovdje sam naspram njih ogroman  :LOL:
 
veliš na nemaju oluke :misli: pa nema meštra za plehovinje ili nema pleha :mrgreen: