Tko je za đir nedjelja Pit-Oroslavlje (Bibi)-Sljeme-Pit

Adventurer

Active member
Obzirom da je subotnja vožnja bila masovna  :mrgreen: Zlikavac i ja ponavljamo poziv onima koji još nisu konzervirali motore da dođu u nedjelju
ujutro oko 11h na kavu u Pit pa da poslije toga otiđemo na Sljeme pogledati da li još ima snijega.
Smjer vožnje bi bio Pit-Oroslavlje (Bibi)-Sljeme-Pit ali nije fiksno, sve ovisi o dogovoru i glasanju prisutnih.
Molim prijave da znamo koga da čekamo.
 
Gore vam nema snijega,osim na stazi Snow Queen ,cesta je mokra pri i na samom vrhu!Ljudi puno,gužva!Radije idite prek Laza do San Antonia nego gore!  (y)
 
Mislim da mi ne bi bili prespori!  :misli: Imal sam u planu ,ali nakon ovog danas bojim se da ne bum u stanju!  :?
 
dr.chala said:
Mislim da mi ne bi bili prespori!  :misli: Imal sam u planu ,ali nakon ovog danas bojim se da ne bum u stanju!  :?

e ak nejdeš ti onda nejdem ni ja  :jesus:
 
Ja bi vrlo rado na vožnjicu, ali kaj nisu najavili kišu za sutra???

Možemo se još čuti ujutro, pa kuda koji...
 
Možda rađe kraća vožnjica od 13 na dalje - negdje na kavicu i natrag (ako nekome paše?)
 
idem, ak mi neko kupi gume :mrgreen:
 
evo ja bum dosel oko 2 pa ak me mozete pricekat  :mrhappy:
 
Evo ja stigao doma,bili smo do Trakošćana i u Krapini po povratku,(Adventurer,Linza,Sandi,TNT i ja). Slike bu stavil Adventurer jer ih jedini on ima.  (y)
 
Sve je bilo super - jedino kaj su se pod kraj veliki dečki počeli vozit tak da ja mali to nisam mogel pratit  :(

Otavili ste me u suzama  :?

:mrgreen:
 
Tempo je na kraju bil dobar,samo kaj meni fali kilometara na novom motoru (do sad sam napravil ni 500)pa me zato Linza i prešao :mrgreen:. Da mi je sigurnost kakvu sam imal na pegiju,svi bi mi regu gladali :mrgreen:
 
daj nemoj zezat da je Villy stisnul gas :shock: :mrgreen: