Tomos APN 4 - novi projekt

15-stica je super motor. Bio je to moj prvi motor na brzine. Kada se sjetim te sreće :)
Na mom APN4 je prednja vilica od 15-stice i morati ću promjeniti prednje svjetlo. Ovo šta sam kupio je premalo.Trebalo bi mi ovakvo kao šta imaš ti.
Ali to ću po zimi. Još moram spojiti sve i uštimati mašinu.
Na početku sam tražio originalnu lampu pošto moja nije u nekom stanju, ali ljudi nisu normalni s ciframa koje traže, pa sam naručio ovu sa ebay-a i stvarno je ok i pristaje motoru.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Ovo je bio i moj prvi motor.
ZNači danas kad dobiješ (klinac) il kupiš koji god da je motor to se ne može ni približno s time usporediti.

Sjetim se onog dokumentarca kad je bruce dickinson za vrijeme rata došao svirati u sarajevo.
A bosanac komentira: to ti je nama bilo ko da se NLO spustio ...
 
6-tici i 4-ki se pridružio jedan mališan zvan Alpino.
Njega smo samo malo sredili i puštam ga na korištenje klincima..😵‍💫


 
  • Like
Reactions: Spori
Prije 30 godina je ovaj spomenik bio mjesto susreda omladine. Bilo je tu parkirano puno Tomosa, Fićeka i Stojadinki i redovito po 30 dečkiju i cura. Igrala se košarka, vozikali smo se, pričali i zezali se do kasno....svaki mili dan. Jedno jako jako lijepo razdoblje u životu.

Lijepo je vraćati se tu sa sinom ....vratim se odmah u njegove godine (iako nisam možda puno ni odmakao... :mrgreen: )
 
Prije 30 godina je ovaj spomenik bio mjesto susreda omladine. Bilo je tu parkirano puno Tomosa, Fićeka i Stojadinki i redovito po 30 dečkiju i cura. Igrala se košarka, vozikali smo se, pričali i zezali se do kasno....svaki mili dan. Jedno jako jako lijepo razdoblje u životu.

Lijepo je vraćati se tu sa sinom ....vratim se odmah u njegove godine (iako nisam možda puno ni odmakao... :mrgreen: )
A i njega boli škina :unsure:
 
Prije 30 godina je ovaj spomenik bio mjesto susreda omladine. Bilo je tu parkirano puno Tomosa, Fićeka i Stojadinki i redovito po 30 dečkiju i cura. Igrala se košarka, vozikali smo se, pričali i zezali se do kasno....svaki mili dan. Jedno jako jako lijepo razdoblje u životu.
........i onda smo se poženili 🤣🤣