Trazim komentar svojeg oglasa

Koja je realna cijena za moj motor iz oglasnika (ja prodajem)


  • Total voters
    56
  • Poll closed .

Vlajs

Member
Molio bi za komentar oglasa za moj motor. Svaka kritika dobrodosla. Moze i komentar cijene uz obrazlozenje.
Koliko po vama vrijedi taj motor sa svim napisanim u oglasu?

Hvala!

Oglas:
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-fz6s-fazer-600-cm3-oglas-11211646
 
motor pari dobar , zovi covika i dogovori se oko cijene a ove sta pizde da je 35 000 km puno nek drze motor i dalje u garazi  a ti se vozi (y)
 
nakir said:
motor pari dobar , zovi covika i dogovori se oko cijene a ove sta pizde da je 35 000 km puno nek drze motor i dalje u garazi  a ti se vozi (y)
ja sam shvatio da je to njegov motor :wink:
 
črnomerec said:
ja sam shvatio da je to njegov motor :wink:

ma da je i njegov nekuzin zasto vecini kad motor prode 30 tk je puno, pa nije od slame napravljen jebemu  :mrgreen:

mogu oni punoooo izdrzat posebno ove ugusene masine  (y)
 
Moje je motor. Ja ga prodajem jer mi ne odgovara ergonomija u voznji. Trnu mi prsti na desnoj ruci nakon 30Km i bole me koljena. Nije nista se motorom. Da ga mogu vozit bez bolova nebi ga nikad prodavao. I ja mislim da je 3500 realnija cijena.
 
nakir said:
ma da je i njegov nekuzin zasto vecini kad motor prode 30 tk je puno, pa nije od slame napravljen jebemu  :mrgreen:

mogu oni punoooo izdrzat posebno ove ugusene masine  (y)

Osobno sam vidio fazera sa 106tkm tako da mislim da bi ovaj moj morao bar toliko napravit. I nije nista prckano po njemu, a to puno znaci. Samo promjena ulja i filtera svakih 5tkm.
 
Vlajs said:
Moje je motor. Ja ga prodajem jer mi ne odgovara ergonomija u voznji. Trnu mi prsti na desnoj ruci nakon 30Km i bole me koljena. Nije nista se motorom. Da ga mogu vozit bez bolova nebi ga nikad prodavao. I ja mislim da je 3500 realnija cijena.
ako ga zelis prodat onda 3500,mozda vredi i vise,ali takvih su puni oglasnici (y)
 
Bio bi zahvalam, ako znate da neko kupuje, pa da mu pokazete oglas. Motor je stvarno dobar. Nista ne skrivam.
 
kupuje se, jedino kaj se nažalost ne kupuju takvi motori

to ja tupim ovim naivcima u MT 07, 09 temama, sve je to divno i krasno kak priča jamaha, jedino kaj niko ne vjeruje u rabljene low cost jamahe, naročito sa 30tkm+


kupio sam takvu jamahu ko tvoju 2004, novu kod Grigića. Popušio priču o R6 mašini nutra, vaki naki, ono, ne vozi nego leti :mrgreen:

nakon nekog vremea crko TPS (ok), nakon 11 mjeseci napala ju hrđa, nakon 14tkm rikno lager volana, počela sranja u servisu, zatezanje drkanje, neda mijenjat, sere priče itd..


za vozit katastrofa, tvrdo, trnu ruke, vibracije, ispod 9 soma okretaja me prestižu jači skuteri, ono, užas


sva sreća da je potražnja za tim motorom bila velika pa sam ga nakom 11 mjeseci uvalio nekoj naivčini


danas ih ima u oglasima milion, kaj misliš koliko ih se proda? čak nije ni cijena bitna, moš spuštat kolko hoćeš, al kupca za to nema


dao Bog da sam se zahebo, al mislim da bi trebal motor otfurat Jokeu u Split pa pitat njega, on ti je jako pametan kad su jamahe u pitanju



Srki
 
Meni je do sad crkla samo zarulja prednje pozicije. Prednje pakne su jos originalne, a zadnje imaju jos 1mm mesa. Ostalo sta sam radio na njemu su samo zamjene ulja. Cak je i baterija trajala do prosle godine. Stavljena je nova yuasa.

A to da se ne kupuju, imam i ja takav dojam. Da je dajem debelo ispod cijene svejedno bi je tesko prodao.
 
ma nisu ovo losi motori, srki je ocito uboa prston u govno  :mrgreen:
a jedino me smeta to sta ide ko skuter do 7-8 rpm , honda i suza su po tom puno bolji
 
oke, bilo je i dosta boljih od moje, al to kaj kažeš, jednostavno se takvi motori ne prodaju

nešto ko Seat među autima, tak se prodaju i rabljene jamahe


nego, nazovi ti Jokea, on će ti reć kak prodat 8)



Srki
 
Vlajs said:
Meni je do sad crkla samo zarulja prednje pozicije. Prednje pakne su jos originalne, a zadnje imaju jos 1mm mesa. Ostalo sta sam radio na njemu su samo zamjene ulja. Cak je i baterija trajala do prosle godine. Stavljena je nova yuasa.

A to da se ne kupuju, imam i ja takav dojam. Da je dajem debelo ispod cijene svejedno bi je tesko prodao.

kako to da te bole koljena i trnu prsti
koliko si visok?

da je cijena 3.000 EUR kupac bi se našao
za 3.500 EUR se može kupiti novijeg fazera ili n modela (možda ne opremljenijih od tvog, ali noviji sigurno=

btw. želim ti sreću da nađeš kupca
ako čujem da netko traži motor - prenijeti ću informaciju
 
Imam 182Cm i 97Kg. Imam problema sa vratnom kraljeznicom i ostecenu hrskavicu u oba koljena. I zbog te vratne kraljeznice mi trnu prsti. Bar tako kaze doktorica. Kad sjedim onako folerski, trbuh i prsa napred, remana nazad, onda mi je bolje, ali to nije prirodan polozaj na motoru.

Ja ciljam na nekog kome treba ta dodatna oprema i motor po kojem nije prckano. Nadam se da ce se nac neko takav. N model je ljepsi. Bez kofera je jos ljepsi, ali S ima bolju zastitu od vjetra, a kofera se nebi odrekao za nista. Kofer i centralna nogara su mi "must have" na motoru.

I nema mi ljepseg nosaca kofera od ovog originalnog yamahinog. Isto tako mislim i za ralicu. Onaj givi-jev nosac kofera mi je odvratan.
 
Sad gledam neki putni enduro, pa da sjedim uspravnije. A i prije fazera sam imao dva supermota, pa mi taj stil vise pase. Ali fazer mi je i dalje najbolja kupnja u zivotu. Nikad problema. Pali toci i vozi. Najbolji motor!

Nadam se da ce me slijedeci motor sluziti kao i ovaj!
 
Moram primjetit.. Osjećaš nelagodu nakon 30km a prevalio si s njim 31500km.. to mora da je ljubav :D