Tražim klip za Yamahu DT-50

vickodu said:
Nisam 100% siguran ali stage6 bi trebao biti isti kao eurocilondro
Našao sam ovaj polini set na netu,mislim da bi i taj odgovaro samo neznam gdje i koja je cjena toga.
 
Za Polini živi AmiTrade u Karlovcu oni ga uvoze u Hr
 
Evo nakon duže bezuspješne potrage po našim trgovinama ipak našao klip i cilindar i to u Mađi po razumnoj cjeni od 100 eura za cjeli set tj. kit promjera 45 mm. Nemogu vjerovat da je kod nas takav problem nači ovako nešto a mađar mi u trgovini našo sve za pet minuta i za jedan dan dobio djelove.
 
Jolly said:
Evo nakon duže bezuspješne potrage po našim trgovinama ipak našao klip i cilindar i to u Mađi po razumnoj cjeni od 100 eura za cjeli set tj. kit promjera 45 mm. Nemogu vjerovat da je kod nas takav problem nači ovako nešto a mađar mi u trgovini našo sve za pet minuta i za jedan dan dobio djelove.
Zdravo, evo imam i ja problem sa potraznjom ovog cilindra, ja sam iz srbije ali nikako da nadjem jel bi mogo neko da mi pomogne, da da neki br ili nesto..??
Pozz
 
paci95 said:
Zdravo, evo imam i ja problem sa potraznjom ovog cilindra, ja sam iz srbije ali nikako da nadjem jel bi mogo neko da mi pomogne, da da neki br ili nesto..??
Pozz

Zsolt Litter  [email protected]

To ti je mail trgovine moto-opreme u Barchu u Mađarskoj gdje sam ja kupip klip i cilindar pa ga probaj kontaktirati.
 
paci95 said:
Ok, hvala..!! Ali imam jedan problem, ne znam madjarski... :)

Ma nemaš frke tip natuca malo naški samo mu postavi pitanje preko maila i sigurno če ti odgovorit....
 
Jolly said:
Ma nemaš frke tip natuca malo naški samo mu postavi pitanje preko maila i sigurno če ti odgovorit....
A nemas slucajno njihovu web stranicu? da vidim sta jos imaju.
 
evo ovako vecinu klipova karika i cilindara mozete  nabaviti kod mene  8)   
evo vam e-mail pa ako vam nesto treba mogu vam provjerti imam li i koja je cijena

[email protected] 
tel: 00 387 37 226 684  doo Emaco