Tko ove zime planira putovanje i kamo?

Handžar said:
Ja sam mislio ove godine ali vidi ovo sranje dole  Hrvatska -Srbija-Bugarska-Turska-Sirija-Jordan-Saudijska Arabija točno Meca i Medina  i nazad  Saudijska Arabija- Jordan-možda Izrael i sad nazad istim putem ili Izrael pa Grčka-Macedonija-Albanija-Crna Gora-Hrvatska ali sami vidimo što je dole bio sam u pripremama za vise ipak odustajem bar ove godine pa ću vjerojatno ove godine Holandija ali neznam gdje (znam da neću u Hag).....plan je bio za 6-mjesec. :palacdolje: :LOL:

I ja sam planirao odjriti do Saudiske Arabije, onda Katar, opet nazad u Saudisku Arabiju- i malo se provozati po Ujedijenim Arapskim Emiratima (Abu Dhabi, Dubai itd...) ali ništa od toga. Vizu je nemoguće dobiti za Saudisku Arabiju barem za induvidualne turiste, jedino kao pemzioner u okviru turistićke agencije.
A 6-ti mjesec, ima i po Europi dosta interesantnih destinacija. Nažalost ljeti nemogu nigdije mrdunit šta je dalje od Krka. :)
 
AnteK said:
Kad je već na Lošinju, treba se provozati najljepšom cestom, od M.Lošinja preko Kalvarije, pored kapelice Sv.Ivana do
uvale Mrtvaška, preko puta Ilovika. Promet zanemariv, pogled odličan jer cesta vodi po hrptu brda! (y) Btw, ima
tamo više slastičarni i sa boljom kavom. :mrgreen:
[/quote
AnteK said:
]

Treba pazit na toj cesti jer se asfalt trusi(nekvalitetan) i skuplja po zavojima, pa je plesanje uobičajeno
ma kakve slastičarne  :misli: tu ima par dobrih kafića sa boljom kavom :LOL: