Tko je za đir nedjelja Pit-Oroslavlje (Bibi)-Sljeme-Pit

Mogu ti reć da je,čak je i mene iznenadil,pa išel je skoro dve glave,možda trenka solo da nam pokaže kad ćemo ić u Umag :mrgreen:
 
zlikavac said:
Evo ja stigao doma,bili smo do Trakošćana i u Krapini po povratku,(Adventurer,Linza,Sandi,TNT i ja). Slike bu stavil Adventurer jer ih jedini on ima.  (y)

Evo stiže izvješće oko 23h, još radim  8)
 
rednyaW said:
nop.... its jarun thing  :jesus: :LOL:
a hebo te pas zaboravio sam reć..ne da nečujem svoj motor pored tvojeg  dukesona već ne čujem ni šta mislim!  :LOL:
 
Prvi ovogodišnji grupni i masovni  :mrgreen: izlet forumaša dogodio se već 07.01.
Skupili smo se oko 11:30 na kavi u Pit-u gdje je u tom trenutku bilo cca 15 forumaša ali kako je zima punom snagom pokazala svoje zube samo petorica najodvažnijih krenuli su točno u podne na daleki put do Trakošćana: Sandi, Linza, Zlikavac, TNT i moja malenkost

Linzi objašnjavam gdje je otprilike Zagorje :) , a Gigija moramo pozvati na tečaj fotkanja (nikad ne slikaj prema Suncu)



2km prije Trakoščana dečki više nisu mogli izdržati u sedlu pa smo napravili malu pauzu:





Velika kolona u dolasku na cilj:



Dvorac Trakošćan u pozadini:



Kava ispod dvorca:



Dvorac:



Nakon cuge odjurili smo do Krapine na kolače kod Sandijeve familije u kafić Relax i tu se ubili baklavama, tortama i kremšnitama:



Pokret prema Zagrebu iz Krapine:



Putem smo se malo pogubili ali u Zaboku na Tifonu smo opet bili svi na broju, a onda je počela jurnjava prema Zagrebu i nakon toga nestaje nam se svaki trag...



Dečki javite gdje je ko završio :misli:

 
Adventurer said:
, a Gigija moramo pozvati na tečaj fotkanja (nikad ne slikaj prema Suncu)

Mogo si sam stat na sred samoborske i fotkat pa mi pokazat kak se to dela dok po cesti jure auti - osim toga imaš jednu fotku zbog koje sam stal na cestu u sjenu
 
jel kod vas na sjeveru to običaj kad se ide ekipno vozit da se ekipa pogubi(doživjeh to u Zagorju kad smo išli) :LOL:..pa dobro.. :mrgreen: :wink:
 
Kolika je to temperatura bila, da je ekipa odustajala? Jer, Čala nešto piše da vam je gore krasno. Sad, ja računam, ako je sunce, ja računao i toplo je.

Inače, (y), glavno da se vozi.
 
Nije tol'ko stvar ni u motoru (možda samo malo, ipak mi je falilo 40-ak cujzekof), neg' sam papak... :misli:
 
Faber said:
jel kod vas na sjeveru to običaj kad se ide ekipno vozit da se ekipa pogubi(doživjeh to u Zagorju kad smo išli) :LOL:..pa dobro.. :mrgreen: :wink:

20% gubitaka mislim da je dobro za svaku bitku  :mrgreen:
 
Nakon cuge odjurili smo do Krapine na kolače kod Sandijeve familije u kafić Relax i tu se ubili baklavama, tortama i kremšnitama:




Pogla kak Linza trpa baklavu,nije mogel ni prema fotiću pogladat
 
Faber said:
jel kod vas na sjeveru to običaj kad se ide ekipno vozit da se ekipa pogubi(doživjeh to u Zagorju kad smo išli) :LOL:..pa dobro.. :mrgreen: :wink:

Izgleda da je tak,do sad se to dogodilo u 90% slučajeva
 
Zajebavate? Zlikavac si ti stao jedno 5 min kod Tifona sa crvenim Z-om? Pa prošli ste pored mene tuljani u Švaljkovcu kod kružnog toka i još ja na motoru ispred kuče vas gledam
 
Rivi said:
Kolika je to temperatura bila, da je ekipa odustajala? Jer, Čala nešto piše da vam je gore krasno. Sad, ja računam, ako je sunce, ja računao i toplo je.

Inače, (y), glavno da se vozi.

Ti koji su odstali su caffe raceri koji dalje od relacije dom-Pit-Bibi-doma nikad ne idu...A temperatura u nedjelju je bila od 11-16 ni manje ni više nego oko 14 C!  (y)
 
E i da,tko vas je odpeljal u Relax? Očito netko zna kaj valja 8)
 
CroKick said:
Zajebavate? Zlikavac si ti stao jedno 5 min kod Tifona sa crvenim Z-om? Pa prošli ste pored mene tuljani u Švaljkovcu kod kružnog toka i još ja na motoru ispred kuče vas gledam

Da stajal sam tam,jer sam zaboravil da na povratku iz Trakoščana idemo u Krapinu,dok sam ja skuzil da njih nema,već sam bil na pol puta do Zagreba. Onda sam ih zval i vratil se u Relax.
Prolazili su tam neki motoristi,al nism nikog poznal
 
zlikavac said:
Da stajal sam tam,jer sam zaboravil da na povratku iz Trakoščana idemo u Krapinu,dok sam ja skuzil da njih nema,već sam bil na pol puta do Zagreba. Onda sam ih zval i vratil se u Relax.
Prolazili su tam neki motoristi,al nism nikog poznal

a ja te gledam iz dvorišta,već sam mislil da kawa krepala :mrgreen:

a poslije sam bil baš kod ceste na dvorištu (drito na kružnom) i gledam vas u povratku 8)