Tko vozi Agustu?

Krypton123 said:
Riječ je o 2 servisa. Aprilijinom i drugom koji servisira sve motore.
A taj dučan je na Banfici.  :wink:
špica ne servisira aprilije  :wink:
a ako misliš labaša,to nije banfica :mrgreen: i on nema servis samo prodaju
 
šta god
 
sehrz said:
mislim da si se sip-ek malokoc zahebal :) zadnji put kad sam bio tamo imali su neku 125-icu na servisu naravno rs!

ps: ako lazu ovi lazem i ja www.motori.hr/forum/index.php?topic=86393.0 :)

pusa iz durdevca

Vjeruj mi tesko da sam se zahebo o bilo cemu vezanom za apriliu 8) 8) 8) 8)

Vjerujem da sam jedan od rijetkih koji je znao-bio u SVIM trgovina-radnjama (servisima ne mogu reci jer to nisu :LOL: ) vezanim za apriliu 8)

I jos samo nesto, znam skinuti magnet sa rotaxa, a da ga ne izrezem 8) ( radio to preko nekoliko puta :mrgreen: )
 
Sip said:
Vjeruj mi tesko da sam se zahebo o bilo cemu vezanom za apriliu 8) 8) 8) 8)

Vjerujem da sam jedan od rijetkih koji je znao-bio u SVIM trgovina-radnjama (servisima ne mogu reci jer to nisu :LOL: ) vezanim za apriliu 8)

I jos samo nesto, znam skinuti magnet sa rotaxa, a da ga ne izrezem 8) ( radio to preko nekoliko puta :mrgreen: )

iskreno ja mislim da su imali neki servis ali mislim da to nije bilo nis posebno! trebalo bi ih pitati ali je zatvoreno mislim da je bila prica da ce preseliti negdje ili slicno :p
ps: ljudi iz www.motori.hr/forum/index.php?topic=86393.0 ovog topica ocito nisu mislili na taj promoto !?
 
sehrz said:
iskreno ja mislim da su imali neki servis ali mislim da to nije bilo nis posebno! trebalo bi ih pitati ali je zatvoreno mislim da je bila prica da ce preseliti negdje ili slicno :p
ps: ljudi iz www.motori.hr/forum/index.php?topic=86393.0 ovog topica ocito nisu mislili na taj promoto !?

Eeee sad si pogodio bit :wink:

Promoto je imao izrazito dobrog, srdacnog, profesionalnog trgovca ( zao mi je sto je trgovina zatvorena, jer su zbilja bili ok )  i prodavali su skuter, motore manje. Servisirali skutere, motore manje :wink: i tu je sva mudrost :?

 
@sip
baci oko na link,jasno pise i kazu forumasi da su odvozili svoje Aprilie na servis u Promoto  (y)

c/p vzblade Definitivno Promoto u Koprivnici ja sam vozio svoju Mille tamo na servis,nisu skupi a i decki su ok.
 
MIK0 said:
Hmmm da baš ...

A evo čisto da ne bude zabune, Zapru i ja smo već dugo frendovi i bez obzira tko od nas što vozio uvijek ćemo se hebavat, zapravo podhebavali smo se i dok smo obojica vozili Aprilie pa onda naravno da ćemo i sada kad ja vozim Agustu.
:LOL: :LOL: :LOL:
 
milanche said:
@sip
baci oko na link,jasno pise i kazu forumasi da su odvozili svoje Aprilie na servis u Promoto  (y)

c/p vzblade Definitivno Promoto u Koprivnici ja sam vozio svoju Mille tamo na servis,nisu skupi a i decki su ok.

Nemam sto bacati oko, bio tamo preko nekoliko puta :wink: ali bio i drugdje. Negdje u moru arhiviranih slika izgubio sliku "servisa" da vam pokazem na sto mislim kad kazem da to nije bio servis za motorkotače :?
 
Sip said:
Nemam sto bacati oko, bio tamo preko nekoliko puta :wink: ali bio i drugdje. Negdje u moru arhiviranih slika izgubio sliku "servisa" da vam pokazem na sto mislim kad kazem da to nije bio servis za motorkotače :?

ali su ih vrsili jel tako?
 
Koje razočaranje... napravio je alat koji vicko i Sip naprave iz zajebancije, što znači da bi ga Straš napravio nogama u mraku :mrgreen: , a tako je bio važan u očima te jadne dječice koja su slučajno završila sa šarafcigerima u rukama. :mrgreen:
 
Krypton123 said:
Da. Tako je.
Samo ti si to radio jedamput, na jednom, svojem motoru. Ima ih na kojima ide i tako, bez puno problema.
Ali vjeruj, ima ih dosta na kojima nejde nikako, osim ovako kako to ja radim. Kad zapeče, drži se kao da je zavaren za radilicu.
Reko sam, da tu u mom mjestu postoji Aprillia ovlašteni servis u kojem rade dečki, koje poznam i idu redovno u Italiju na doškolovanja i rečeno im je da kad nejde, da jednostavno izrežu magnet i stave novi.
                                                                                                                                        dobro i koja je poanta tvoga pojavljivanja ovde ?da vlasnike taljana ubjediš da su im motori poluproizvodi , smeće i da uopće ne uživaju u vožnji na svojim motorima  ?  :LOL: srića šta nisi idolopoklonik nijedne firme pa si  zato  ultra objektivan i ti ja  sve virujem  8) zato ću odma sutra ( učinija bi to i danas ali je malo kasno ) dat oglas da prodajem motor , neču napisat da je taljanski kvarljivi poluproizvod..... nisu svi čitali tvoje postove  pa se možda neko i zajebe i kupi ga .  ja ću kupit neki punokrvni proizvod koji se ne kvari ali bi volija da mi ti ka metalac , majstor i stručnjak predložiš šta bi bilo dobro kupit . zahvaljujem unaprid  8)