tomos putovanje

Svaka čast na volji  (y)

10yqro4.jpg


2hcqgbd.jpg


 
Neznam kako,ja sam covjek seljak.
Recu Sladjanu da stavi.

Evo me u Vodicama,zvao me kolega da isprobamo mladu.

Na medenom mesecu je.  Bit cu tu dan dva

Pukla mi guma na ulazu u Sibenik..snimio sam neku garazu,sunce vani jako pa da u hladu to rijesim.

 
ajd ja sam kao vise tehnoloski mudar :mrgreen:
 
dosao i do mene :mrgreen:
 
Iz Vodica sam isao u Zadar popio kafu,nije mi se nesto ostajalo puno pa sam zapalio gore.

Dosao sam do Gračaca I popunjeni apartamani,spavao sam u samostanu. Nije mi se dalo skidat vrecu I sator.

Sad sam ko sto kazu slike u Hr Kostajnici.  Kad popijem kavu idem kuci. 

Jos ja vicem pamzore pamzore ti nista :)
 
pamzor a gdje je on to bio u blizini tebe :misli:
 
to ti je tihi jahac,nista ga ne cujes :mrgreen: otisao je dalje prema SL.Brodu pa prema kuci.
 
Evo me u Luzanima,bila se pobila guma nedaleko od Sladjana. Stao sa strane da vidim nest na mobu,kad krenio probijena guma :)



Sad znam di cu naic drugi put u Vodice,sad si se izdao :)
 
Joka majstore, jesi živ  (y)

mi smo se sreli po putu, čekam sliku jer nas je prijatelj slikao pa ću staviti...

Sreo sam Joku, pričamo, poslikamo se, htio čovjeku platiti rundu ali Joka skužio da nema kišnog odijela pa pali pilu i gas...
Ode on prema Livnu  :mrgreen:

Bravo majstore, skidamo ti kapu do poda  :021:

Vidim da konobarica slikala ispred one kafane  :evil: :0648:
 
Evo me u Kopanici ogladnio. Jasta sam vec ziv.

Preso sam evo 1400km do sad,imam jos 60 do kuce.

A da,ja iso iz motela na kavu tu diste bili u Grahovu I iso preko neke livade I tamo mi ispalo odijelo..samo bio stavio na motor. I vratio se ja tamo,nasao I naletim na neki kamen I izgubim ravnotezu I ode motor dole,skoro upo u kravlju balegu :)  pa se to sve razvezalo,dok sam ja to nastimo,osli vi.
 
Joka-Otok said:
Evo me u Luzanima,bila se pobila guma nedaleko od Sladjana. Stao sa strane da vidim nest na mobu,kad krenio probijena guma :)



Sad znam di cu naic drugi put u Vodice,sad si se izdao :)
Nisan se izda, prijavija san se, samo ti navrati... :smiley:
 
To je posel (y) (y) (y)

Neki u ova moderna vremena misle da moraju voziti BMW GS da bi se nekud uputili na motoru.
 
Joka-Otok said:
Decki ja sretno stigo kuci.

Putovanje nije uspjelo ( nisam ni 1 koku maznio )

Iduce godine popravni  :mrgreen:

Svaka čast (y), dogodine uzmi Tomos automatic pa će bit koka. :LOL: :mrgreen:
 
sad kad je tomosom prosao razradu klipa,sad pravimo planove pa tomosima za Nordkapp  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: