Tko ove zime planira putovanje i kamo?

rodorodo

Member
Da čujemo dali netko planira ove zime nekamo na putovanje, i koja destinacija.??? :biker:
Dobro, Putnika budemo pratili, znamo kamo ide i koi mu je cilj.

Meni osobno po glavi se vrti Tunis ili Maroko ili Libanon.????  :misli:  :misli:  :misli:
 
nova gradiška-genova(trajekt)-tunis(trajekt)-sicilija-italija(bar-bari)rab-nova gradiška......
dosta sam toga već razradio i ne znam šta bi se trebalo desiti da to ne ostvarim.-............
 
Fanatic said:
hrv-srbija-rumunjska-bugarska-makedonija-kosovo-bih-hrv

06/2011 .. 9 dana

(y)
koji termin cca.?!?  :misli:
 
cca kraj 5 mjeseca, pocetak 6 mjeseca.... ovisi o vremenskoj prognozi itd... ali gađam stari godisnji da iskoristim do 30.06  :mrgreen:
 
vlais ng said:
nova gradiška-genova(trajekt)-tunis(trajekt)-sicilija-italija(bar-bari)rab-nova gradiška......
dosta sam toga već razradio i ne znam šta bi se trebalo desiti da to ne ostvarim.-............

Kad?? Sve kužim ali zašto Rab?
 
Fanatic said:
cca kraj 5 mjeseca, pocetak 6 mjeseca....

Meni se nekako cini da si ti imao gripu kad ste ucili godisnja doba na satu prirode i drustva. :misli:
Kraj 5, pocetak 6 ne spada u ZIMU. Ni kod nas ni na juznoj polutci  :mrgreen: :mrgreen:
 
oceangoing said:
Meni se nekako cini da si ti imao gripu kad ste ucili godisnja doba na satu prirode i drustva. :misli:
Kraj 5, pocetak 6 ne spada u ZIMU. Ni kod nas ni na juznoj polutci  :mrgreen: :mrgreen:

Da,da u naslovi lijepo piše,OVE ZIME... :jesus:
 
rodorodo said:
Kad?? Sve kužim ali zašto Rab?

pa da na kraju 5 dana guštam(ipak sam na godišnjem) na najljepšoj obali na svijetu.
a rab zato što je to jedini otok na kojem nisam nikad bio.....sve sam obišao na našoj obali ,naravno motorom (y)
 
vlais ng said:
pa da na kraju 5 dana guštam(ipak sam na godišnjem) na najljepšoj obali na svijetu.
a rab zato što je to jedini otok na kojem nisam nikad bio.....sve sam obišao na našoj obali ,naravno motorom (y)

Sve OK, ali nakon što se vratiš iz Tunisa nevjerujem da će ti baš biti do Raba.Bude guzica boljela. Nova Gradiška-Rab, to možeš i poslje laganini, nije daleko.
 
rodorodo said:
Sve OK, ali nakon što se vratiš iz Tunisa nevjerujem da će ti baš biti do Raba.Bude guzica boljela. Nova Gradiška-Rab, to možeš i poslje laganini, nije daleko.
(y)
to je okvirna ruta koja se još možda malo promjeni....
zima mi je duga i skupljam informacije....

ima li tko kakvu stranicu s svim trajektnim linijama iz italije(genova venecija),hrvatske,grčke.....
vidio bi malo koje solucije mi dolaze u  obzir....
 
vlais ng said:
(y)
to je okvirna ruta koja se još možda malo promjeni....
zima mi je duga i skupljam informacije....

ima li tko kakvu stranicu s svim trajektnim linijama iz italije(genova venecija),hrvatske,grčke.....
vidio bi malo koje solucije mi dolaze u  obzir....

Imaš te stranice čim ukucaš ferry,ali su po meni neažurirane(treba ih koristiti informativno sa zadrškom) tako da ti je najbolje provjeriti kod svakog prevoznika posebno....i na tim stranicama bude grešaka pa ih je najbolje mejlom kontaktirati za 100% sigurnost....greške se javljaju zbog otkazanih plovidbi(zbog vremena ili remonta brodova), to se pogotovo dešava zimi što je i za očekivati....dakle zimi nema 100 postotne sigurnosti bez obzira da li si bezecirao kartu.

ovog ljeta sam imao isti problem....na kraju sam putovao na blef i bez problema uhvatio brodove sa maksimalnim čekanjem od 4 sata do polaska....ali napominjem to je bilo ljetos kada su linije puno češče.
 
vlais ng said:
pa da na kraju 5 dana guštam(ipak sam na godišnjem) na najljepšoj obali na svijetu.
a rab zato što je to jedini otok na kojem nisam nikad bio.....sve sam obišao na našoj obali ,naravno motorom (y)
ma bolje se ti izguštaj cres lošinj. Rab je bezveze za motore....
 
bio prošle godine 4 dana spavao u velom  lošinju  (y)
 
live-for-ride said:
ma bolje se ti izguštaj cres lošinj. Rab je bezveze za motore....


Davno sam bio u Losinju (prije 25 godina odprilike) i bio sam klinac na zadnjem sjedalu auta.
Moze malo detaljnije o cesti koja vodi do Losinja (gledano iz perspektive motoriste)...

Volim se provozat po Jadranskoj magistrali, ali ako je ova cesta zanimljiva, rado bi jednom i nju provezao u djiru (ZG-Losinj-ZG)
 
3alfa3 said:
Davno sam bio u Losinju (prije 25 godina odprilike) i bio sam klinac na zadnjem sjedalu auta.
Moze malo detaljnije o cesti koja vodi do Losinja (gledano iz perspektive motoriste)...

Volim se provozat po Jadranskoj magistrali, ali ako je ova cesta zanimljiva, rado bi jednom i nju provezao u djiru (ZG-Losinj-ZG)

Trajektom sa Krka do Cresa (Marag) , onda do gradića Cresa (cesta OK, malo uska i grbava) ali dalje prema Lošinju nova cesta (Super). Za motoriste raj. Mali lošinj je Ok. Ali rađe odi do Velog Lošinja, spusti se sa motorom ravno na rivu (mada je zabranjeno i pazi da ne zvekneš pošto je pločnik napravljen od kamenih kocki). Sa desne strane ti je šiptarova slastičarna, kava je OK. Malo misto kao iz partizanskih filmova. Na povratku neidi na Krk odakle si i došao nego produži do Porozina-Brestova i laganini magistralom do Lovran, Opatija.Dok popiješ kavu u Opatiji spustit će se i sunce, popneš se na autoput i gas doma.
Ja svako ljeto napravim tu jednodevnu turu, zbilja SUPER.
Sasvim drugačiji je Rab, (monoton i ništa baš extra)