Top case koferi?

Ja imam momentalno Maxiu 52 l. i prezadovoljan sam. Već sam čuo od dosta ljudi da 55 litara ne valja dajte neka netko opiše šta ne valja u odnosu  na 52 l. :misli:
 
rajicsb said:
Moja preporuka Maxia 52  (y)


Imao prije 52 a sada imam 55  :palacdolje:
daj nam neku usporedbu,ovako nemam nikakvo logično objašnjenje za to!  :shock:
 
Ja vozim maxi skuter koji već ima ispod sjedala prostor za jednu kacigu i još gomilu sitnica ali bi volio imat malo veći kofer da ne moram najlon vrećice kačiti da vise dok se vraćamo iz šopinga. Mislim da bi mi taj od 46 mogao odgovarati.
 
Kresimir-Ri said:
Kako se kreću cijene (Kappa, Givi...) znači kofer i pripadajući nosač (ploča)?

Ovisi koja litraza kofera i koja ploča
 
Kresimir-Ri said:
Kako se kreću cijene (Kappa, Givi...) znači kofer i pripadajući nosač (ploča)?
cca. 1500-2000 kn, sve ovisi o zapremnini i modelu
 
Imam Maxiu od 55 litara i stanu mi dvi kacige , dva bubrežnjaka, dva para rukavica i jedna jakna bez podstave (kad je naguram) imao sam nekih problema s bravom, ali mi je to frend sredio, (y)
Negdje u nekoj temi o opremi sam bio pročitao od iskusnijih motorista da kufer ma kako bio mali strši na motoru, pa onda ako možeš uzmi najvećeg da ti više stvari stane :wink:
Vodio sam se tom logikom i za sada je točna.
 
Lijepo izgleda nego jel ti se dešavalo da ti se otvori u vožnji jednom mom poznaniku se to desilo,ali su mu  srećom zamjenili kofer.
 
ne, nemam takvih iskustava, a vozio sam pa auto cesti koliko može...
a i žena mi je stalno naslonjena na njega kad se vozimo
 
Ja ću samo reći da u TC Motoshopu u Ljubljani Givi maxia 52l nakon što vratite porez košta oko 1000.00 kn!
 
maredm1 said:
Ja ću samo reći da u TC Motoshopu u Ljubljani Givi maxia 52l nakon što vratite porez košta oko 1000.00 kn!

Kosta manje ali treba doc do Ljubljane  :wink:
 
maredm1 said:
Ja ću samo reći da u TC Motoshopu u Ljubljani Givi maxia 52l nakon što vratite porez košta oko 1000.00 kn!
misliš napisati, a kako vidim kofera nikad dosta  :mrgreen:
 
ima kappa 46 lit i sad tek vidim da mi je pre malo mjesta.žal mi je kaj nisam poslušal savjet i kupil veći ali kaj je tu je
 
2rajicsb :
još uvijek čekamo da nam malo pojasniš,kako to da je Maxia E52 bolji izbor od E55?!?  :misli:
 
goc said:
2rajicsb :
još uvijek čekamo da nam malo pojasniš,kako to da je Maxia E52 bolji izbor od E55?!?  :misli:

Ne citas izmedu redaka  :mrgreen: 55 ima nezgodnu manu da se otkaci i ispadne s motora bez razloga  :wink:
 
vickodu said:
Ne citas izmedu redaka  :mrgreen: 55 ima nezgodnu manu da se otkaci i ispadne s motora bez razloga  :wink:
to su gluposti,ništa nije bez razloga,za sve postoji itekako valjan razlog!  :mrgreen:
zanima me info iz prve ruke,zato pitam!  :wink:
 
goc said:
to su gluposti,ništa nije bez razloga,za sve postoji itekako valjan razlog!  :mrgreen:
zanima me info iz prve ruke,zato pitam!  :wink:


Pitaj rajica kad ne vjerujes infu iz prve ruke  :wink: