To samo pravi biker razumi.

Priča ti je odlična...dok sam čitao naježio sam se...strašne to emocije u meni budi...drago mi je da ima takvih istinskih zaljubljenika u motore što više...svaka čast  (y)
 
bio se sa "druge strane" i vratio se.... stari, na greškama se uči ...

priča ti je odlična, svi se možemo naći u tome a i tih maraka se sjećam  (y) (y) (y)

ja sam prvog ( 79. godina je bil ) automatika prodal za 100 marona i posudil ih starome ali još mi nije vrnul lovu  :misli:
 
Svaka čast rista!  (y) Dok sam čitao tvoju priču odmah su mi navrla sječanja moje epizode. Kaj da ti velim, ukratko, kada mi je kirurg objašnjavao da moj smrskani lakat mora fiksirati u jednom položaju (jer ga više nama) 
brzo sam mu objasnio u kojem položaju mora namjestiti ruku ! Možeš si misliti koji je to položaj, onaj u kojem ću moći vozoti motor !!! Iako mi je 50 godina, ni trenutka nisam dvojio da li ću opet na stazu (old timer utrke).. Prvog svibnja sa klubom putujem u Dalmaciju pa bi volio popit koju pivu sa tobom ako se javiš. 
 
stari, ovo me podsjetilo malo i na mene.
prvo pitanje kad sam se probudila je bilo.. "sta je s motorom?"
drzi i nedaj, svaka cast  (y)
 
prica je da se najezis (y)

ja svojim starcim tupim da si bum kupil motor kad zberem lovu sad sam jos u banani a to ce biti najvjerojatnije sljedecu sezonu

a oni meni stalno govore pa ubil se bus, kupujes si smrt


a ja njima kazem da i drugi dan poginem poginul bum barem sretan
 
moram skinuti škrlak!  (y)
Svaka ti čast bikeru!
To se zove ljubav!!!!  :mrgreen:
 
Našao sam nemalo dodirnih točki moje "karijere" s tvojom....Samo ja sam još u fazi kad nakon nesreće se treba vratit,a vratit ću se...Treba zatvorit financijsku konstrukciju. :mrgreen:

Odlična priča,to je to! (y) (y)
 
Sync VŽ said:
Vi ste svi bolesnici........

isto ko i ja  (y)

Ti nisi bolesnik, ti si pijanec :lolcry:

Tvoj radni kolega The Bandit :kiss2:
 
Bandit said:
Ti nisi bolesnik, ti si pijanec :lolcry:

Tvoj radni kolega The Bandit :kiss2:
hm. radni kolega veliš?? a i ispijanje čaša je nekakav rad :jesus: :LOL: :misli:e , sad to kolega ??? :misli: :jesus:
 
Svi smo mi Psihički bolesnici i oktanski ovisnici ,nekom se od nas da pisat "svoju priču",o nekima pišu i pričaju drugi,a neki bi najrađe zaboravili "svoju priču" i nedo Bog da mi sin bude poput nas :mrgreen:
 
Motori gioia i dolori. Nema večeg gušta nego zajašit mašinu i vožnja. Iman dosti staža iza sebe  a i sin je krenuja mojim putem. Gušti su gušti.
 
svaka čast...... priča je za 10.......

ja sam također luđak 200 posto što se motora tiče......

danas navečer ču ja postat svoju priču... nije mi do glasanja čisto da podijelim s vama... prošo sam isto to ako ne i gore
 
kawasaki636 said:
Draga putujuca djevojko za takvu ljubav triba imat dusu i malo mozga. Jer puno mozga ti to ne dopusta. Ali takvi smo mi motoristi. Druga je stvar sta sam onda Sibenice ima 15 godina ali i dan danas se okrenem za svakim motorom i u svakom motoru vidim nesto posebno. Bija ja muli ili ne ljubav je to koja ce trajati dok sam ziv a mislim i da cu na onom svitu isto teziti tome da imam motor.  (y)    Jer za ljubav treba imat dusu?

bok, ova tvoja priča me stvarno dirnula... ono do suza (takve smo)... :D

Želim ti još puno puno kilometara  (y) na pili :chainsaw: