Tona Moto

CyBeRpUnK

New member
stari gnjus said:
Tona Moto, Cebini 20, Buzin
mob: 091/544-2173
Mehaničar i lakirer.
Preporučam. Jako dobro i jako povoljno.


IZBJEGAVATI U VELIKOM LUKU!
Nije lakirer vec je to njegov susjed, a o tome kakav je mehanicar dalo bi se raspravljati. Uglavno prevarant je sigurno, tu ne mozete pogrijesiti.
Koliko znam, dobar je samo svom uskom krugu prijatelja, a ako vas ne pozna opljackat ce vas sigurno i podvaliti stare djelove pod nove. Ovo sve govorim iz vrlo gorkog vlastitog iskustva.
 
CyBeRpUnK said:
IZBJEGAVATI U VELIKOM LUKU!
Nije lakirer vec je to njegov susjed, a o tome kakav je mehanicar dalo bi se raspravljati. Uglavno prevarant je sigurno, tu ne mozete pogrijesiti.
Koliko znam, dobar je samo svom uskom krugu prijatelja, a ako vas ne pozna opljackat ce vas sigurno i podvaliti stare djelove pod nove. Ovo sve govorim iz vrlo gorkog vlastitog iskustva.

budući da su ovo prilično teške optužbe slobodno ih opširnije podkrijepi
 
moja iskustva su ovakva: ja sam njemu dovezao svoj stari motor jer je trebalo dovršiti preradu do kraja, tj. napraviti drugi rep i nemam riječi kako je to izgledalo :palacdolje: bolje da sam dao susjedu koji vari ograde da mi to napravi jer mislim da bi mi varovi bolje izgledali i da se nebi toliko naživcirao. uz to je debelo prekoračio rok za koji smo se dogovorili, ostavio je motor vani pa je zbog kiše lanac prohrđao a imao je i neke zidare doma pa je žbuka sa zida opala na rezervoar i uništila mi airbrush i još mi je naplatio skuplje nego smo se dogovorili. na kraju sam odnio motor do djubreta u bjelovar da mi to popravi kak spada.
moj savjet - izbjegavati ga!
 
CroKick said:
budući da su ovo prilično teške optužbe slobodno ih opširnije podkrijepi


Da mi napravi generalku na masini od yamahe FJ 1100 dao sam mu ZZR 600 4 godine star pod racun. Rastavio je masinu i cekao sam 6 mjeseci da je slozi. Nakon sto je "sastavio" masinu taj isti dan mi je masina krepala. Odvezao sam motor kod drugog majstora, covjek je otvorio masinu i pokazao mi je kako je Tona vratio stare dihtunge (samo ih je premazao sa nekakvim gelom). Sto se tice ostalih djelova nije bilo nista promjenjeno, pa cak niti zatezac za lanac u masini da ne govorim o karikama ili necem drugom. Inace u to vrijeme je bila opce poznata zajebancija u svezi njega. Pricali su ljudi da on po zvuku kad dolazi motor cuje da je rama spigana. Naravno to je bila sala jer je svakome tko je dosao rekao da mu je rama spigana, posto je on u to vrijeme nabavio stol za razvlacenje i za ravnanje vilica. Cak je bila neka zajebancija napravljena na njegov racun tako sto su mu dopeljali novi motor tako rec iz ducana i rekli su da je motor pao i da im se cini da je malo rama spigana. Naravno on je nakon probnog kruga takodjer konstatirao da je rama spigana i htio je staviti motor na stol:) Ne zelim vise o njemu diskutirati jer se samo iznerviram, stojim iza svega sto sam o njemu rekao, sarlatan i prevarant. Moram jedino napomenuti da sam u to vrijeme bio jako mlad i naivan.
 
eee pono je ljudi prevareno od strane tone!!!  :palacdolje: al sve je to kratkorocno jer sve u ovom gradu sve brzo procuje pa ce izgubit ljude kojima ce popravljat motore!
 
I ja ispušio kod Tone daaavnih dana  :palacdolje:
 
ja danas dok sam iso doma s faxa, pokupio jednog čovjeka na autoputu....krepo mu motor i čovjek stopira....stanem ja i bla bla...... lik je iso od tona mote doma sa servisa i motor mu za 3 km-a krepo...

da nisi to ti ?

na kraju sam ga odvezo nazad do tonamoto-a a dalje neznam ....uzas uglavnom
 
Fanatic said:
ja danas dok sam iso doma s faxa, pokupio jednog čovjeka na autoputu....krepo mu motor i čovjek stopira....stanem ja i bla bla...... lik je iso od tona mote doma sa servisa i motor mu za 3 km-a krepo...

da nisi to ti ?

na kraju sam ga odvezo nazad do tonamoto-a a dalje neznam ....uzas uglavnom

Moje iskustvo sa tonom je bilo 90-tih godina.
 
CANA said:
I ja ispušio kod Tone daaavnih dana  :palacdolje:

Kak sad "ispušil"  :misli:

A tih (fakat) daaaavnih dana si bil presretan kak ti je kawca sredil  :LOL:
 
gigi said:
Kak sad "ispušil"  :misli:

A tih (fakat) daaaavnih dana si bil presretan kak ti je kawca sredil  :LOL:
Bilo je glavno da se vozi a ne kak je popravljeno i kolko košta. :mrgreen:Također bilo 90-tih godina
 
Jebenti, izgleda da sam ja jedini dobro prošao ko0d starog Tone. Zan sad je sve o.k., možda zato jer sam došao po preporuci. Posao napravljen dobro, a bilo je gotovo dan prije dogovorenog roka.
 
I mene je moj kum-balonar zajebo sa tonom a kad si je on kupil motor onda je otišel kod dude, od tada više nismo kumovi a ni frendovi!
 
što mrzim takve šupke  :x  imo sam i ja sa jednim slična sranja ....nebi ni gumu više napuho kod njega.
 
Tih 90-tih nije bilo puno servisera za motore, a i dijelovi su bili puno skuplji nego danas. A situacija u zemlji je pogodovala lopinama i prevarantima. Neki su to koristili obilno. Ja sam tada kod Tone zamijenio 2 Aprilije AF1 (jednu slupanu i jednu sa shebanom mašinom) za ispravnu Cagivu Primu s tim da sam morao nadoplatit nekih 200 t5adašnjih maraka. Nisam imao lovu i reko sam da ću skupit i dofurat, a on mi je dao motor. Lovu sam skupio nakon 2 godine :LOL: i odnio mu 300 umjesto 200 i tek onda smo napravili prenos (tada se moglo voziti bez papira i tablica bez da te murja zaustavlja :mrgreen:). Sva sreća mehaničarske zahvate nisam radio kod njega jer sam čuo dosta loših stvari po tom pitanju.
 
Samo dobra iskustva sa Tonom imam, 3 motora su bila kod njega, i na sva 3 mi je trazeni posao odradio dobro i na vrijeme.

Cak mi je i neke dijelove koji su uvijek bili problematicni za nabavit (struja za starije motore)  pronalazio dosta brzo i dosta povoljno.

Ja cu rec da covjek uzme one koje moze uzet. i tu nema nista lose. Kao i konobar koji ti naplati pice koje nisi popio, ako nisi pazio sam si si kriv. A ako si normalan sa njim, normalan je on i sa tobom.
 
sasha19_81 said:
Samo dobra iskustva sa Tonom imam, 3 motora su bila kod njega, i na sva 3 mi je trazeni posao odradio dobro i na vrijeme.

Cak mi je i neke dijelove koji su uvijek bili problematicni za nabavit (struja za starije motore)  pronalazio dosta brzo i dosta povoljno.

Ja cu rec da covjek uzme one koje moze uzet. i tu nema nista lose. Kao i konobar koji ti naplati pice koje nisi popio, ako nisi pazio sam si si kriv. A ako si normalan sa njim, normalan je on i sa tobom.


Daj molim te pročitaj što si napisao! Ti opravdavaš lopove i prevarante? Što ti znači ovo??? "A ako si normalan sa njim, normalan je on i sa tobom."
Po tvojem pisanju dolazim do zaključka da si ti u "predobrim" odnosima sa Tonom da bi te se moglo ozbiljno shvatiti.
 
Ja nisam imao problema sa njim unapred dogovorena cijena dobro mi je napravljen posao i ja zadovoljan valjda sam imao sreće  (y)
 
Tona je ovak ok lik prema meni,kad navrnem,uvijek otovri pivu i popričamo.

Prodao mi je jedan moj motor nekim ljudima i tam mu je stajo 3-4 mj i nije uzeo ništa provizije,da mi je nešto popravljao,nije,frendu je nešto radio i ok odradio.

Pozzzz
 
JANA VTC said:
Tona je ovak ok lik prema meni,kad navrnem,uvijek otovri pivu i popričamo.

Prodao mi je jedan motor i nije uzeo ništa provizije,da mi je nešto popravljao,nije,frendu je nešto radio i ok odradio.

Pozzzz




Eto, čovik je i humanitarac ,a vi tako po njemu :LOL:...