Touring sjedalo

Nero said:
Samo što svaki izgleda isto  :LOL: :LOL: :LOL:

(u kvalitetu ne ulazim, nikad proba, samo vidim izgled)
ne kudi sic koji nisi probao :jesus:
vlado će ti napravit sve sto čovjek hoće
ja sam sa mojim prevalio preko 60 tkm i samo pohvale imam a bilo je dana sa preko 1200km u komadu :wink:
 
mario x said:
ne kudi sic koji nisi probao :jesus:
vlado će ti napravit sve sto čovjek hoće
ja sam sa mojim prevalio preko 60 tkm i samo pohvale imam a bilo je dana sa preko 1200km u komadu :wink:

Pokaži sliku.

100% izgleda ko sedlo za konja  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Na onom komadu kože preko šperploče koje vrckavi talijani nazivaju sicom Ducatija 1098, imam 1000 Km u danu (prije tri tjedna), tako da to apsolutno ništa ne znači
 
NEMA toga sto Vlado ne može napraviti , moze vam i gel staviti ispod navlake , itd , ovisi kolko ste spremni platiti ali uvjeravam vas da se svi mogu sakriti od posla koji Vlado napravi , samo birate materijal , tvrdoču spužve sami odredite, izgled sica također može bit u bilo kojoj varijanti ali sve ovisi što tražite , morate bit svjesni da je svaki sic unikat i poseban na svoj način, itd itd , i nije puno ni najmanje kad se vidi rezultat na kraju , (y)
 
vodoriga7 said:
NEMA toga sto Vlado ne može napraviti , moze vam i gel staviti ispod navlake , itd , ovisi kolko ste spremni platiti ali uvjeravam vas da se svi mogu sakriti od posla koji Vlado napravi , samo birate materijal , tvrdoču spužve sami odredite, izgled sica također može bit u bilo kojoj varijanti ali sve ovisi što tražite , morate bit svjesni da je svaki sic unikat i poseban na svoj način, itd itd , i nije puno ni najmanje kad se vidi rezultat na kraju , (y)
oprosti, ali boldano ne stoji....
frend mi je tražio od njega da napravi sic po nekim njegovim prohtjevima.....
vlado mu je odbrusio (prilično neugodno) da neka kupi neki drugi sic, jerbo on radi onako kako ON misli da je najbolje....
vidio sam par njegovih siceva uživo i svi izgledaju kao kvalitetna sedla.....
na nekim motorima pašu, ali kad vidim sedlo na sportskom nejkedu.... radije bi dasku stavija.....
 
lesli eldridž said:
oprosti, ali boldano ne stoji....
frend mi je tražio od njega da napravi sic po nekim njegovim prohtjevima.....
vlado mu je odbrusio (prilično neugodno) da neka kupi neki drugi sic, jerbo on radi onako kako ON misli da je najbolje....
vidio sam par njegovih siceva uživo i svi izgledaju kao kvalitetna sedla.....
na nekim motorima pašu, ali kad vidim sedlo na sportskom nejkedu.... radije bi dasku stavija.....
imaš par postova gore kakve siceve radi , radi sve ali ovisi kolko je vlasnik voljan platit , unikat košta tako da ti ne stoji priča, Vlado mi je prijatelj i odgovorno tvrdim da je čovjek umjetnik, može napravit sve , ovisi kakve je volje i s kim ima posla, nije kruha gladan i ima fest posla, može i bisage napravit kakve si god možete zamislit ali ne jer ko to može platit, može radit i nosače kakve god hočete , može tapecirat i siceve za jahte , može čuda napravit i od plastike , napravio je i auto COBRU iz gotovo ničega , ALI kao što kažem fokusirao se na siceve, može napravit i prsluke , sve sam to vidio pričajući satima u njegovoj radionici i tak Vladek sve zna , ima zlatne ruke ali pitanje je šta mu se radi , sve nabrojeno pa i više od toga mu se ne isplati radit , velim fokusirao se na siceve
 
maRRin 06 said:
Meni su Vladini sicevi ruzni da ih ne bi dzabe uzea 8)
Pa o ukusima se ne raspravlja ali stotine zadovoljnih kupaca te demantiraju , valjda imaš loš ukus  :jesus:
 
vodoriga7 said:
Pa o ukusima se ne raspravlja ali stotine zadovoljnih kupaca te demantiraju , valjda imaš loš ukus  :jesus:
Jbte Merline, tek si se vratia a vec si naporan na ntu.
Srića, nećeš dugo :jesus:
 
vodoriga7 said:
imaš par postova gore kakve siceve radi , radi sve ali ovisi kolko je vlasnik voljan platit , unikat košta tako da ti ne stoji priča, Vlado mi je prijatelj i odgovorno tvrdim da je čovjek umjetnik, može napravit sve , ovisi kakve je volje i s kim ima posla, nije kruha gladan i ima fest posla, može i bisage napravit kakve si god možete zamislit ali ne jer ko to može platit, može radit i nosače kakve god hočete , može tapecirat i siceve za jahte , može čuda napravit i od plastike , napravio je i auto COBRU iz gotovo ničega , ALI kao što kažem fokusirao se na siceve, može napravit i prsluke , sve sam to vidio pričajući satima u njegovoj radionici i tak Vladek sve zna , ima zlatne ruke ali pitanje je šta mu se radi , sve nabrojeno pa i više od toga mu se ne isplati radit , velim fokusirao se na siceve
njiiiihaaaa.....
 
maRRin 06 said:
Jbte Merline, tek si se vratia a vec si naporan na ntu.
Srića, nećeš dugo :jesus:
O čemu ti pričaš čovjeće ,nema boljeg majstora u rh od Vlade , čovjek lijepo pita i lijepo mu je odgovoreno, ako se tebi ne sviđa ok , nekima se sviđa pa i meni i to je to , (y)
 
Moja iskustva sa majstorom Vladom su odlična .
Napravio mi je sic na FJR  vrhunski pogotovo za ženu . Gotovo da se nije trebala držati za mene ili rukohvate u normalnoj vožnji , osim kod naglih ubrzanja .
Isto tako mi je i sada na ZZR  prepravio tvornički sic .
Opet odradio odličan posao i opet za ženu odličan . Izuzetno komforan , širok i idealno mekan . Žena tvrdi da joj je to do sada najbolji sic. Na motoru mi došao gelirani Bakster ili kak se već zove sic al sam ga zamijenio s Vladinim .
Istina je i da su Vladini sicevi malo "sedlasti" ali to je zbog naše, ljudske građe, i jer nam je to udoban oblik sica .
Inače Vlado je vrhunski majstor i odličan čovjek a njegova žena jedna od boljih maserki koje su me masirale .
Sve u svemu ja prezadovoljen sicevima i masažom .😁😁
 
Mitan said:
Moja iskustva sa majstorom Vladom su odlična .
Napravio mi je sic na FJR  vrhunski pogotovo za ženu . Gotovo da se nije trebala držati za mene ili rukohvate u normalnoj vožnji , osim kod naglih ubrzanja .
Isto tako mi je i sada na ZZR  prepravio tvornički sic .
Opet odradio odličan posao i opet za ženu odličan . Izuzetno komforan , širok i idealno mekan . Žena tvrdi da joj je to do sada najbolji sic. Na motoru mi došao gelirani Bakster ili kak se već zove sic al sam ga zamijenio s Vladinim .
Istina je i da su Vladini sicevi malo "sedlasti" ali to je zbog naše, ljudske građe, i jer nam je to udoban oblik sica .
Inače Vlado je vrhunski majstor i odličan čovjek a njegova žena jedna od boljih maserki koje su me masirale .
Sve u svemu ja prezadovoljen sicevima i masažom .😁😁
Sve si u ovom postu rekao i svaki komentar je suvišan , zzr je vrh vrhova i ako je tebi dobar sa tim si sve rekao,nama koji znamo i koji imamo taj sic dovoljno govori naša kičma koja je zahvalna Vladi  (y)
 
Čim kupim vranca, crnog poput noći, brzog poput vjetra i prgavog poput mene, zovem Vladu da mi napravi sedlo.

 
Šprdate se s najboljim meštrom od sjedala koji je uz to još i ujetnička duša.
Stvarno ste okrutni.


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Nero said:
Pokaži sliku.

100% izgleda ko sedlo za konja  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Na onom komadu kože preko šperploče koje vrckavi talijani nazivaju sicom Ducatija 1098, imam 1000 Km u danu (prije tri tjedna), tako da to apsolutno ništa ne znači
evo moje tegleće živine sa sedlom
 

Attachments

  • 20160711_122749.jpg
    20160711_122749.jpg
    2 MB · Views: 294
Imao sam Shadow sjedalo na svom prošlom motoru, radio je on to po mojoj i ženinoj guzici. Sjedalo je bilo kvalitetno napravljeno i udobno. Ali nije to sada neki svemirski uradak, sjedio sam na bagsteru ili tako nekakvom i mogu reći da je isto udobno i kvalitetno kao Shadow-ovo. U usporedbi s nekim amaterskim radovima njegovo zaista odskače.
Jedino mi nije jasan s tim gelom, odbijao mi je to staviti jer kao grije, a kao i ne dobije se ništa što on ne napravi sa spužvom. Nisam bio baš zapeo za taj gel, pa ajde napravi kako ti kažeš. I bio sam zadovoljan.
Ali sada neke pjesme pjevati, mislim da nije baš takav nivo sjedala :LOL: