Tona Moto

Kad smo već kod Tone, jel ima on uopće još uvijek servis? Sretnemo se ponekad ali ga uvijek zaboravim pitat, netko mi je spominjao da sad samo aute radi.
 
mate said:
Kad smo već kod Tone, jel ima on uopće još uvijek servis? Sretnemo se ponekad ali ga uvijek zaboravim pitat, netko mi je spominjao da sad samo aute radi.
Idemo jedan dan do njega na pivo pa ga pitamo,iovako imam jedan slupani motor za prodat 2001 cbr 1100xx pa da se malo dogovorimo :mrgreen:
 
Bio sam s kolegom kod njega, napravio je korektan posao i ok, a sada neznam što se događa  :misli:
 
CyBeRpUnK said:
Daj molim te pročitaj što si napisao! Ti opravdavaš lopove i prevarante? Što ti znači ovo??? "A ako si normalan sa njim, normalan je on i sa tobom."
Po tvojem pisanju dolazim do zaključka da si ti u "predobrim" odnosima sa Tonom da bi te se moglo ozbiljno shvatiti.


Daljni tekst nema veze sa stvarnim osobama, ovo je samo primjer koji sluzi za objasnjenje.
CyBeRpUnK said:
Ti opravdavaš lopove i prevarante?

Ako neznas da maska za motor nemoze kostat 2400kn onda stari to je tvoj problem.
Ako dodjes i kazes slozi. nisu bitni novci, onda je to ponovo tvoj problem.

CyBeRpUnK said:
"A ako si normalan sa njim, normalan je on i sa tobom.

Poanta price, dodji, sjedni, porazgovaraj, objasni covjeku sta zelis napravit, kolko novaca imas, kolko bi to trebalo kostat, kazi di si sve bio i kolko su trazili za to, i siguran sam da ce ti pokazat kakav je covjek.
 
sasha19_81 said:
Daljni tekst nema veze sa stvarnim osobama, ovo je samo primjer koji sluzi za objasnjenje.
Ako neznas da maska za motor nemoze kostat 2400kn onda stari to je tvoj problem.
Ako dodjes i kazes slozi. nisu bitni novci, onda je to ponovo tvoj problem.

Poanta price, dodji, sjedni, porazgovaraj, objasni covjeku sta zelis napravit, kolko novaca imas, kolko bi to trebalo kostat, kazi di si sve bio i kolko su trazili za to, i siguran sam da ce ti pokazat kakav je covjek.


Daj molim te nemoj nas hraniti sa glupostima jer po tebi ispada da se svatko mora razumjeti u sve inače ga svaki majstor izlevatiti (tipičan balkanius mind). Totalno si na njegovoj strani što samo znači da si njegov lik i da nisi kompetentan sudjelovati u ovom razgovoru. Tvoje prikazivanje Tone u obličju Pape Ivana Pavla 2 koji samo čeka da mu izneseš svoje probleme i da ti odmah pomogne je smiješno i grotesno. Ako se sa majstorom dogovorim da mi nešto složi i da novci nisu bitni onda očekujem da će mi to i složiti i da će me opaliti po džepu, kod Tone je problem što te opali po džepu ali ništa za to ne napravi. Zato molim te napravi si i kuću u Buzinu da možete zajedno roštiljati i uživati u blagodatima koje će Tona priskrbiti svojim prevarama.
 
CyBeRpUnK said:
Zato molim te napravi si i kuću u Buzinu da možete zajedno roštiljati i uživati u blagodatima koje će Tona priskrbiti svojim prevarama.

:lolcry:  :mrgreen: :mrgreen:

 
Mi može tko reci koje je njegovo ime i prezime?! Bio bi vam zahvalan. Herbo je moj danasnji motor igrom slucaja bio nekad i u njegovom vlasnistvu a imam sra... oko prijepisa, policija mi hoce oduzeti registraciju i jos pun k... sra.... Odgovor moze i na pp!!!
 
prvoklasni prevarant i lazov najgore vrste...

:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

ukratko smeće od čovjeka upoznao sam ga 90 tih i nezelim s toga više niti sjetiti .
a prije par godina sam bio kod njega u radioni sa frendom a on se kao pravio glup i grbav i kao nesječa se ...
nema veze ja se sječam ...
a ovim tona -ljubcima želim da si ga doma odvedu i da samo kod njega popravljaju ...
 
Ovaj slavonac gastarbajter u Zadru ( nudimo mu da postane Zadranin ali kaže da svoje neda ) vam je jako dobar majstor , održavao mi je KTM-a i još hrpu drugih stvari te popravljao za majstorima koj sebe smatraju zvjezdama u tom poslu a naprave sr..nje što nebi djeca iz vrtića .

Taubi Zg +
Aci  i Jura Pohl Crikva + ( Aci i puno znajna kao vozač ).
Blažević u Splitu me oduševio .

Sigurno ima još dobrih , kod kojih nisam bio . Školu s tim klimavim majstorima sam dobro platio a najgore je kad te odere pa umjesto da popravi još pokvari i na kraju nemaš ni motor koji vozi ni novce .
 
mate said:
Kad smo već kod Tone, jel ima on uopće još uvijek servis? Sretnemo se ponekad ali ga uvijek zaboravim pitat, netko mi je spominjao da sad samo aute radi.
Radi motore, bio je jučer na Novoj TV na Red Carpetu i saznali smo da je on otac od Simonice Gotovac.
 
BORISSS said:
Radi motore, bio je jučer na Novoj TV na Red Carpetu i saznali smo da je on otac od Simonice Gotovac.


A to je on!!! :shock: Jadan, malo je munjen kao i cerkica!  :misli:
 
MAX79 said:
A to je on!!! :shock: Jadan, malo je munjen kao i cerkica!  :misli:

Ko je jadan on ili oni koji uspiju mu uspiju odvesti motor na servis , i njemu sličnim majstorima . I sam sam više puta popušio slično .
 
jota said:
Ko je jadan on ili oni koji uspiju mu uspiju odvesti motor na servis , i njemu sličnim majstorima . I sam sam više puta popušio slično .



Ma tko zna tko je vise jadniji, ne kuzim kolko je ljudi provozao, a i dalje radi motore, i dolaze mu!!!  :shock:
 
Čudno je to,ima tih kvazimajstora koji tako gule ljude i opet im novi dolaze :misli:
 
Killex said:
Čudno je to,ima tih kvazimajstora koji tako gule ljude i opet im novi dolaze :misli:

Nije čudno, mnogi se uopće ne informiraju, nisu na netu, prvi meho kojeg
upoznaju im je i jedini meho cijelog životnog vijeka... Imam ja takvih nekoliko
ovdje, nema jelena kapitalca koji im je dorasao... :mrgreen: