Trazim komentar svojeg oglasa

Koja je realna cijena za moj motor iz oglasnika (ja prodajem)


  • Total voters
    56
  • Poll closed .
izgleda da je ipak samo nelagoda, ko kad ja gledam ovog svog na slici

:mrgreen:



Srki
 
bebeli said:
Moram primjetit.. Osjećaš nelagodu nakon 30km a prevalio si s njim 31500km.. to mora da je ljubav :D

To mi se javlja u zadnjih godinu dana. Prije nije bilo te boli. Imam degenerativne promjene na vratnoj kraljeznici, isto kao i moja mama. To je nasljedno, nazalost. Rekla je doktorica da bi trebao prestat vozit motor, a ja sam joj rekao da mi moze zabranit sve osim toga :)
 
I ovo ti je isto malo problem http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7741229 jer ljudi dosta gledaju sta se nudi vani

Ako mu spustis cijenu 200 EUR, sa svim davanjima ti je ca.3000 EUR u HR.
Ne kazem da je jednako dobar/ocuvan kao tvoj ali za 500 EUR razlike se da puno toga dodati/napraviti
 
Maestral said:
I ovo ti je isto malo problem http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7741229 jer ljudi dosta gledaju sta se nudi vani

Ako mu spustis cijenu 200 EUR, sa svim davanjima ti je ca.3000 EUR u HR.
Ne kazem da je jednako dobar/ocuvan kao tvoj ali za 500 EUR razlike se da puno toga dodati/napraviti

Je, ali ga treba registrirat. i zezat se sa uvozom. A moj je regan i u hr. Samo prepis, porez i gas :)

P.S. Ali ima nesto i u tome sta ti kazes... Tesko je danas nesto prodat...
 
U danasnje vrijeme je prodaja vise stvar srece nego cijene a i kupci i prodavatelji kupuju/prodaju sa zadrskom jer ustvari nitko vise nema pojma niti koliko bi trazio niti koliko bi trbao platiti.
 
Maestral said:
U danasnje vrijeme je prodaja vise stvar srece nego cijene a i kupci i prodavatelji kupuju/prodaju sa zadrskom jer ustvari nitko vise nema pojma niti koliko bi trazio niti koliko bi trbao platiti.

Potpisujem ovo!
 
Vlajs said:
Evo, dodaana i anketa, pa glasajte slobodno.

aj još aukciju dodaj pa da se svi veselimo :mrgreen:


Srki
 
moj brat je kupio takav ali 2009, sve serijski.30000 km.
motor je kao nov.
30 000 kn.
ovaj ipak ima 4 godine vise.......
 
ak ništ drugo, ova tema ti je dobra reklama ;)
 
Vlajs said:
Onda najbolje da ga vratim u serijalu i opremu prodam posebno...

to je dobar pocetak samo ne nedaj se da ces dobit i pola cijene od onog sto si ti platio za opremu..mozes ti cijenit koliko hoces al ce stojat u oglasu godinu dana a niko ti nece ni doc da pogleda motor..prvi koji dodje i ponudi pare taj ce i kupit a cijena ti se nece svidit garant al tako je..motor star 9g, stari model,sad prodaju neke nove Yamahice dijele gotov pa dzabe..2500ojra ako ga prodas budi zadovoljan
 
ma nema pravila, trziste se mijenja svako malo i treba imat PUNO srece  ...evo recimo ja sam prodavao xtx-a od 11.mjeseca 2012.g. do 6.mjeseca 2013..g i to sam ga jeeedva prodao,i to ne zato sto nesto nije valjalo ili se ljudima nije svidjelo kad su dosli pogledat nego nitko nije zvao -0 bodova,a bio je jedan od najnoviihh u to vrijeme u oglasniku.,sigurno i zato sto je bila jako duga zima pa do 4.mjeseca nitko nije ni razmisljao o kupnji...uglavnom yamaha xtx 2009.g je otisla za 28500 kn sa skroz novim zadnjim plocicama, did gold lanac,servis napravljen i ja sam bio 2. vlasnik...covjek koji ga je kupio od mene ga je stavio za 3 mjeseca u oglasnik za 37 500 KN!!! ..znaci sad je motor vec bio star 4 godine,3. vlasnik i on ga je samo registrirao,ocito ga je i prodao prije mjesec dana jer sad vidim da ga prodaje vec 4. vlasnik za 35 000kn...i gledam cijene tih motora sad u oglasniku i porasle su u odnosu na proslu godinu :shock: ...a ja se bojao da mi ne dode europska unija pa ce cijene jos dole  :palacdolje: ...a najbolje od svega je da ni ja taj motor prije 3 godine od 1.vlasnnika nisam platio toliko koliko su trazili/ traze  vlasnici nakon mene :misli: ..
 
bebeli said:
ak ništ drugo, ova tema ti je dobra reklama ;)

Pa tako je i zamišljena  :mrgreen:

kw3QS.gif