Touring sjedalo

Lucky78

Member
Treba mi vaša pomoč ljudi. Imam CBF600S 2010 i želio bi promijeniti sjedalo pa me zanima ako ima ko iskustva s time. Gdje nabaviti koje nabaviti dali dati kakom lokalnom majstoru da ga preradi... :misli:

Unaprijed hvala :wink:
 
Čudno mi je da ti tvorničko sjedalo na CBF-u nije dovoljno udobno.... :misli:
A za sve prerade sjedala tu je majstor Vlado, Shadow, potraži po forumu,ima tema...skupo je, al kažu da vrijedi svake lipe... (y)
 
Vlado je prva adresa za sjedala.


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
A imas vec za kupit gotova comfort sjedala, tipa Shad. Samo vidi da li ima za tvoj motor.
 
Airhawk, sebi planiram uzet za dulje ture. Po dojmovima ljudi koji ga imaju, bolje rjesenje od custom siceva tipa corbin, sargent, etc...
 
Udobnost nije upitna.
Estetika da.

a98db6e62d99847f52c72530780fbd88.jpg


To bi bilo dobro kad bi se dalo ugraditi u sic, ispid završne presvlake.

Ja imam geelseat od topselerie.fr i skroz mi je dobar, neuporedivo udobniji od stock sjedala.


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Elias said:
Udobnost nije upitna.
Estetika da.

a98db6e62d99847f52c72530780fbd88.jpg


To bi bilo dobro kad bi se dalo ugraditi u sic, ispid završne presvlake.

Ja imam geelseat od topselerie.fr i skroz mi je dobar, neuporedivo udobniji od stock sjedala.


Poslano sa Crkvenog Zvonika
Ja nemam dobra iskustva s Airhawk.... Uglavnom, skinuo ga nakon pređenih 200m.
Mijenjao sam volumen napuhanosti, isprobavao, al na kraju odustao.

Jednostavno, "plivam" na sjedalu, nemam osjećaj kao kad je bez toga,  povišeno se sjedi  pa mi je i to nekako bilo čudno u odnosu na ono kako sam navikao....

Jedina opcija kad bih ga stavio to bi mozda bio autoput ili neke druge ravne dionice i to mozda tek nakon 4-5 sati voznje bez toga, pa mozda onda.....

Dakle, moj glas protiv.
 
Elias said:
Udobnost nije upitna.
Estetika da
To bi bilo dobro kad bi se dalo ugraditi u sic, ispid završne presvlake.

Ja imam geelseat od topselerie.fr i skroz mi je dobar, neuporedivo udobniji od stock sjedala.


Poslano sa Crkvenog Zvonika


Ja ga ne mislim drzat stalno na motoru, samo kad je 300km+ Autoceste u pitanju, a i onda ide u kufer cim se stane negdje, sto zbog lupza, sto zbog izgleda.
 
gvo said:
Ja ga ne mislim drzat stalno na motoru, samo kad je 300km+ Autoceste u pitanju, a i onda ide u kufer cim se stane negdje, sto zbog lupza, sto zbog izgleda.
Ma daj, zašto kupovat zbog sat vremena vožnje :mrgreen:
 
Ja sam dao svoje podebljat sa meksom spuzvom i neklizajucim presvlakom za super cijenu.
Slobodno pitaj forumasa SIP za dalje
 
Koji je najbolji ili najpreporučljiviji gel za "do it yourself" izvedbu odnosno ugradnju u sic?
 
Znam,ima svašta na ebayu.Mislio ako ima netko preporuku,vjerovatno nije sve isto.
Npr https://www.saddlemen.com/saddlegel-gel-seat-comfort-pads-1
odnosno ovaj npr https://www.saddlemen.com/saddlegel%E2%84%A2-do-it-yourself-raw-gel-pad-medium-universal
 
Imam isti motor i kao i svima problem je što se navlaka dosta kliže. Promjenio sam nevlaku, stavio protukliznu i rješeno.
 
Moj sic je bija kod njih, sajamska cojena 210€ gel naprid i nazad.
Vrijedi svakog Centa.
Ko god sidne reakcija je štaje ovo??



Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Elias said:
Moj sic je bija kod njih, sajamska cojena 210€ gel naprid i nazad.
Vrijedi svakog Centa.
Ko god sidne reakcija je štaje ovo??



Poslano sa Crkvenog Zvonika

Evo baš nekidan probao od frenda njegovog isto sa gelom...moja reakcija je bila ista (y) znači nema druge ko da se ide u nabavu toga 8)
 
Vladek ti može napravit izvrsno sjedalo, bit ćeš zadovoljan.
On ga prilagodi tvojoj anatomiji i kilaži.
Optičke želje ispunjava također.
ShadowsC


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Elias said:
Vladek ti može napravit izvrsno sjedalo, bit ćeš zadovoljan.
On ga prilagodi tvojoj anatomiji i kilaži.
Optičke želje ispunjava također.

ShadowsC


Poslano sa Crkvenog Zvonika

Samo što svaki izgleda isto  :LOL: :LOL: :LOL:

(u kvalitetu ne ulazim, nikad proba, samo vidim izgled)