Tomos 14 preporod !

Sve lagere i semeringe buš našel u Lagerosu, za jeftine dijellove vidi na stranicama Autousluge Rijeka.
Zar sva vezana uz Tomos odi naTomos riders forum. (y)
 
vladof said:
Lageri, lezajevi, semerinzi, bil je ducan na Jankomiru kod tehnickog i jedan kod pet shopa na Drvinju. Kaj dela od toga, ili kam da idem ?
Javi se članu Zagoru :wink: (y)
 
Kakvo tražiš?
 
Bezplatinsko, elektronsko 12V, ali ako nema za prvu ruku bi i magnet od 6V bil ok, da pokrpam svoje.
 
Nadam se da bude koja slikica sklopljene mašine, a naravno i slijedećih radova!
Odličan projekt, budi lijepa sjećanja! (y)
 
vladof said:
Besplatno, elektronsko 12V, ali ako nema za prvu ruku bi i magnet od 6V bil ok, da pokrpam svoje.

:shock:
 
Magnet 6v mislim da imam i to ide za pivu! El. paljenje ti je 350 kn - rabljena! Imaš indijska nova za tu lovu, ali nisu se baš pokazala! Ako ne nadješ u mojoj šupi nema što nema po tom pitanju! ( Tomosi)
 
EXD9M said:
Magnet 6v mislim da imam i to ide za pivu! El. paljenje ti je 350 kn - rabljena! Imaš indijska nova za tu lovu, ali nisu se baš pokazala! Ako ne nadješ u mojoj šupi nema što nema po tom pitanju! ( Tomosi)
Pokušat ču nabaviti el.ima ih i  po 200 kn, ako  ne nabavim javim se poslije ovog naleta snijega, svejedno fala !  :piva:
 
Moj prvi motor :0648: imam ga još uvijek, odlično očuvan, trebalo bi urediti makinu, pa pratim temu! (y)
 
Da li je neka frka namjestiti to 12V ako je bilo obicno 6V paljenje i koje su mu prednosti u odnosu na 6V?
 
promineš sijalice kad prigore i sve pet  :mrgreen:
a za namistit ako misliš na elektronsko, lakše je nego platinsko, namišta se samo kut paljenja.
 
Pjeskarenje, plastifikacija i polako  :wink: