TL1000 S & R - Koliko ih ima?

prekrasan :0648: doduše nisam ljubitelj nekih seljo tuning prerada, ali bolje da je i takav nego da ga nema :mrgreen: plavo bijelog, valjda ću ga jedanput dovesti izvana, ali onak full u originalu da bude, ima ih par na mobile.de, pa jedanput dok završim fucks ili bude full novi 1290 ili nekaj takvo, ovisno o količini novčanih sredstava :mrgreen:
 
mislim da sam stavio sliku, ima jedan u MA u tvorničkom stanju, prvi vlasnik. kad skupiš lovu javi pa da ga slomimo da proda.
 
kolko $$??
mislim s kolko misliš da bi ga mogli slomiti :mrgreen:
 
pitat ću kad ga vidim mada mislim da ga ne prodaje, provat ću ga nagovorit da proda tu kRRamu i kupi nešto novije  :mrgreen:
 
pitaj pa ćemo da vidimo, ali odmah da velim da nije hića, tek treba početi skupljati  :LOL:
 
Ima i u ŠI isto TLR.Žuti .Malo se vozi u zadnje vrime ,gazda mu je moj godišnjak. :0648:
 
a barba stvarno si me razočara  :? . mislio sam da je onaj kombinezon slučajnost, a sad još žuti Suzuki  :eek:hne:          :mrgreen:
 
angelo.ma said:
a barba stvarno si me razočara  :? . mislio sam da je onaj kombinezon slučajnost, a sad još žuti Suzuki  :eek:hne:          :mrgreen:
   
Aaaannngggeeelllooo, .ben te  ,motor nije moj . :LOL: :LOL: 
Kombinezona ionako nema više. :jesus:            :LOL: :LOL:   

Doći ču ja doli za koji vikend paš vidit boga svoga.  :LOL: :LOL:
 
Od prijatelja.....(da tema nezamre) (y)
 
MOONSHIELD said:
to je obični S, njih ima malo više ipak..
Ima ih vjerovatno ali ih ja nesusrećem baš,pogotovo ne u ovakvom stanju.... (y)
 
U stanju su kakvom jesu ... meni savršenom stanju  :mrgreen:
Treba ih tu i tamo obnoviti, beštije su to. Ak se radi puno kilometara i to onih muških onda i treba malo više truda kako bi bili u još boljem stanju.

Evo frend slaže svoju, došlo vrijeme malo veće obnove. Yoshimura elektronika dobila novu struju ... tj obnovljen centralni živčani sustav  :mrgreen:

Ja to više nebi znao povezat sve ... izgleda ko alien  :misli:
 
pa evo da se i ja kao vlasnik ove plave bestije oglasim,svi oni sto imaju negativno misljenje o tom motoru mogu ih odmah razuvjerit jer ja ga jasem iskljucivo po zavojima i sam po njima i meni smjesak niko nemre s lica maknut
 
nema vremena said:
wilbersa od 2000e,5 godina radi savrseno
(y)
prijatelj mi ima serijskog i ima velikih problema s njim, sad mu radi samo na oprugi  :?. tražili smo po netu zamjenski al nema, di si uzeo toga?
 
angelo.ma said:
(y)
prijatelj mi ima serijskog i ima velikih problema s njim, sad mu radi samo na oprugi  :?. tražili smo po netu zamjenski al nema, di si uzeo toga?

Šepić ti drži Wilbers :wink: nazovite pa provjerite jel može nabavit za TLRa