Top of the world

dav_or said:
Stigo ja nocas

Hebote onda ta bRRda,pričaj o Africi...dokle si stigao,kak je bilo,jesi li pokupio AIDS,jel se KTM raspao???? ...  :mrgreen:
 
Doguro do Namibije i tu stao. Uskratili mi vizu za Juznoafricku Republiku.Motor je izdrzal sva moja maltretiranja.22222 km.
 
dav_or said:
Doguro do Namibije i tu stao. Uskratili mi vizu za Juznoafricku Republiku.Motor je izdrzal sva moja maltretiranja.22222 km.

Daj rutu i koju fotku ili filmek sexa s devama?  :mrgreen:
 
dav_or said:
Doguro do Namibije i tu stao. Uskratili mi vizu za Juznoafricku Republiku.Motor je izdrzal sva moja maltretiranja.22222 km.

Ajde sortiraj slike pa pucaj  (y)
 
RE_bullet said:
royal enfield...
proslo ljeto je covjek zapalio enfieldom iz 1953.-e iz Manchestera  do Madrasa (Chennai-a) u Indiju
S jednim tankom goriva?  :misli: :mrgreen:
 
dav_or said:
Doguro do Namibije i tu stao. Uskratili mi vizu za Juznoafricku Republiku.Motor je izdrzal sva moja maltretiranja.22222 km.

Ajde Davore, novu temu i sisaj slike  (y)  (y) (y)
Odmarat ces kasnije  :mrgreen:
 
dav_or said:
Doguro do Namibije i tu stao. Uskratili mi vizu za Juznoafricku Republiku.Motor je izdrzal sva moja maltretiranja.22222 km.

Pozdrav,

i koji ti je sad plan dalje?
 
dav_or said:
Ja bio 2006 na toj cesti od Leha do Manalija i dalje na jug. Nema p[otrebe gurati motor. Moj Endfileld je normalno prosel sve prevoje . Najvisa tocka je oko 5300 m. Za koji dan budem poslal slike sa toga puta. Kompjutor mi je tu spor pa sam samo vidio naslove filma i ne odgovaraju stvarnom stanju stvari. Cesta je otvorena samo 2 do 3 mjeseca u godini , zavisno od snjega.Temperatura nisu ni priblizno tak niske. Druga stvar je onih 80 % kisika od normale. Toliko ga ima na vrhu Everesta pa i vise. Ako se ide iz Leha prema Manaliju onda nebi trebalo biti problema sa visinskom bolesti jer je Leh negdje oko 3200 m pa se tu napravi aklimatizacija od par dana. Prevoji se osjete ali nije tak strasno. Put se obicno napravi u 2 dana. Ima oko 450 km. Dosta dionica je asfaltirano i na dosta se radi. Problem su prelazi rijeka ako je bilo puno snjega kroz zimu.Drugi jos veci problem je promet. Kolone kamiona i autocistrni koje te izguraju sa ceste.Benzina se moze dobiti na dva mjesta.Pozdrav Davor

Svaka čast. I kak je Enfield sve to izdržao? Znam da su oni tamo domaće životinje i da je za takve nadmorske visine takav stroj zakon, ali vidim da ima fotka i kod mehe. Kaj je poslije bilo s motorom, prodao si ga ili si ga ufurao u HR?
 
Endfield je zakon za Indiju. Svako selo ima bar jednog mehanicara koji nema kaj nebre popraviti. Poslje sam sa tim motorom jos u tri navrata sa zenom proputoval Indiju do najjuznije tocke i onda ga prodal u Madrasu.
 
dr.chala said:
Da čitaš s razumijevanjem uvidio bi da je od sinoć doma!  :LOL:

Pa kad vec  :mrgreen:

Nisam uopce citao a kamo li sa razumijevanjem  :mrgreen:

Nego jesi ti dobio nazad one filmice za koje sam te pitao?
 
Svako selo ima bar jednog mehanicara koji nema kaj nebre popraviti.
[/quote]

A servisi skuuuuupi, he, he.....
 
Kad čitam ovo i gledam slike..samo se nadam da ču probat u životu barem jedanput tako nešto...možda pokupim muda u kup i kupim malo vremena i napravim to..svaka čast vama!! (y)