Top moto!

king

Active member
Danas sam bio u Top motu i moram vas obavjestiti da imaju popust do 30% (y)
Evo nekoliko marka koje drze, Wintex, Arai, Givi, Held, Louis.
Pa ako neko nekaj planira kupit nek se zaleti do tam mozda nekaj nadje.
Vidjeo sam npr. dobre kozne hlace za cca 1200 kn prije su bile oko 2000.
 
king said:
Danas sam bio u Top motu i moram vas obavjestiti da imaju popust do 30% (y)
Evo nekoliko marka koje drze, Wintex, Arai, Givi, Held, Louis.
Pa ako neko nekaj planira kupit nek se zaleti do tam mozda nekaj nadje.
Vidjeo sam npr. dobre kozne hlace za cca 1200 kn prije su bile oko 2000.
DAJ PARE!
:mrgreen:

Btw. Hvala na obavijesti. Jel imaju kakav-takav izbor ili od svega po 1kom. XXXL ili XXXS?
 
Pa nije preveliki izbor.
Za velicine ti ne znam jer sam  brznski projurio kroz ducan.
 
Vidio sam te hlače... u Louisu u Grazu su sada 60 Eura...
 
Sledgehammer said:
Vidio sam te hlače... u Louisu u Grazu su sada 60 Eura...

Si ziher ta su takve, ak jesu ja idem pjeske po njih :mrgreen:
 
king said:
Si ziher ta su takve, ak jesu ja idem pjeske po njih :mrgreen:
Ako i jesu vjerojatno su ih stavili na popust nakon što su prodali zadnji par...
 
Hrvoje said:
Ako i jesu vjerojatno su ih stavili na popust nakon što su prodali zadnji par...

Dobro da si reko, bas sam vezao tenisice i spremao se da krenem :mrgreen:
 
Dečki, bijah tamo prije par dana, i frend je kupovao hlače (i sve ostalo) za sebe i ženu...

Samo jedan model Vanuccijevih, te jedan model Buseovih hlača je bio preko 70-ak eura, sve ostalo ispod, a dućan pun robe. Dobro su se pripremili za te rasprodaje.

Ustvari, imaš katalog Louisa pa ih tamo nađi i usporedi cijenu.
 
Sledgehammer said:
Dečki, bijah tamo prije par dana, i frend je kupovao hlače (i sve ostalo) za sebe i ženu...

Samo jedan model Vanuccijevih, te jedan model Buseovih hlača je bio preko 70-ak eura, sve ostalo ispod, a dućan pun robe. Dobro su se pripremili za te rasprodaje.

Ustvari, imaš katalog Louisa pa ih tamo nađi i usporedi cijenu.
Tako mi mlijeka u rahu, kidam nalijevo!
Tebe smatram odgovornim za suvišnu kilometražu.
:mrgreen:
Izvješće slijedi...
 
king said:
Pa nije preveliki izbor.
Za velicine ti ne znam jer sam  brznski projurio kroz ducan.

Više opreme siguran sam da doma i u garaži drže neki od vas nego što imaju u Top Motu.
Tak bi i ja mogao otvorit dućan, staviš pult, katalog pa nek raja naručuje. A na zalihi - ničega.
 
tak i kod mene mozes narucit, onlineshopping
louis polo itd.



:mrgreen: :mrgreen:
 
king said:
Danas sam bio u Top motu i moram vas obavjestiti da imaju popust do 30% (y)
Evo nekoliko marka koje drze, Wintex, Arai, Givi, Held, Louis.
Pa ako neko nekaj planira kupit nek se zaleti do tam mozda nekaj nadje.
Vidjeo sam npr. dobre kozne hlace za cca 1200 kn prije su bile oko 2000.

Kolega se upravo mobom javio iz Top Motoa. Htio je vidjeti što je to na popustu, pa je iz karlovca otišao u ZG. Imaju nekih par tekstilnih jakni i Lousiove i heldove kišne kombinezone. Kolegin komentar je bio "sa toliko malo robe mu je čudno kako ta trgovina uopće i radi".
 
Freshman said:
Više opreme siguran sam da doma i u garaži drže neki od vas nego što imaju u Top Motu.
Tak bi i ja mogao otvorit dućan, staviš pult, katalog pa nek raja naručuje. A na zalihi - ničega.

Baš bih volio vidjeti kako bi neko od nas držao jedan takav dućan. Neki dan se povela rasprava o tome da bi se otvorio još jedan dućan samo moto opreme u Zagrebu. Ispalo je da (bez troškova najma lokala, radne snage i ostalih peripetija) prvo punjenje bi koštalo negdje oko 20 000 eura. Ako se hoće imati barem kakav-takav asortiman robe. I kad se dodaju oni gore navedeni  troškovi ispada da ti za nekakav dobro opremljeni dućan treba 50 000 eura. Pa ajmo da Vas vidim tko će uložit tolku lovu i čekat barem godinu dana da mu se ta lova okrene-jer prodaja naravno neće ići. Ovi u Top-motu su barem pošteni- daju ti katalog pa ti naruču, ostavi kaparu i za dva tjedna dođi po robu. Oni u Motormaniji su najbolji-naruči, platio il ne platio robu nečeš dobit.
 
cherokee said:
Baš bih volio vidjeti kako bi neko od nas držao jedan takav dućan. Neki dan se povela rasprava o tome da bi se otvorio još jedan dućan samo moto opreme u Zagrebu. Ispalo je da (bez troškova najma lokala, radne snage i ostalih peripetija) prvo punjenje bi koštalo negdje oko 20 000 eura. Ako se hoće imati barem kakav-takav asortiman robe. I kad se dodaju oni gore navedeni  troškovi ispada da ti za nekakav dobro opremljeni dućan treba 50 000 eura. Pa ajmo da Vas vidim tko će uložit tolku lovu i čekat barem godinu dana da mu se ta lova okrene-jer prodaja naravno neće ići. Ovi u Top-motu su barem pošteni- daju ti katalog pa ti naruču, ostavi kaparu i za dva tjedna dođi po robu. Oni u Motormaniji su najbolji-naruči, platio il ne platio robu nečeš dobit.

neće ti se lova vratiti ni za godinu dana, ostalo je sve točno  (y)
 
cherokee said:
Baš bih volio vidjeti kako bi neko od nas držao jedan takav dućan. Neki dan se povela rasprava o tome da bi se otvorio još jedan dućan samo moto opreme u Zagrebu. Ispalo je da (bez troškova najma lokala, radne snage i ostalih peripetija) prvo punjenje bi koštalo negdje oko 20 000 eura. Ako se hoće imati barem kakav-takav asortiman robe. I kad se dodaju oni gore navedeni  troškovi ispada da ti za nekakav dobro opremljeni dućan treba 50 000 eura. Pa ajmo da Vas vidim tko će uložit tolku lovu i čekat barem godinu dana da mu se ta lova okrene-jer prodaja naravno neće ići. Ovi u Top-motu su barem pošteni- daju ti katalog pa ti naruču, ostavi kaparu i za dva tjedna dođi po robu. Oni u Motormaniji su najbolji-naruči, platio il ne platio robu nečeš dobit.


pa bio neki balavac ciji stari ima milju kuna za ulozit tu na forumu i raspitivao se za neke pizdarije

i sad ga vise nema
valjda mu je tatek komp prodal
ili mozda nije t-com racun platil :mrgreen: