trazim/kupujem karburatore za SUZUKIJA GS 1000 E

gile noćna mora

Active member
Feb 16, 2010
605
86
28
42
sinjska krajina
Pozdrav svima!!! Kupujem karburatore za GS 1000 E,-81 godina. da li neko zna mozeli se išta drugo kombinirat??? broj mob. 098/503-814

gile noćna mora

Active member
Feb 16, 2010
605
86
28
42
sinjska krajina
Puno ti hvala za info. Nepašu mi karbovi od gsx, jer je unutarnji promjer difuzora 32 mm na mom gs-u. Molim te pošalji mi broj od tog čovika da vidim da li on ima!

gile noćna mora

Active member
Feb 16, 2010
605
86
28
42
sinjska krajina
kruns said:
budimir flegar
hrv. pavlina 24, lepoglava
098/9324255
091/7664626
još jednom PUNO HVALA Kruns,našao sam karbove kod njega i cijena normalna čak i na e-bay-u je bilo skupljih. prijatelj iz ludbrega otišao po njih i rekao da su karbove skinuli sa motora i da su u dobrom stanju,sad čekam da mi stignu kuči. POZDRAV!!!!!

gile noćna mora

Active member
Feb 16, 2010
605
86
28
42
sinjska krajina
jučer montiram karbove,nalijem gorivo i probam palit,nakon više od godinu dana stajanja mašina skoro da sastavi na prvu. očistim malo svićice i opet pokušam,upali na dva cilindra,nakon dvajestak sekundi  uključi treći,nakon minut i četvrti. kad se malo ugrija ugasim ga i poslje pali na zub,mašina radi ko doxa  :naklon:  :D  :D  :D .

grafit

Well-known member
Nov 5, 2011
1,894
60
48
47
Poličnik ZD
koliko se vidi dobar ,i ja bi za svoga volio naći makinu od 750 .

gile noćna mora

Active member
Feb 16, 2010
605
86
28
42
sinjska krajina
grafit said:
koliko se vidi dobar ,i ja bi za svoga volio naći makinu od 750 .
čovik ga je radio za sebe,mašina ispolirana,komplet motor obojan. leza je u garazi vise od godinu dana pa ima prašine na njemu,triba ga samo dobro oprat i bit će dobar.stavija je ravni volan i prekidače od katane( orginalni su raspadnuti,dao mi ih je u kutiji),na krajeve bregasti je ugradija ove kromirane čašiice umisto pločica,da bude širi. htio je na njega stavit karbove od gsxr i gljive a stare karburatore je nekom dao. meni se to nije svidalo jer više volim kad je stari motor u orginalnom stanju pa sam se bacija u potragu za karburatorima i uz KRUNSOVU pomoć ih pronadem!!!  kod ovog čovika šta sam ja uzeo karbove ima komplet gs 750 na prodaju i nije puno novaca (čini mi se da je reka da je sa tog skinija karbove šta je proda meni), gori imaš adresu i brojeve mobitela.

gile noćna mora

Active member
Feb 16, 2010
605
86
28
42
sinjska krajina
kruns said:
Na forum niti ne mozes nego na youtube pa stavis link.
Jel je to bijeli giuliari gore?
snimit ću video kad ga opet upalim pa ću stavit. a sic je neki ručni rad,nisam ni pita ko mu je to radio.  :misli: